Jediný hudobný prehrávač android s viacerými fronty. Vytvoril Krosbits

Musicolet je jednoduchý, ľahký a zároveň výkonný hudobný prehrávač so všetkými základnými funkciami prehrávania hudby s niektorými funkciami ako ...

+ Viacnásobné fronty prehrávania

Musicolet je jediný hudobný prehrávač na trhu Android, ktorý podporuje viacero Play-Queues. Teraz vytvorte /spravujte jednu frontu prehrávania počas počúvania skladieb z iného prehrávača Play-Queue. Maximálne 20 frontoch prehrávania.

+ Jedinečné grafické používateľské rozhranie

Minimalistická konštrukcia & Jednoduchá navigácia. Pre rýchlu a jednoduchú navigáciu sme umiestnili všetky dôležité komponenty aplikácie (napríklad hlavný prehrávač, hranice hier, priečinky, albumy, umelci, zoznamy skladieb) len v jednom riadku. Takže k nim môžete pristupovať len 1-klepnutím! Viac informácií »

+ prehliadanie priečinkov

+ ekvalizér

Vylepšite svoju hudobnú skúsenosť pomocou programu Musicolet Equalizer. Rovnako môžete použiť ekvalizér vášho systému (ak ho podporuje vaše zariadenie).

+ vložené texty

Môžete tiež pridať /upraviť texty.

+ editor tagov

Upravte informácie o skladbe ako Title, Album, Artist, Composer,

+ časovač spánku

Nastavenie časovača pre zastavenie hudby a zatvorenie aplikácie automaticky po určitom čase.

+ Widgety

Ovládanie hudby priamo z vašej domovskej obrazovky pomocou úžasne vyzerajúcich miniaplikácií bez otvorenia aplikácie.

+ obrazovka uzamknutia

Hudba ovláda hudbu Musicolet Lock aj bez odomknutia vášho zariadenia.

+ Automatické zoznamy skladieb

Automaticky zachováva niektoré zoznamy skladieb, ako napríklad "Najčastejšie prehrávané piesne" a "Nedávno pridané skladby".

+ Ovládače slúchadiel

+ svetlo, temné témy

====================

+ 100% zadarmo

Musicolet je úplne bezplatná aplikácia pre hudobný prehrávač android. A bude navždy zadarmo. Nemá žiadny nákup v aplikácii.

+ Žiadne reklamy

Musicolet je hudobný prehrávač bez reklám. Úplne bezplatný audio prehrávač bez reklám.

+ Žiadne internetové povolenie

Úplne offline aplikácia. Musicolet ani nepoužíva povolenie k internetu (okrem iného povolenie na prístup k sieti). (Môžete to skontrolovať v časti Podrobnosti o povolení v spodnej časti stránky aplikácie v obchode Play.) Takže nemôže odosielať ani prijímať ani jednotlivé údaje na /z internetu. Ani v pozadí. Plne rešpektujte svoje súkromie.

Alternatívy k Musicolet Music Player pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako Musicolet Music Player.
Alternatives: 
Freeware Winamp-like media player, založený na BASS audio knižnici s podporou veľkého počtu ... \ t Vytvoril Artem Izmaylov

Freeware Prehrávač médií typu Winamp, založený na zvukovej knižnici BASS s podporou veľkého počtu formátov a zoznamov skladieb. Pracuje s viacerými playlistami okamžite (tabbed window), umožňuje vytváranie záložiek a tiež má frontu prehrávania.

Windows
Android
PortableApps.com
Služba Hudba Google Play, služba dostupná pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom odovzdávať ... Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Hudba Google Play, služba, ktorá je k dispozícii pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom nahrať svoju osobnú hudobnú zbierku a pristupovať k nej okamžite na webe alebo v akomkoľvek kompatibilnom zariadení.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Android Wear
Vanilla Music je čistý, jednoduchý a opensource hudobný prehrávač pre Android. Vytvoril Adrian Ulrich

Vanilla Music, vidlica Vanilla Music Player, ktorý bol opustený, je opensource hudobný prehrávač pre Android, navrhnutý tak, aby bol jednoduchý, čistý a minimálny.

Android
Poweramp je nový výkonný hudobný prehrávač pre Android. Vytvoril Max MP

Poweramp je nový výkonný hudobný prehrávač pre Android.

Android
doubleTwist je aplikácia pre správu médií, ktorá organizuje a synchronizuje zoznamy iTunes, videá a ... Vytvoril doubleTwist Corporation

doubleTwist je aplikácia na správu médií, ktorá organizuje a synchronizuje zoznamy iTunes, videá a fotografie v telefóne so systémom Android.

Mac
Windows
Android
Android Tablet
Stellio je pokročilý hudobný prehrávač s podporou tém, výkonným zvukom a integráciou s VK a ... Vytvoril tím Stellio

Stellio je pokročilý hudobný prehrávač s podporou tém, výkonným zvukom a integráciou s VK a Dropbox.

Android
Android Tablet
Android Wear
Rocket Player ponúka intuitívne rozloženie, takže môžete tráviť čas počúvaním, nehľadaním, pre vaše ... Vytvoril JRT Studio

Rocket Player ponúka intuitívne usporiadanie, takže môžete tráviť čas počúvaním, nehľadaním svojich médií. Prejdite doľava, potiahnite doprava, je to tak jednoduché ako otáčanie stránky. Hrajte podľa albumu, interpreta, žánru alebo skladateľa z jedinečného rozhrania karty.

Android
Android Tablet
Main screen and Features list of Musicolet, Best android music player app. [Completely (100%) free, no ads.]
Multiple Play-Queues: 

Musicolet is the only music player in android market which supports multiple Play-Queues. 

Now it is possible to create/manage one Play-Queue while listening songs from another Play-Queue.
Multiple Play-Queues: 

You can create maximum 20 Play-Queues.
Powerful equalizer with amazing sound quality. Enhance your music experience with Musicolet Equalizer. You can also use your system's equalizer instead(If supported by your device).
Tag editor: Edit song information like Title, Album, Artist, Composer, album art of a song.
Supports Folder browsing
Widgets: Control music right from your home screen with awesome looking widgets, Without opening the app.
Musicolet is completely free android music player app. It is an ad-free music player. Completely free audio player without ads.