Povoliť aktívny obsah, aby sa spustil iba zo stránok, ktorým dôverujete, a chráňte sa pred XSS a ... Vytvoril InformAction

Rozšírenie NoScript Firefox poskytuje dodatočnú ochranu pre prehliadače Firefox, Seamonkey a iných prehliadačov založených na mozilla: tento bezplatný doplnok s otvoreným zdrojovým kódom umožňuje JavaScript, Java, Flash a ďalšie zásuvné moduly vykonávať iba dôveryhodnými webovými stránkami podľa vášho výberu ( napr. vaša online banka).

NoScript tiež poskytuje najsilnejšiu ochranu anti-XSS a ochranu proti kliknutiam, kedykoľvek k dispozícii v prehliadači.

Unikátny prístup založený na bielom založenom na predbežnom blokovaní skriptov bráni využívaniu bezpečnostných zraniteľností (známych a dokonca ešte neznámych) bez straty funkčnosti ... Viac informácií »

Pre stránky, ktorým dôverujete, môžete povoliť spustenie jazyka JavaScript, Java a pluginov jednoduchým ľavým kliknutím na ikonu stavového panela NoScript (pozri obrázok) alebo pomocou kontextového menu pre jednoduchšiu prácu v popup okná statusbar-less.Watch "Block skripty vo Firefoxe" video cnet.

Pre systém Android: NoScript Anywhere (NSA) je prezývka pre ďalšiu hlavnú iteráciu doplnku zabezpečenia NoScript (NoScript 3.x), ktorého vnútornosti boli obrátené hore nohami, aby zodpovedali Mozilovej Elektrolytická multiprocesná architektúra a implementácia portovania pre Firefox Mobile, ktorá je dostupná na smartphonoch a tabletoch s Androidom.

Toto úsilie s otvoreným zdrojom (GPL) začalo na začiatku roka 2011 a bolo čiastočne financované NLnet nadáciou.

NoScript 3 alpha, dostupný v prehliadači Firefox 4 Mobile pre operačné systémy Android a Maemo, ponúka všetky dôležité bezpečnostné funkcie "klasického" NoScript:

- Jednoduché spravovanie povolení aktívneho obsahu na stránkach. - Prvý a najvýkonnejší anti-XSS (skríningový filter) dostupný vo webovom prehliadači. - ClearClick, jediná a účinná ochrana klienta proti kliknutiam dostupným na strane klienta. * - ABE (App Boundaries Enforcer), skutočný webový firewall vo vašom mobilnom prehliadači, ktorý chráni váš smerovač a webové aplikácie pred útokmi CSRF a DNS **.

Alternatívy k NoScript pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako NoScript.
Alternatives: 
Bod & amp; kliknite, ak chcete zakázať /povoliť akúkoľvek triedu požiadaviek vášho prehliadača. Vytvoril Raymond Hill

Bod & amp; kliknite, ak chcete zakázať /povoliť akúkoľvek triedu požiadaviek vášho prehliadača. Použite ho na blokovanie skriptov, iframe, reklám, facebookov, etcuMatrix: Brána firewall typu point-and-click s mnohými nástrojmi na zvýšenie ochrany osobných údajov.

Mac
Windows
Linux
Chrome
Opera
Chromium
Firefox
RequestPolicy je rozšírenie pre prehliadače Mozilla, ktoré zlepšuje súkromie a bezpečnosť vašich ... Vytvoril Justin Samuel

RequestPolicy je rozšírenie pre prehliadače Mozilla, ktoré zlepšuje súkromie a bezpečnosť vášho prehliadania tým, že vám dáva kontrolu nad tým, keď webové stránky, ktoré navštívite, sú povolené na webových stránkach.

Mac
Windows
Linux
Firefox
Lightbeam je doplnok pre Firefox, ktorý využíva interaktívne vizualizácie, aby vám ukázal prvý a tretí ... Vytvoril Mozilla Foundation

Lightbeam je doplnok pre Firefox, ktorý využíva interaktívne vizualizácie na zobrazenie stránok s prvou a treťou stranou, s ktorými komunikujete na webe. Počas prehliadania Lightbeam dnes odhaľuje celú hĺbku webu vrátane častí, ktoré nie sú pre priemerného používateľa transparentné.

Mac
Windows
Linux
Firefox
Flashblock má pesimistický prístup k riešeniu obsahu Macromedia Flash na webovej stránke a ... Vytvoril Philip Chee

Flashblock zaberá pesimistický prístup k riešeniu obsahu Macromedia Flash na webovej stránke a zablokuje všetok obsah Flash z načítania. Potom ponecháva na webovej stránke zástupné symboly, ktoré vám umožňujú kliknúť na stiahnutie a potom zobraziť obsah vo formáte Flash.

Mac
Windows
Linux
Firefox
Kill Evil je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré nemilosrdne odstraňuje alebo zakazuje nasledujúce nepríjemnosti na ... Vytvoril Decklin Foster

Kill Evil je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré nemilosrdne odstráni alebo zakáže nasledujúce nepríjemnosti na všetkých stránkach (s výnimkou tých, ktoré obsahujú zoznam povolených adries):

Mac
Windows
Linux
Chrome
Diablog of blocked scripts
NoScript Anwhere (Firefox Mobile version).
Uvedomujete si, aké webové stránky robia, a zakázať ich prekročenie.
Tento skript vás môže ochrániť pred zlými vecami na internete, ale tiež narušuje každú stránku, ktorú navštívite. Ak chcete ručne povoliť 3-4 rôzne domény na každej stránke, ktorú navštívite ...