Kodek LEADTOOLS H.264 je najnovší filter DirectShow a Media Foundation Transform ...

LEADTOOLS obsahuje kodek pre algoritmus vysokej kvality kompresie videa h.264 s mnohými pokročilými funkciami a optimalizáciou výkonu.

Alternatívy k LEADTOOLS H.264 pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako LEADTOOLS H.264.
Alternatives: 

FFmpeg je open source projekt, ktorý vyvíja knižnice a programy na spracovanie multimediálnych dát. FFmpeg je domovom libavcodec, knižnice kodekov, ktoré používa veľké množstvo programov, a libavformat, knižnice mux a demux pre kontajnery.

Mac
Windows
Linux
Profesionálne a spoľahlivé softvérové ​​riešenie, ktoré vám poskytne najnovšie kodeky a umožní ... \ t Vytvoril NeuLion

Softvér DivX je video softvér, ktorý umožňuje komukoľvek hrať, vytvárať a prenášať svoje obľúbené videá vrátane DivX, MKV a HEVCup na 4K.

Obsahuje:

Mac
Windows
Android
iPhone
Sledujte internetové video, prívesy filmov vo vysokom rozlíšení a osobné mediálne klipy. Vytvorené spoločnosťou Apple Inc.

Pomocou aplikácie QuickTime môžete sledovať videá alebo osobné mediálne klipy.

Mac
Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je v spolupráci ...

Xvid je open-source výskumný projekt zameraný na kompresiu videa a je spoločným úsilím o rozvoj. Všetok kód je uvoľnený pod podmienkami licencie GNU GPL.

Windows
Linux
Prehrávanie súborov Windows Media (.wma a .wmv) na počítači Mac pomocou programu QuickTime alebo webového prehľadávača Vytvoril Telestream

Flip4Mac je oficiálny Windows Media Player na Mac - podporovaný a hostovaný spoločnosťou Microsoft. Iba Flip4Mac kombinuje to najlepšie zo systémovej integrácie QuickTime Player s podporou webového prehliadača a samostatnou aplikáciou pre video prehrávač.

Mac
x264 je bezplatná softvérová knižnica na kódovanie tokov videa do formátu H.264 /MPEG-4 AVC. Vytvoril tím x264

x264 je bezplatná softvérová knižnica na kódovanie tokov videa do formátu H.264 /MPEG-4 AVC.

Funkcie enkodéra

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
MainConcept AVC /H.

Balíčky kodekov AVC /H.264 MainConcept ponúkajú rýchle kódovacie a dekódovacie rýchlosti vo vynikajúcej kvalite pre vaše produkty vo všetkých profiloch a úrovniach podporovaných štandardom.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire