Maxthon Cloud Browser je výkonný multifunkčný prehliadač. Vytvoril Maxthon Ltd

Maxthon je prehliadač s inovatívnymi funkciami, rýchlosťou a bezpečnosťou.

Funkcie

Rozhranie dokumentu s kartami Uloží otvorené karty v prípade vypnutia programu alebo zlyhania systému Undo pre všetky karty omylom zatvorené AD Hunter - nástroj na blokovanie reklám, ktorý blokuje kontextové reklamy, web banner a plávajúce reklamy na webových stránkach Adobe Flash, Java aplet a ActiveX blokátor Podpora pre vlastné skiny Prispôsobiteľné karty a užívateľské rozhranie Programovateľné gestá myši a skripty myši Externý panel nástrojov - panel nástrojov, ktorý umožňuje otvárať programy tretích strán RSS čítačka Podporuje mnoho zásuvných modulov programu Internet Explorer, ako aj zásuvné moduly vlastnej podpory motora Partial Gecko s použitím programu tretej strany Užívateľsky rozšíriteľný panel s nástrojmi vyhľadávania s 8 predvolenými vyhľadávacími nástrojmi Automatické aktualizácie Skupiny - možnosť záložky & amp; otvoriť viac stránok súčasne URL aliasy - otvoriť URL len zadaním slova do adresného riadku Jednoduchý zberač - malý poznámkový blok, ako nástroj, ktorý sa používa na zber textu z webových stránok. Skripty a makrá je možné spúšťať na aktuálnej webovej stránke Integrované webové služby - rozšíriteľné, vrátane predvolených prekladateľov, verzií stránok uložených v službe Google, Whois a anonymných webových serverov ... Viac informácií »

Alternatívy k Maxthon Cloud Browser pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Maxthon Cloud Browser.
Alternatives: 
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku
Rýchly a bezpečný prehliadač na blokovanie reklám a reklám. Vytvoril Brave Software Inc

Webový prehliadač Brave je rýchly, bezplatný, bezpečný webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám *, ochranou pre sledovanie a ochranou a optimalizovanými skúsenosťami s údajmi a batériami.

* Čo je to Brave Ad Replacement?

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Electron / Atom Shell
Waterfox je vysoko výkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vytvoril Alex Kontos

Waterfox je vysokovýkonný prehliadač založený na platforme Mozilla. Vyrobený špeciálne pre 64-bitové systémy, Waterfox má na pamäti jednu vec: rýchlosť.

Čo robí Waterfox tak rýchly?

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
PortableApps.com
Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux ... Vytvoril Moonchild Productions

Pale Moon je otvorený zdrojový webový prehliadač Goanna, ktorý je k dispozícii pre systémy Microsoft Windows a Linux so zameraním na efektívnosť a jednoduchosť používania.

Windows
Linux
Firefox Nightly je pre-release verzia Mozilla Firefox. Vytvoril Mozilla

Firefox Nočné je vývojový (alfa) kanál Mozilla Firefox. Firefox Nightly dostane novú verziu každý deň. Ponúka prístup k funkciám vo vývojových mesiacoch predtým, ako urobia finálnu verziu prehliadača Firefox.

Mac
Windows
Linux
Android
Projekt SeaMonkey je snaha komunity vyvinúť internetový prehliadač SeaMonkey ... Vytvoril ju SeaMonkey Council

Projekt SeaMonkey je snahou komunity vyvinúť sadu aplikácií pre aplikáciu SeaMonkey all-in-one. Ľahšia alternatíva k Mozilla Firefox.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Falkon, predtým QupZilla, je webový prehliadač založený na platforme QtWebEngine.

Jeho cieľom je byť ľahký webový prehliadač dostupný prostredníctvom všetkých hlavných platforiem.

Windows
Linux
Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a ... Vytvoril Eloston

Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a transparentnosti

Mac
Windows
Linux
Iridium je bezplatná, otvorená a bezplatná prehliadačová modifikácia základne kódu Chromium so súkromím ...

Existuje mnoho prehliadačov. Pre našu vieru je Chrome rýchly, stabilný a užívateľsky príjemný, ale nespĺňa požiadavky mnohých organizácií na bezpečnosť. Keďže úzka integrácia so svojím vynálezcom (Google) uľahčuje mnohé veci, nespĺňa obmedzenia reštriktívnych údajov.

