Digitálna aplikácia pre notebooky, ktorá dáva ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft OneNote, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, je aplikácia pre digitálny prenosný počítač, ktorá poskytuje ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií. Ponúka tiež zdieľané prenosné počítače, synchronizáciu medzi viacerými počítačmi a zariadeniami prostredníctvom úložiska online služby Windows Live a optické rozpoznávanie znakov (OCR) na získanie textu z obrázkov, vizitiek atď.

Online verzia aplikácie OneNote Online je k dispozícii aj ako súčasť balíka Office Online. Ďalšie informácie »

Alternatívy k Microsoft OneNote pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Microsoft OneNote.
Alternatives: 
Desktopová osobná wiki s inline náhľadom typu-you-type a množstvom pluginov Vytvoril Jaap G Karssenberg

Zim prináša koncept wiki na vašu pracovnú plochu. Ukladajte informácie, prepojovacie stránky a upravujte ich pomocou značiek WYSISYG alebo priamo napíšte určitú syntax ľahkého označenia a zobrazte ich ako typ zobrazenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Najjednoduchší spôsob, ako si poznámky. Vytvoril Automattic, Inc

Simplenote, ktorý spoločnosť vyrába za WordPressom, je jednoduchý spôsob, ako uchovávať poznámky, zoznamy, nápady a ďalšie. Vaše poznámky zostanú aktualizované vo všetkých zariadeniach. Žiadne tlačidlá na stlačenie. Je to len funguje.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
Bezpečný, spolupracujúci notebook Vytvoril Lyon Bros. Enterprises, LLC

Či už je to záložky alebo heslá, súbory alebo nákupné zoznamy ... Turtl organizuje všetko a uľahčuje vyhľadávanie neskôr. Synchronizujte svoje zariadenia. Nenechávajte nič za sebou.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
Firefox
TagSpaces je multiplatformová aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať a organizovať lokálne súbory ... Vytvoril TagSpaces UG

TagSpaces je správca osobných údajov s otvoreným zdrojovým kódom. Pomáha vám organizovať a prehľadávať súbory na každej platforme.

Označovanie súborov na viacerých platformách a vyhľadávanie súborov

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
...
Firefox
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Prijímanie poznámok & OpenSource alternatíva archivácie k Evernote, Microsoft OneNote & amp; Google Keep Vytvorené twostairs

Paperwork si kladie za cieľ byť alternatívou k službám ako Evernote, Microsoft OneNote alebo Google Keep.

Web
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

OpenNote bol vytvorený ako otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

Funkcie

Self-Hosted
Tomboy je aplikácia na vytváranie poznámok na pracovnej ploche pre systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Vytvoril Alex Graveley

Tomboy je aplikácia na vytváranie poznámok na pracovnej ploche pre systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Jednoduchá a jednoduchá obsluha, ale s potenciálom pomôcť vám pri organizovaní nápadov a informácií, s ktorými každodenne pracujete.

Mac
Windows
Linux
BSD
wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo ... Vytvoril wikidPad

wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo čohokoľvek iného, ​​na čo si môžete zapísať. Čo robí wikidPad odlišný od iných aplikácií poznámkového bloku je jednoduchosť, s akou môžete prepojiť vaše informácie.

Mac
Windows
Linux
BSD
Prijímanie poznámok & OpenSource alternatíva archivácie k Evernote, Microsoft OneNote & amp; Google Keep Vytvorené twostairs

Paperwork si kladie za cieľ byť alternatívou k službám ako Evernote, Microsoft OneNote alebo Google Keep.

Web
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Neoficiálny klient Linuxu pre Evernote. Vytvoril Randy Baumgarte

NixNote, predtým Nevernote, je open source klient pre Evernote. Je napísaný v jazyku Java, takže sa bude spúšťať aj vo Windows & amp; OS-X, ale hlavným cieľom bolo pokúsiť sa získať použiteľné prostredie pre Linux.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Poznámka, že open-source aplikácia mala za cieľ mať jednoduché rozhranie, ale zachovať inteligentné správanie Vytvoril Federico Iosue

Poznámka, že cieľom otvorenej aplikácie je mať jednoduché rozhranie, ale zachovať inteligentné správanie.

Android
Poznámka poskytuje služby pre poznámky a blog. Vytvoril Tie Li

Poznámka poskytuje služby pre poznámky a blog. Ak chcete zdieľať obsah s priateľmi, môžete použiť poznámku ako poznámku alebo poznámku na blog.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Hodnotenia: 

OCR pomocou programu Microsoft OneNote 2007 Pre občasné základné OCR veci je funkcia optického rozpoznávania znakov MS OneNote časovo obmedzená. Možno ste to vynechali… nazýva sa Kopírovať text z obrázku. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.makeuseof.com/tag/top-5-free-ocr-software-tools-to-convert-yo...

OneNote stojí peniaze, ale je to skvelé a v podstate nemá žiadnu porovnateľnú alternatívu. Jediná výhoda Evernote je synchronizácia, ktorá je však veľmi ľahko vyriešená tak, že svoje notebooky zapnete do priečinka Dropbox alebo Live Mesh.

Ahoj, Hľadám alternatívu k OneNote (pre notebook, nie pre tablet), ktorá umožňuje kresliť šípky (a prípadne rovnátka a podobné veci), ktoré SCROLL DOWN spolu s textom.

Myslím, že jedna poznámka je skvelá pre písanie v ktorejkoľvek časti stránky a tak ďalej, ale ... ak napíšete niečo v strede textu, text sa samozrejme posúva nadol ... ale šípky a kresby nie. Zostanú tam, kde sú, úplne oddelení od textu a stratia akýkoľvek význam, ktorý mali.

Takže ... existuje nejaký softvér, ktorý umožňuje písať /kresliť voľne a neskôr pridať nejaký nový text vyššie bez toho, aby ste niečo robili?

je to trochu ťažké používať, ale robí svoju prácu, je to jednoduché a funguje to pre mňa, takže som s ňou spokojný

OneNote je pravdepodobne najlepší softvér balíka Office Suite.

Nezabudnite nainštalovať plugin PRINTOUT MANAGER.http: //blogs.msdn.com/b/onenotetips/archive/2011/01/20/printout-manager-for-onenote-2010.aspx

Takže nemôžem zobraziť Evernote v mojom telefóne, ak som offline a nemôžem upravovať poznámky v telefóne. Je to ako mať bicykel, ale za určitých podmienok ho nemôžete použiť. Zbytočné.

Som veľký fanúšik Onenote a nikdy som nepoužil Evernote. Sú však iní a každý má svoje silné a slabé stránky. Záleží na tom, čo naozaj chcete robiť s poznámkami /výstrižkami z obrazovky /URL /dokumentmi ... atď. Ak chcete niečo ako Onenote, ale zadarmo, odporúčam vám skúsiť Zoho Notebook. Zatiaľ je to najbližšia vec, ktorú som videl a je online prístupná z mnohých miest.

Musím s vami nesúhlasiť, Lambda. Myslím, že používatelia Linuxu by boli dosť bystrí na to, aby si uvedomili, že by mohli používať len Google Docs alebo Google notebook alebo tak niečo.

Viete, ak to M $ vydalo na Linuxe, myslím si, že Linux užívatelia za to dokonca zaplatia.

Používam a som spokojný

Z dôvodu veľmi nekomplikovanej synchronizácie Web a Windows Mobile preferujem EverNote (2 + 3). Ak však niekto má veľmi dôverné údaje, online synchronizáciu možno považovať za nie tak optimálnu. OneNote Mobile (1) sa nedá synchronizovať s Online Storage (ani s Live SkyDrive, ani s Live Mesh), len s Desktop PC o Active Sync alebo WMDC. Najväčšou výhodou OneNote podľa môjho názoru je veľká a jedinečná funkcia OCR vo verzii OneNote Desktop. (1) http://alternativeto.net/mobile/onenote-mobile/ (2) http://alternativeto.net/desktop/evernote/ (3) http://alternativeto.net/mobile/evernote/

Premium Evernote stojí peniaze, a to má strašný textový editor a schopnosť vziať na vedomie. Úprimne povedané, toto sú dve rôzne šelmy. Onenote chýba jednoduchá synchronizácia a "cloud" integrácia a Evernote chýba haflway slušný editačný nástroj, dynamické umiestnenie prvkov poznámky a má hrozný rolovacie rozhranie, ktoré sa zdajú byť pripojené. Kým jeden z týchto programov nevyplní niektoré medzery, stále nie sú porovnateľné. Ak chcete snímať rýchle fotografie, rýchle poznámky e-mailom a potrebujete jednoduchú synchronizáciu, Evernote je pravdepodobne najlepší. Ak sa snažíte robiť dôkladnejšie a prispôsobené databázy, knowledgebases, alebo iné takéto "záznamy" Onenote ponúka veľa, že iní nie. Ak ste schopní využiť výhody servera Onenote založené na serveri, niektoré z nich môžu tipovať. závisí od toho, čo potrebujete.

Chybí mi onenote po tom, čo som dostal svoj Mac. Používam xinote.com a je to veľmi podobné onenote, pokiaľ ide o rozhranie. Teraz je to pre mňa celkom dobré.

Páči sa mi OneNote, ale súhlasím s Olou, OneNote stojí peniaze, ale Evernote nevyhrá, preto Evernote vyhrá !!

Nezáleží na tom, či používate niektorý z týchto, ktoré som tiež značne používa po celé roky /testované takmer každý pracovný tok a rozšírenie si môžete myslieť na súvisiace s onenote /jeho ...
Západ slnka - prestaňte ho používať teraz! Spoločnosť Microsoft oznámila, že OneNote už nebude súčasťou balíka Office 2019, takže aplikácia OneNote 2016 bude poslednou verziou. Bude podporovaný, kým ...