NordVPN - najpokročilejší poskytovateľ služieb VPN Vytvoril TEFINKOM & amp; CO S.A

S viac ako desiatimi rokmi skúseností je NordVPN vedúcim poskytovateľom VPN. NordVPN vám poskytuje ochranu na vojenskej úrovni online a bez obmedzenia máte prístup ku všetkým vašim obľúbeným stránkam. Pri používaní našich serverov, ktoré sú prevádzkované pod jurisdikciou Panamy, kde sa nenachádzajú žiadne povinné zákony o uchovávaní údajov, nikdy nesťažujeme vašu aktivitu. Takže vždy môžete dôverovať svojmu súkromiu.

-Double Data EncryptionNordVPN technológia Double VPN šifruje dáta nie raz, ale dvakrát. Je to najprísnejšia bezpečnosť v priemysle a je dostupná iba na NordVPN. Ďalšie informácie »

- Superfast servery všadePripojte sieť NordVPN 43+ celosvetových serverových lokalít v 25 rôznych krajinách. Pokrývame každý kontinent okrem Antarktídy. Ale len preto, že tučniaky nedostanú internet.

- Lightning SpeedVieš, ako vyzerá svet, keď jazdíš v pretekárovi F1? Áno, ani my. Stavíme sa však, že je to veľa ako streamovanie videa a prehliadanie pomocou služby NordVPN.

- Najjednoduchšia VPN EverTo sa dostanete na NordVPN, stačí kliknúť a ísť. Bezpečný VPN softvér spoločnosti NordVPN sa postará o všetky tvrdé veci, takže sa môžete sústrediť na zábavné veci. A pracovné veci, ak musíte.

- Prísne žiadne pravidlá protokolov + Tor Over VPNNordVPN sa nikdy neprihlási, kam idete na internete. Ak sa niekto pýta, najlepšie, čo môžeme urobiť, je pokrčiť plecami. A páči sa nám to takto.

- Automatický Kill SwitchAk vaše VPN pripojenie vypadne, technológia zabitia prepínača okamžite vypne akúkoľvek stránku alebo softvér, ktorý určíte vopred. Žiadne obavy z náhodného vystavenia citlivých údajov.

- P2P Vitajte tu Niektorí poskytovatelia škrtia P2P prevádzku. Nie. Takže si môžete stiahnuť a nahrať obsah svojho srdca, a to pri neustálej rýchlosti.

- Priateľský, užitočný servisGot otázku? Naši priateľskí, šikovní a trochu nerdy podporujúci agenti majú odpovede. A sú k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Funkcie: 
Alternatívy k NordVPN pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 0 programov podobných ako NordVPN.
Hodnotenia: 

Pomalý proces registrácie: Najprv dostanete e-mail s mojím používateľským menom, ale nie heslom. Potom budete musieť zaplatiť a sú presmerovaní na vlastné stránky CloudFlare na inú stránku bez možnosti nastavenia hesla. Potom budete musieť resetovať heslo a zapájať sa do e-mailov.

Pomalá rýchlosť: NordVPN nehovorí presne, kde sa server nachádza, takže si nemôžete vybrať práve najbližšieho. Musel som použiť openpyn-nordvpn (na Github), aby som našiel server s najlepším pingom. Aj s najlepším serverom bola rýchlosť a stabilita neprijateľne pomalá.

Zásady ochrany osobných údajov a postupy atď: nie sú presne stručné, ale nie sú najhoršie. Ich neohlásené praktiky nedávno preverila jedna z účtovných firiem Veľkej štvorky, ale nechcú sa podeliť o podrobnosti auditu. Tvrdia však, že správa naznačuje, že spoločnosť NordVPN dodržiava svoje sľuby týkajúce sa neohlásenia. Nemám však rád skutočnosť, že nikto nevie, kto je v konečnom dôsledku za spoločnosťou, ako aj ich agresívne a neetické marketingové praktiky a pochybné tvrdenia. Ďalším záujmom je, že používajú CloudFlare a iné proprietárne súkromné ​​súkromné ​​chatové systémy a non-free API a cookies.

Rýchle, spoľahlivé a obsahuje niekoľko alternatívnych nastavení VPN, ako je napríklad dvojitá sieť VPN alebo sieť Onion over VPN.

Najhoršie zo všetkých, čo som použil ... nielen rýchlosť, ale aj samotná aplikácia je kúsok hovna !!