Mac
Windows
Linux
Gnuzilla je GNU verzia balíka Mozilla a GNU IceCat je GNU verziou ... Vytvoril projekt GNU

Gnuzilla je GNU verzia balíka Mozilla a GNU IceCat je GNU verzia prehliadača Mozilla Firefox. Jeho hlavnou výhodou je etický: je to úplne slobodný softvér.

Linux
Android
Webový prehliadač ovládaný užívateľom, nie naopak. Vytvoril Emdek

Webový prehliadač ovládaný používateľom, nie naopak.

Mac
Windows
Linux
BSD
Haiku
K-Meleon je extrémne rýchly, prispôsobiteľný, ľahký webový prehliadač založený na rozložení Gecko ... Vytvoril Christophe Thibault

K-Meleon je extrémne rýchly, prispôsobiteľný, ľahký webový prehliadač založený na Gecko layout engine vyvinutom Mozillou, ktorý používa aj Firefox.

Windows
Blokovanie ad-trackerov, prehliadača z Mozilly zamerané na súkromie. Vytvoril Mozilla Corporation

Firefox Focus je prehliadač Mozilla, ktorý berie do úvahy vaše súkromie. V predvolenom nastavení blokuje sledovače reklám a pomáha zaistiť bezpečnosť tým, že poskytuje jednoduché spôsoby vymazania histórie prehliadania vrátane hesiel a súborov cookie.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Konqueror je webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý využíva vykresľovací modul KHTML (a voliteľne ... Vytvoril tím KDE

Konqueror je webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom poháňaný vykreslovacím nástrojom KHTML (a voliteľne Webkit), čo znamená, že podporuje najnovšie webové štandardy ako HTML5, Javascript, CSS3 a ďalšie. Konqueror je súčasťou balíka KDE "kdebase".

Mac
Windows
Linux
BSD
KDE
GNOME Web je webový prehliadač pre GNOME desktop, založený na populárnom WebKit engine. Vytvorené v projekte GNOME

GNOME Web je webový prehliadač pre GNOME desktop, založený na populárnom engine WebKit. Ponúka jednoduchý, čistý a krásny výhľad na web s prvotriednou integráciou desktopu GNOME. Jeho kódové meno je Epiphany.

Linux
BSD
Hodnotenia: 

Snažil som sa upraviť informácie spoločnosti Maxthon tak, aby to odzrkadľovali v minulosti, ale niekto iný (súdiac podľa aktivity používateľa, vyzerá to, že niekto z Maxthonu) ho zmenil.

Aj keď môžete ešte prevziať verziu programu Maxthon for Linux, táto sa neaktualizuje. Maxthon oficiálne prerušil verziu Linuxu a jednoduché vyhľadávanie na fórach Maxthon Community by to potvrdilo. Tu je príspevok od roku 2015, napríklad tam, kde administrátor Maxthon uvádza: „Vývoj Maxthonu pre linux sa zastavil. Momentálne neexistuje žiadny plán pre nové verzie.“

Myslím, že je dôležité, aby používatelia systému Linux boli informovaní o tom, že Maxthon for Linux už neprijíma aktualizácie, aby sa mohli vyhnúť vlastným bezpečnostným problémom, ktoré sprevádzajú používanie starého softvéru, a najmä aby používali starý webový prehliadač.

Z tohto vlákna na fórach môžete prevziať najnovšiu verziu aplikácie Maxthon for Linux.

Iné ako nedostatok podpory Linuxu (a zjavná túžba zamestnancov spoločnosti Maxthon zabrániť ľuďom vedieť, že Linux už nie je podporovaný) Maxthon je slušný prehliadač.

Toto nie je vôbec aplikácia Blackberry. Neviem, pre čo je značka Blackberry určená.

Toto je najlepší prehliadač, aký som kedy použil. Milujem to. Veľmi jednoduché posielanie odkazov /súborov medzi počítačmi a zariadeniami, je zabudovaný.
Zostaňte ďaleko, ak si ceníte vaše súkromie a bezpečnosť Maxthon je súkromie a bezpečnostná hanba. Zber údajov Dokonca aj na stránke Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Maxthon, ktorú pripúšťajú, že zbierajú oveľa viac údajov ako ...