Súkromná platforma na zaznamenávanie videa podporujúca lepšie duševné zdravie, blahobyt, osobnú reflexiu a ... Vytvoril mindlogr

Mindlogr je osobný systém na zaznamenávanie videa, ktorý umožňuje používateľom ukladať súkromné ​​videozáznamy, ktoré sú automaticky spravované a organizované podľa dátumu.

Záznamy videa sa vykonávajú priamo cez webovú kameru bez potreby nahrávania a nahrávania, čo znižuje prekážku vstupu pre ľudí, ktorí chápu základy nahrávania videa online. V systéme sa nachádzajú aj nahrávacie a mobilné funkcie záznamu. Značky môžu byť označené tak, aby uľahčili budúce vyhľadávanie a v prípade potreby aj súkromné ​​zdieľanie. Viac informácií »

Mindlogr tiež odkazuje na iné platformy pre životné prostredie, ktoré umožňujú import dát a analýzu nálady, čím dávajú členom spôsob, ako analyzovať kvantifikované údaje s kvalitatívnymi údajmi.

Funkcie: 
Alternatívy k Mindlogr pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 12 programov podobných ako Mindlogr.
Alternatives: 
Zachyťte to, čo máte na mysli. Vytvoril Evernote Corporation

Evernote je multiplatformová aplikácia freemium určená na zaznamenávanie poznámok, organizovanie a archiváciu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Pebble
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Vytvoril digitálny výpis

RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Zahŕňa navigáciu v kalendári, prispôsobiteľné šablóny, funkcie exportu a slovo mrak. Vaše položky môžete tiež formátovať, označiť a vyhľadávať.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Xfce
Neoficiálny klient Linuxu pre Evernote. Vytvoril Randy Baumgarte

NixNote, predtým Nevernote, je open source klient pre Evernote. Je napísaný v jazyku Java, takže sa bude spúšťať aj vo Windows & amp; OS-X, ale hlavným cieľom bolo pokúsiť sa získať použiteľné prostredie pre Linux.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Veľmi podobný Notational Velocity, ale pre Windows. Vytvoril C.Y.Yen

Rýchle poznámky v systéme Windows

Funkcie

• Jednoduché a rýchle poznámky v systéme Windows

• Synchronizovať online s Simplenote

Windows
Digitálny notebook, ktorý vám pomôže študovať. Vytvoril NimbleNotes

NimbleNotes je online platforma pre učenie a štúdium, ktorá má študentom pomôcť naučiť sa efektívnejšie. Náš digitálny prenosný počítač zlepšuje váš pracovný tok učenia pomocou okamžite generovaných balíkov kariet, analýzy študijných relácií a rozšírených možností filtrovania.

Web
Aplikácia na zaznamenávanie poznámok s robustným editorom Markdown, ktorý podporuje MacOS, Windows a Linux. Vytvoril Takuya Matsuyama

Inkdrop umožňuje hackerom sledovať ich každodenný pokrok, pokiaľ ide o hackovanie na jednom mieste, bez nutnosti spoliehať sa na tradičné textové procesory.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Deník, ktorý zachová vaše súkromné ​​spomienky navždy. Vytvoril 2 App Studio

Vydajte sa na cestu vlastného zlepšovania smerom k lepším kvalitám lásky, života a zdravia. Nahrajte svoje každodenné udalosti, tajomstvo, vďačnosť a prežite tie chvíle v ceste.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Android Wear
MemPad je textový program na vytváranie poznámok a poznámok so štruktúrovaným indexom.

MemPad je program na vytváranie poznámok a poznámok s jednoduchým textom so štruktúrovaným indexom. Všetky stránky sú uložené v jednom súbore. Používateľské rozhranie je k dispozícii v 20 jazykoch. Unicode.

Windows
Boostnote je aplikácia na vytváranie poznámok s otvoreným zdrojovým kódom pre programátorov rovnako ako vy. Vytvoril b00st.io

Boostnote je jednoduchá aplikácia na poznámky, správca kódu, správca úryvkov a aplikácia poznámok pre programátorov softvéru. Boostnote ukladá všetky vaše informácie o vývoji. Buďte mozgom hackera.

Použitie Boostnote je úplne zadarmo. Prémiový plán sa blíži čoskoro!

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet