S programom Memotoo synchronizujte všetko, čo chcete! Vytvoril TIPICREA

S programom Memotoo synchronizujte všetko, čo chcete!

Synchronizujte a zdieľajte svoje osobné údaje (záložky, adresáre, kalendár, súbory ...) s aplikáciou Memotoo.com a vyhľadajte ich z počítača pripojeného k internetu. - Nestrácajte svoje údaje: ak stratíte alebo zmeníte mobilný telefón, ...- Prístup k vašim údajom online kdekoľvek a kedykoľvek- Zdieľajte svoje dáta so svojimi priateľmi, klientmi, ...- Dôvernosť a bezpečnosť vašich informácií sú zaručené » VAŠE ÚDAJE SÚ VÁŠ MAJETOK ... Viac informácií »

Môžete synchronizovať váš telefón a tablet: iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry, Firefox OS, ... A môžete synchronizovať Memotoo s: Gmail, Facebook, iCloud, Yahoo, LinkedIn, , ... a mnoho ďalších webových stránok!

S funkciami Memotoo alebo Funambol môžete synchronizovať svoje úlohy z aplikácie Task Coach s aplikáciou SyncML

Alternatívy k Memotoo pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako Memotoo.
Alternatives: 
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Služba Cloud Vytvoril Apple

Ukladajte e-maily, kontakty, kalendáre, fotografie, hudbu, knihy, aplikácie a ďalšie položky do cloudu a pristupujte k nim vo všetkých zariadeniach.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
Bezplatná služba, ktorá sa stará o vaše kontakty, kalendáre a ďalšie, takže nemusíte. Vytvoril fruux

fruux je bezplatná služba, ktorá sa stará o vaše kontakty, kalendáre a ďalšie, takže nemusíte. Nikdy manuálne skopírujte kontakty a kalendáre medzi svojimi zariadeniami!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10
Sailfish OS
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Hodnotenia: 

Ak potrebujete akúkoľvek formu podpory, nepozerajte sa na spoločnosť Memotoo. Identifikovala som závažnú chybu v synchronizácii kontaktov Google (čo sa týka skupín) a nevznikla žiadna odpoveď /podpora. Platba za verziu "Premium" tiež nezmenila nič. Pri pohľade na fórum môžete vidieť, že na akékoľvek otázky, najmä oneskorené, je asi 0% odpovede.

S funkciami MemoToo alebo Funambol môžete synchronizovať svoje úlohy z funkcie Task Coach s aplikáciou SyncML: Task CoachFunambol

Zabudol som sa spomenúť: v súčasnosti Memotoo neimportuje značky zo záložiek Delicious. Sád.

Memotoo je skvelá služba na uchovávanie synchrónnych poznámok, kalendára, kontaktov, úloh, záložiek, medzi Thunderbirdom, Google, Palm, mobilnými telefónmi (takmer všetkými), Ouloook LinkedIn atď. atď. stovky spôsobov synchronizácie /prepojenia údajov.

Zahŕňa aj ukladanie dát (veľkosť sa líši pre každý plán), ku ktorému je možné pristupovať prostredníctvom FTP, webových priečinkov atď.

Voľný plán má obmedzené limity prenosu údajov. Plány majú slušné ceny, ktoré znižujú, čím dlhší je plán.

Používam ho mesiace a bolo to skvelé prepojenie medzi Google, Thunderbird, Palm, mobilným telefónom.

CONS: rozhranie je dosť zlé. Ale väčšinu času nebudete potrebovať rozhranie - stačí pristupovať /upravovať údaje o preferovanej aplikácii (Google, Thunderbird, mobilný telefón) a Memotoo sa postará o synchronizáciu všetkých.

Free Version only 20 Tasks, deleted after 30 days
Premium version 12 € per year
Task Coach uses SyncML with Funambol or MemoToo
Ak potrebujete akúkoľvek formu podpory, nepozerajte sa na spoločnosť Memotoo. Identifikovala som závažnú chybu v synchronizácii kontaktov Google (čo sa týka skupín) a nevznikla žiadna odpoveď /podpora. Platba za ...