Médium je platforma na publikovanie blogov. Vytvoril Obvious Ventures

Médium je nové miesto na Internete, kde ľudia zdieľajú nápady a príbehy, ktoré sú dlhšie ako 140 znakov a nie len pre priateľov. Je navrhnutý pre malé príbehy, ktoré robia váš deň lepším a manifestami, ktoré menia svet. Používa ho každý od profesionálnych novinárov až po amatérskych kuchárov. Je to jednoduché, krásne, spolupracujúce a pomáha vám nájsť správne publikum pre čokoľvek, čo chcete povedať.

Alternatívy k Medium pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Medium.
Alternatives: 
WordPress je open source softvér, ktorý môžete použiť na vytvorenie krásnej webovej stránky, blogu alebo aplikácie. Vytvoril Automattic

WordPress je softvér určený pre každého, s dôrazom na prístupnosť, výkon, bezpečnosť a jednoduchosť používania. Veríme, že skvelý softvér by mal pracovať s minimálnym nastavením, takže sa môžete slobodne zamerať na zdieľanie svojho príbehu, produktu alebo služieb.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Tumblr je miesto, kde sa môžete vyjadriť, objaviť sa a spojiť veci, ktoré milujete. Vytvoril Oath Inc.

Tumblr je miesto, kde sa môžete vyjadriť, objaviť sa a spojiť veci, ktoré milujete. Či už je to fandy alebo filozofia, móda alebo mačkovité šelmy, Tumblr je miesto, kde vás vaše záujmy spájajú s vašimi ľuďmi.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Ghost je plne open source, hackovateľná platforma pre budovanie a prevádzku moderných online ... Vytvoril Ghost Foundation

Krásne navrhnutá platforma venovaná jednej veci: Publikovanie.

Mac
Windows
Linux
Self-Hosted
Cloudron
Node.JS
Blogger je služba na publikovanie blogov. Vytvorte svoj blog.  Vytvorené spoločnosťou Google

Blogger je služba na publikovanie blogov. Vytvorte svoj blog. Zdieľajte svoje myšlienky, fotografie a ďalšie veci so svojimi priateľmi a svetom. Jednoduché použitie. Publikovanie textu, fotografií a videí z webu alebo mobilného telefónu je jednoduché. Flexibilné.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Publikovať myšlienku v priebehu niekoľkých sekúnd Vytvoril Write.as

Write.as umožňuje písať a publikovať text okamžite. Napíšte si poznámku, aby ste si ju mohli prečítať neskôr. Vytvorte samostatný článok, ktorý môžete rýchlo vysielať na sociálnych médiách - alebo publikujte celý blog.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Kindle Fire
Taká vynikajúca platforma pre spisovateľov, ako aj obchodníkov. Veľmi ohromený