zálohovanie, zobrazovanie na disku a klonovacie riešenie pre osobné a komerčné využitie Vytvoril spoločnosť Paramount Software UK Ltd

Chráňte svoje dáta, inovujte pevný disk alebo skúste nové operačné systémy v bezpečí, že všetko je bezpečne uložené v ľahko obnovenom zálohovacom súbore. Macrium Reflect podporuje zálohovanie lokálnych, sieťových a USB diskov.

Alternatívy k Macrium Reflect pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Macrium Reflect.
Alternatives: 
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
Acronis True Image (alebo jednoducho True Image) je softvérový produkt vyrobený spoločnosťou Acronis, ktorý poskytuje ... Vytvorené spoločnosťou Acronis

Acronis True Image poskytuje ochranu údajov vrátane zálohovania, archivovania, prístupu a obnovy pre operačné systémy Microsoft, MacOS, iOS a Android.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Hodnotenia: 

Verzia 6.2.1549 (september 2016) nie je v poriadku: nie je možné vybrať zdrojový oddiel v Win10, ktorý by mal byť zálohovaný! V 6.2.1544 bolo v poriadku.

archívy väčšie ako akronis

100% CPU pri zálohovaní na P4 2,8 GHz, počítač spomaľuje veľa, počítač menej citlivý na rozdiel od Acronis

Macrium Reflect Free Edition je najlepšia bezplatná aplikácia typu disk-image pre 32 a 64 bitové systémy Windows XP, Vista a Windows 7, ale nedokáže automaticky vyčistiť staré zálohované obrázky ako štandardné, PRO a ...
Verzia 6.2.1549 (september 2016) nie je v poriadku: nemôžete vybrať zdrojový oddiel v Win10, ktorý by mal byť zálohovaný! V 6.2.1544 bolo v poriadku.