MX Player - najlepší spôsob, ako si vychutnať filmy. Vytvoril J2 Interactive

MX Player - najlepší spôsob, ako si vychutnať filmy.

a) HARDWARE ACCELERATION - Hardvérové ​​zrýchlenie možno aplikovať na viac videí pomocou nového H /W dekodéra.

b) MULTI-CORE DECODING - MX Player je prvý Android video prehrávač, ktorý podporuje multi-core dekódovanie. Výsledok testu dokázal, že výkon dvojjadrového zariadenia je až o 70% lepší ako jednojadrové zariadenia.

c) PINCH TO ZOOM - Priblíženie a oddialenie s ľahkosťou pri stlačení a potiahnutí obrazovky. Ďalšie informácie »

d) SUBTITLE SCROLL - Titulky možno rolovať rýchlejšie a rýchlejšie.

e) KIDS LOCK - Udržujte svoje deti zábavné bez toho, aby ste sa museli obávať, že môžu volať alebo sa dotknúť iných aplikácií. (vyžaduje sa plugin)

Formáty titulkov:

- DVD, DVB, SSA /ASS stopy titulkov. - SubStation Alpha (.ssa / .ass) s plným stylingom .- SAMI (.smi) s podporou rubínovej značky .- SubRip - MicroDVD (.sub / .txt) - SubViewer2.0 (.sub) - MPL2 (.mpl / .txt) - PowerDivX (.psb / .txt) - TMPlayer (.txt)

Alternatívy k MX Player pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako MX Player.
Alternatives: 
yxPlayer je video prehrávač pre mobilné zariadenia, s yxPlayer môžete Vytvoril jin yongxu

yxPlayer je video prehrávač pre mobilné zariadenia, s prehrávačom yxPlayer môžete prehrávať DivX /Xvid, WMV, H.264 a ďalšie.

Windows Mobile
Android
S60
iPad
nPlayer poskytuje vysoko kvalitné video prehrávanie výkon a jednoduché ovládanie-UI podporuje takmer všetky ... Vytvoril Newin Inc.

Prehrávač nPlayer poskytuje vysokokvalitný výkon prehrávania videa a jednoduché ovládanie - podporuje takmer všetky druhy video formátov a kodekov bez snahy o konverziu súborov.

iPhone
iPad
S technológiou TapTunes zažijete svoju hudobnú zbierku ako nikdy predtým. Vytvoril David Blundell

S aplikáciou TapTunes zažijete svoju hudobnú zbierku ako nikdy predtým. Dotknite sa, ťuknite, pretiahnite, potraste, potiahnite, štipka? nikdy ste neboli tak blízko svojim melódiám.

iPhone
iPad
Apple Watch
Prehrávač OPlayer: Prehrajte ľubovoľný formát videa v zariadení iPad /iPhone (Recenzia). Vytvoril Jonathan Young (olimsoft)

Prehrávač OPlayer zvyšuje mediálne schopnosti vášho zariadenia iPhone /iPod a umožňuje streamovanie audio a video takmer vo formáte.

iPhone
iPad
Azul je prehrávač médií, ktorý vám umožňuje sťahovať video priamo z webu a prehrávať ho. Vytvoril Gplex

Azul je multimediálny prehrávač, ktorý vám umožňuje sťahovať video priamo z webu a okamžite ho prehrávať bez ohľadu na formát. Môžete tiež preniesť súbory do služby Azul cez iTunes.

iPhone
iPad
Nie je potrebné previesť mediálne súbory pred hraním, GoodPlayer môže hrať AVI, Xvid, Divx ... Vytvoril Xia Tao

Nie je potrebné konvertovať mediálne súbory pred hraním, GoodPlayer môže hrať AVI, Xvid, Divx, DAT, VOB, FLV, WMV, MKV, MP4, RM, RMVB, HTTP, HTTPS, FTP, RTSP, MMS, SFTP , SMB, MMSH, MMST, RTP, UPnP a UDP atď., Súbory a streamovanie priamo na zariadeniach so systémom iOS.

iPhone
iPad
BUZZ Player je multimediálny prehrávač podporujúci mnoho audio a video kodekov a formátov súborov a ... Vytvoril program BUGUN Software

BUZZ Player je multimediálny prehrávač, ktorý podporuje množstvo audio a video kodekov a formátov súborov a rôzne protokoly streamingu.

iPhone
iPad
Milujete sledovať svoje filmy na iPade. Vytvoril NXP Software B.V.

