labfolder je elektronický laboratórny notebook, ktorý pomáha dokumentovať, organizovať a zdieľať váš výskum ... Vytvorené pracovnou skupinou

labfolder je elektronický laboratórny notebook, ktorý pomáha dokumentovať, organizovať a zdieľať vaše výskumné dáta.Simplify procedúry pracovného postupu a urýchliť váš výskum!

Organizujte svoj výskum

S elektronickým laboratórnym prenosným počítačom je ľahké usporiadať údaje v súlade s pravidlami Good Scientific Practice a 21 CFR Part 11. Výkonný vyhľadávací nástroj pomáha nájsť všetky vaše dokumenty. Funkcie šablón vám umožňujú vytvárať protokoly, ktoré možno ľahko zdieľať s spolupracovníkmi. Viac informácií »

Spolupracujte s kolegami

labfolder umožňuje pracovať na skupinových projektoch so svojimi kolegami. V rozšírených tímových vydaniach môžete spravovať veľké tímy a zložité hierarchie. Využite flexibilný systém správy práv a ľahko zdieľajte dáta s digitálnym laboratóriom.

Prínos z bezplatných mobilných aplikácií

Pomocou našich bezplatných mobilných aplikácií môžete pomocou mobilného telefónu alebo tabletu vytvárať poznámky a obrázky. labfolder sa hladko synchronizuje na všetkých mobilných zariadeniach, takže máte prístup k vášmu elektronickému laboratórnemu notebooku odkiaľkoľvek. Stiahnite si naše aplikácie v službe Google Play alebo v obchode Apple App Store.

Maximálna ochrana údajov

V laboratóriu si uchovávate plné vlastníctvo a kontrolu nad svojimi údajmi. Šifrovaná komunikácia, denné zálohovanie a redundantné ukladanie dát zabezpečujú maximálnu bezpečnosť dát. Úplná revízna značka a digitálne podpisy ďalej zabezpečujú vaše duševné vlastníctvo.

Alternatívy k labfolder pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako labfolder.
Alternatives: 
Zachyťte to, čo máte na mysli. Vytvoril Evernote Corporation

Evernote je multiplatformová aplikácia freemium určená na zaznamenávanie poznámok, organizovanie a archiváciu.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Pebble
Google Keep má niekoľko funkcií, vrátane poznámok farebného kódovania, vkladania obrázkov, vytvárania zoznamov ... Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Google Keep je služba poskytovaná spoločnosťou Google, ktorá integruje vytváranie poznámok a surfovanie po webe.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Chrome
Android Wear
Digitálna aplikácia pre notebooky, ktorá dáva ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Microsoft OneNote, ktorý je súčasťou balíka Microsoft Office Suite, je aplikácia pre digitálny prenosný počítač, ktorá poskytuje ľuďom jedno miesto na zhromažďovanie poznámok a informácií.

Mac
Windows
Android
iPhone
Windows S
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Android Wear
Kindle Fire
Najjednoduchší spôsob, ako si poznámky. Vytvoril Automattic, Inc

Simplenote, ktorý spoločnosť vyrába za WordPressom, je jednoduchý spôsob, ako uchovávať poznámky, zoznamy, nápady a ďalšie. Vaše poznámky zostanú aktualizované vo všetkých zariadeniach. Žiadne tlačidlá na stlačenie. Je to len funguje.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Desktopová osobná wiki s inline náhľadom typu-you-type a množstvom pluginov Vytvoril Jaap G Karssenberg

Zim prináša koncept wiki na vašu pracovnú plochu. Ukladajte informácie, prepojovacie stránky a upravujte ich pomocou značiek WYSISYG alebo priamo napíšte určitú syntax ľahkého označenia a zobrazte ich ako typ zobrazenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

Windows
Linux
PortableApps.com
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
TagSpaces je multiplatformová aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať a organizovať lokálne súbory ... Vytvoril TagSpaces UG

TagSpaces je správca osobných údajov s otvoreným zdrojovým kódom. Pomáha vám organizovať a prehľadávať súbory na každej platforme.

Označovanie súborov na viacerých platformách a vyhľadávanie súborov

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
...
Firefox
TiddlyWiki je vysoko prispôsobiteľný notwiki pre zachytávanie, organizovanie a zdieľanie komplexných ... Vytvoril Unamesa

TiddlyWiki je jeden html súbor so všetkými vlastnosťami wiki - vrátane všetkých funkcií (vrátane editovania, ukladania, označovania a vyhľadávania) a štýlu. Pretože jeho jediný súbor, veľmi prenosný - môžete ho poslať e-mailom, dať ho na webový server alebo ho zdieľať prostredníctvom USB kľúča.

Mac
Windows
Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Xfce
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
Prijímanie poznámok & OpenSource alternatíva archivácie k Evernote, Microsoft OneNote & amp; Google Keep Vytvorené twostairs

Paperwork si kladie za cieľ byť alternatívou k službám ako Evernote, Microsoft OneNote alebo Google Keep.

Web
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Farebné & amp; výkonná aplikácia na vytváranie poznámok pre systém Windows & amp; Telefónov. Vytvoril Conceptworld Corporation

Urobte si rýchle poznámky o Post-It (r) ako poznámkach na ploche Windows, prilepte tieto poznámky na webové stránky, dokumenty a programy. zložky. Nastaviť alarm upozornenia na každú poznámku. Aby ste sa vyhli neporiadku na pracovnej ploche, môžete usporiadať tieto poznámky v priečinkoch.

Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

OpenNote bol vytvorený ako otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

Funkcie

Self-Hosted
wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo ... Vytvoril wikidPad

wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo čohokoľvek iného, ​​na čo si môžete zapísať. Čo robí wikidPad odlišný od iných aplikácií poznámkového bloku je jednoduchosť, s akou môžete prepojiť vaše informácie.

Mac
Windows
Linux
BSD
CintaNotes je ultra-ergonomická aplikácia na zvýšenie produktivity pre Windows. Vytvoril Cinta Software

CintaNotes je ultra-ergonomická aplikácia na zvýšenie produktivity pre Windows. Pomôže vám zhromažďovať, organizovať a nájsť akékoľvek informácie.

Windows
PortableApps.com