KMPlayer je univerzálny multimediálny prehrávač, ktorý dokáže pokryť rôzne typy kontajnerových formátov Vytvoril KMPmedia

KMPlayer je univerzálny multimediálny prehrávač, ktorý dokáže pokryť rôzne typy kontajnerových formátov, ako napríklad TS (tiež z Technisat Digicorder), VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4 , WMV, RealMedia a QuickTime. To zvláda širokú škálu titulkov a umožňuje zachytiť audio, video a screenshoty v mnohých ohľadoch. Pre hranie TS-filmov z Technisat Digicorder potrebujete KMPlayer.

Alternatívy k KMPlayer pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako KMPlayer.
Alternatives: 
VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojovým kódom. Vytvorené službou VideoLAN

VLC je multiplatformový multimediálny prehrávač a framework s voľným a otvoreným zdrojom, ktorý prehráva väčšinu multimediálnych súborov, ako aj DVD, audio CD, VCD a rôzne streamingové protokoly.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Apple TV
PortableApps.com
Kindle Fire
Haiku
Xbox
Prehrávač okolitého svetla pre vaše obľúbené videá. Vytvoril Stefan vd

Prehrávač okolitého svetla pre vaše obľúbené videá. Tento efekt vám poskytne pohlcujúci zážitok zo sledovania.

Aurora Player podporuje nasledujúce typy súborov: ".wmv", ".mp4", ".mov", ".avi", ".mpeg".

Mac
Windows
Windows Mobile
Windows S
Windows Phone
GOM Media Player je bezplatný prehrávač médií so vstavanými audio a video kodekmi. Vytvoril GomLab

GOM Media Player (Gretech Online Movie Player) je freeware multimediálny prehrávač.

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
RealPlayer s RealTimes (skrátka „RealPlayer“) stále obsahuje staršie funkcie, ako napríklad ... Vytvoril RealNetworks, Inc.

RealPlayer s RealTimes (v skratke „RealPlayer“) stále obsahuje staršie funkcie, ako napríklad Video Player, Downloader, Converter, Organizer a Web Videos. Zahŕňa tiež funkcie RealTimes, ako napríklad Photos and RealTimes Stories, funkciu automatického video koláže.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Kindle Fire
Stellio je pokročilý hudobný prehrávač s podporou tém, výkonným zvukom a integráciou s VK a ... Vytvoril tím Stellio

Stellio je pokročilý hudobný prehrávač s podporou tém, výkonným zvukom a integráciou s VK a Dropbox.

Android
Android Tablet
Android Wear
Rocket Player ponúka intuitívne rozloženie, takže môžete tráviť čas počúvaním, nehľadaním, pre vaše ... Vytvoril JRT Studio

Rocket Player ponúka intuitívne usporiadanie, takže môžete tráviť čas počúvaním, nehľadaním svojich médií. Prejdite doľava, potiahnite doprava, je to tak jednoduché ako otáčanie stránky. Hrajte podľa albumu, interpreta, žánru alebo skladateľa z jedinečného rozhrania karty.

Android
Android Tablet
PlayerXtreme Media Player je najobľúbenejší multiplatformový audio, video, film a online ... Vytvoril Xtreme Media Works

PlayerXtreme Media Player je najobľúbenejší multiplatformový audio, video, filmový a online streamingový prehrávač pre vaše zariadenie.

Android
Android Tablet
Multimediálna aplikácia pre prehrávanie videí, sledovanie filmov, počúvanie hudby a ... Vytvoril PlayerXtreme

PlayerXtreme Media Player je multiplatformový audio prehrávač, video prehrávač, filmový prehrávač a online streamingový prehrávač pre iOS, Android a Apple TV.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Apple TV
S Player je malý, ale výkonný video prehrávač, ktorý funguje perfektne pre váš telefón. Vytvoril SHAREit Technologies Co.Ltd

S Player - najľahší a najvýkonnejší video prehrávač: APP rozhranie je kompaktné a jemné. Jednoduchá obsluha a plynulé prehrávanie. Rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný hráč. Viac ako málo, viac ako profesionálny!