Radi sledujete filmy na svojom iPade. Niektoré z najpopulárnejších formátov (napríklad Xvid) sa však v iPade nesynchronizujú ani neprehrávajú.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Multimediálna aplikácia pre prehrávanie videí, sledovanie filmov, počúvanie hudby a ... Vytvoril PlayerXtreme

PlayerXtreme Media Player je multiplatformový audio prehrávač, video prehrávač, filmový prehrávač a online streamingový prehrávač pre iOS, Android a Apple TV.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Apple TV
S Player je malý, ale výkonný video prehrávač, ktorý funguje perfektne pre váš telefón. Vytvoril SHAREit Technologies Co.Ltd

S Player - najľahší a najvýkonnejší video prehrávač: APP rozhranie je kompaktné a jemné. Jednoduchá obsluha a plynulé prehrávanie. Rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný hráč. Viac ako málo, viac ako profesionálny!

Android
Android Tablet
Radi sledujete videá vo svojom smartfóne, ale nechcete sa zmiasť s podrobnosťami o nastavení, ako je napríklad ... Vytvoril tím Moli Team

Páči sa vám sledovanie videa vo vašom smartfóne, ale nechcete sa zmiasť s podrobnosťami o nastavení, ako napríklad „transkódovanie“, „formáty“ alebo „kodeky“ atď. Máme riešenie. MoliPlayer hrá v podstate „čokoľvek, čo naň hodíš“, MOV, RMVB, AVI, WMV, MP4, MKV * ... pomenujete ho.

Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Diceplayer je HW zrýchlený prehrávač médií pre Android. Vytvoril Inisoft

Diceplayer je HW zrýchlený prehrávač médií pre Android. Používa HW video dekodér na rôznych kontajneroch a kombinácii zvukových kodekov. Dual Core /High end zariadenia (Sensation, Galaxy S /S2, Nexus-S) môžu prehrávať 720p MKV /AVI.Diceplayer odvádzajú menej bettery ako SW založené prehrávače.

Android
Android Tablet
Astro Player je prehrávač médií s podporou audiobookov a podcastov.

Astro Player je prehrávač médií s podporou audiobookov a podcastov. Astro Player má pokročilé funkcionality pre vytváranie záložiek. Umožňuje paralelné počúvanie zvukových kníh, podcastov, hudby a sledovania videa a nikdy nestráca pozíciu prehrávania.

Android
Android Tablet
myVideos 3D + je inovatívny multimediálny prehrávač pripravený na Cloud! Prehrávanie videí s 3D efektmi + viac ... Vytvorené pomocou Mobility in Life Applications

Slávni v WP (1M používatelia, 4,3 / 5,0 rate), teraz pre Android! Prehrávanie videí s vysokým rozlíšením v reálnom čase pomocou 3D efektov. 3D videá vyžadujú sledovanie okuliarov 3D anaglyph.Všetky mediálne efekty sa produkujú počas prehrávania bez prekonverzie.

Android
Android Tablet
Prehrávajte a vychutnávajte svoje obľúbené živé toky a lokálne médiá vo svojom mobilnom zariadení. Vytvoril Wuffy

Vitajte na Wuffy Media Player, ďalšej generácii prehrávača médií! Umožní vám sledovať vaše obľúbené streamy IPTV a miestne médiá vo vašom mobilnom zariadení. V priebehu niekoľkých minút zmení váš smartphone na plne funkčný prehrávač audio a video.

Android
Android Tablet
Hodnotenia: 

MX Player má dobrú podporu pre titulky a najlepší hráč, ktorého máte na sledovanie anime.

Prehrávanie súborov: otvorte nastavenie a v časti dekodéra prejdite nadol na položku Software Decoder a nastavte formát farieb na YUV a potom začiarknite možnosť „Použiť triky zrýchlenia“.

Toto je najlepší Video prehrávač pre android. Snažil som sa ich všetky. Naozaj ... Snažil som sa ako 40 rôznych aplikácií a všetky boli kecy v porovnaní s MX Player. HW + je obrovský bonus za nepodporovaný hardvér ...
To je najlepší a najviac funkčný video prehrávač na android, ale dostal jednu z najhorších reklám, akú kedy uvidíte.