You voted 'down'.
MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú, online komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. Vytvoril MsgSafe.io

MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú on-line komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. S rastúcim online rastom a zlepšovaním počítačovej kapacity vlády a súkromný sektor zhromažďujú a zdieľajú informácie o všetkých aspektoch života ľudí. Spoločnosť MsgSafe.io sa venuje aktívnej ochrane súkromia pomocou inovatívnych technológií.

Vytvorte e-mailové adresy s plnou kontrolou funkcií, ako je šifrovanie, presmerovanie alebo blokovanie nevyžiadanej pošty, čo sťažuje ostatným, aby vás mohli sledovať, obchodovať s vami alebo ukradnúť vašu identitu. Získajte informácie o kontaktných osobách, ktoré s vami komunikujú, pozrite sa na zdroj pôvodu a miesto, kde sa dostali, sa dostali k vám. Nepáči sa vám prijatá pošta? Zmeňte svoje pravidlá bez zmeny vašej e-mailovej adresy. MsgSafe.io ide o ďalší krok automatickým nastavením každej virtuálnej poštovej schránky s 4096-bitovými šifrovacími kľúčmi a certifikátmi OpenPGP a S /MIME. Okrem e-mailu ponúka MsgSafe.io bezpečný, šifrovaný zvuk a video prostredníctvom online aplikácie .... Viac informácií »

S MsgSafe.io: • Chráňte svoju e-mailovú adresu a osobné informácie • Chráňte komunikáciu pred odpočúvaním a hackermi • Odstraňujte metadáta z e-mailov, ktoré spoločnosti používajú na sledovanie alebo zisťovanie informácií o vás • Zvýšte svoju úroveň bezpečnosti s end-to-end šifrovaním • Prijmite e-mailové analýzy a obohacovanie

Alternatívy k MsgSafe.io pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 12 programov podobných ako MsgSafe.io.
Alternatives: 
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov.

Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov. Vývoj aplikácie Mailpile je financovaný veľkou komunitou podporovateľov a celý kód súvisiaci s projektom je a bude uvoľnený na základe licencie OSI schválenej pre voľný softvér.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
OpenPGP
Rozšírenie zabezpečenia na platformy Mozilla Thunderbird a SeaMonkey Vytvoril projekt Enigmail

Enigmail je rozšírenie zabezpečenia pre Mozilla Thunderbird a SeaMonkey. Umožňuje vám písať a prijímať e-mailové správy, ktoré sú podpísané a /alebo šifrované štandardom OpenPGP.

Mac
Windows
Linux
GnuPG
Thunderbird
SeaMonkey
E-mailový klient Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Mail je webmailová služba postavená na základe potrieb moderného podnikania. Poskytuje funkcie pre podnikových používateľov, aby efektívne komunikovali, pričom sa venovali potrebám IT administrátorov na prispôsobenie a správu poštových schránok.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce ...

Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce na oslobodzujúcich sociálnych zmenách. Sme projektom vytvárania demokratických alternatív a praxe sebaurčenia tým, že kontrolujeme vlastné bezpečné komunikačné prostriedky.

Web
Webová a IMAP e-mailová služba. 2GB cena 1 € /mesiac.

E-mailová služba založená na webových a IMAP. 2GB cena 1 € /mesiac. Informácie sa nachádzajú na šifrovaných pevných diskoch. Používa sa elektrická energia z obnoviteľných zdrojov.

Web
Mailvelope je rozšírenie prehliadača, ktoré umožňuje výmenu zašifrovaných e-mailov po OpenPGP ... Vytvoril Thomas Oberndörfer

Mailvelope je rozšírenie prehliadača, ktoré umožňuje výmenu šifrovaných e-mailov podľa šifrovacieho štandardu OpenPGP.

Mailvelope sa integruje priamo do používateľského rozhrania Webmail, jeho prvky sú nepoznateľné a jednoduché na používanie vo vašom bežnom pracovnom procese.

Mac
Windows
Linux
Chrome OS
Chrome
Firefox
mailbox.org ponúka zabezpečené e-mailové konto pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me @ mailbox.

mailbox.org ponúka bezpečný e-mailový účet pre domáce a obchodné použitie. Názov domény, me@mailbox.org, je ľahko zapamätateľný a možno ho pochopiť kdekoľvek na svete. Pracujú e-mailové účty viac ako 20 rokov a sú veľmi spoľahlivým poskytovateľom služieb.

Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Cock.li je vaše riešenie pre profesionálne e-mailové adresy a adresy XMPP. Vytvoril Vincent Canfield

Cock.li je vaše riešenie pre profesionálne e-mailové adresy a adresy XMPP. Od roku 2013 poskytol cock.li stále služby elektronickej pošty neustále sa zvyšujúcemu počtu užívateľov.

Web
Soverin je čestná e-mailová služba, ktorá nepredáva vaše dáta.

Soverin je nezávislá súkromná spoločnosť so sídlom v Amsterdame, ktorú prevádzkuje tím nadšencov internetu, ktorí chcú vytvoriť skvelé produkty, ktoré sú bezpečné, krásne a ľahko použiteľné. Sme vášniví pri zmene status quo a aktívne chceme zvýšiť povedomie o digitálnom súkromí.

Web
Súkromná e-mailová služba vyvíjaná ... Vytvoril STARTMAIL B.V.

Vráťte svoju ochranu osobných údajov e-mailom

"Bezplatné" e-mailové služby nie sú zadarmo - zaplatíte za ne tým, že budete zdieľať tie najintenzívnejšie informácie o vašom živote so spoločnosťami a obchodníkmi.

Web
Hodnotenia: 

MsgSafe šifruje všetky moje e-maily, aj keď nie je odosielateľ. Týmto spôsobom viem, že všetky moje e-maily sú bezpečné a čítané iba mnou.

Plne fúkaná šifrovaná životnosť. E-mail, rozhovor, hlas, video .. pomenujete to, @msgsafeio to všetko.

MsgSafe.io immediately protects your identity online, by providing as many email addresses as you need to create. This allows you to stop giving out your private email addresses and keep them private. When you start using your MsgSafe.io email addresses, you can take advantage of advanced features, like encryption and forwarding, or simply control the email you receive or block — making it difficult for others to track you down, market to you or steal your identity.
MsgSafe.io detects and interprets the metadata hidden in messages you receive and uses it to give you more information about the person (or machine) sending you the message. MsgSafe.io also uses the metadata to understand the path each email takes to to reach you, all of which is available at your fingertips.
Protect your entire family or organization by managing all virtual mailboxes and email addresses with the domain you already own. If you don’t own a domain, you can use our domain registration services to purchase a domain integrated with MsgSafe.io and privacy protection.
You don’t trust FaceTime, Skype, Duo, Hangouts and similar services hosted by companies like Apple, Microsoft and Google? Try our secure and private audio and video services. You can invite people to call you from a browser link.
S MsgSafe.io môžem vytvoriť e-mailové adresy pre každý aspekt môjho života. Napríklad mám alias, ktorý používam pri online nakupovaní, takže keď začnem dostávať nevyžiadanú poštu v určitej poštovej schránke, viem ...
Služba MsgSafe šifruje všetky moje e-maily, a to aj vtedy, keď odosielateľ nemá. Týmto spôsobom viem, že všetky moje e-maily sú bezpečné a čítané iba mnou.