Android
Android Tablet
Astro Player je prehrávač médií s podporou audiobookov a podcastov.

Astro Player je prehrávač médií s podporou audiobookov a podcastov. Astro Player má pokročilé funkcionality pre vytváranie záložiek. Umožňuje paralelné počúvanie zvukových kníh, podcastov, hudby a sledovania videa a nikdy nestráca pozíciu prehrávania.

Android
Android Tablet
myVideos 3D + je inovatívny multimediálny prehrávač pripravený na Cloud! Prehrávanie videí s 3D efektmi + viac ... Vytvorené pomocou Mobility in Life Applications

Slávni v WP (1M používatelia, 4,3 / 5,0 rate), teraz pre Android! Prehrávanie videí s vysokým rozlíšením v reálnom čase pomocou 3D efektov. 3D videá vyžadujú sledovanie okuliarov 3D anaglyph.Všetky mediálne efekty sa produkujú počas prehrávania bez prekonverzie.

Android
Android Tablet
Hlavným cieľom tohto projektu je vytvoriť hudobný prehrávač, ktorý je optimalizovaný pre rýchlosť (aj s ... Vytvoril Gateship-One

Prehrávač hudby, ktorý je optimalizovaný pre rýchlosť (aj pri veľkých hudobných knižniciach). Na druhej strane sú hráči navrhnutí s ohľadom na Pokyny pre návrh materiálu a snažíme sa ich nasledovať čo najbližšie.

Android
Android Tablet
F-Droid
Prehrávajte a vychutnávajte svoje obľúbené živé toky a lokálne médiá vo svojom mobilnom zariadení. Vytvoril Wuffy

Vitajte na Wuffy Media Player, ďalšej generácii prehrávača médií! Umožní vám sledovať vaše obľúbené streamy IPTV a miestne médiá vo vašom mobilnom zariadení. V priebehu niekoľkých minút zmení váš smartphone na plne funkčný prehrávač audio a video.

Android
Android Tablet
Multimediálna aplikácia pre prehrávanie videí, sledovanie filmov, počúvanie hudby a ... Vytvoril PlayerXtreme

PlayerXtreme Media Player je multiplatformový audio prehrávač, video prehrávač, filmový prehrávač a online streamingový prehrávač pre iOS, Android a Apple TV.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Apple TV
Multimediálny rámec pre prehrávanie založený na Qt + FFmpeg. Cross platform. Vytvoril wang-bin

QtAV je knižnica na prehrávanie multimédií založená na Qt a FFmpeg. Môže vám pomôcť napísať hráča s menším úsilím než kedykoľvek predtým.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Android
Windows Phone
Hodnotenia: 

je to môj obľúbený program

KMPlayer je mŕtvy ako mŕtvy, pôvodný autor zanechal vývoj už dávno a jeho vývoj sa zastavil, jeho vývojár však začal ďalší projekt s názvom POTPLAYER, ktorý je podľa môjho názoru vylepšený KMPlayer + funkcie.

[Upravil bobkush, 22. apríla]

Toto bol pre mňa dobrý hráč, nepáčilo sa mi miniatúra mediálnych súborov, vzhľad prehrávača nebol taký dobrý, ako som očakával, robil som rád funkcie, ktoré mal pri prehrávaní svojej hudby, napríklad: bitová rýchlosť , obrázok albumu atď. na druhej strane, nepáčilo sa mi, že som nainštaloval panel nástrojov a som si istý, že som nebol počas inštalácie požiadaný o panel nástrojov. Nedoporučoval by som to, ale v blízkej budúcnosti by som sa na to pozrel ešte raz, aby som zistil, či sa zlepšil.

Pracuje všetok kodek na svojom vlastnom, nespadá do rámcov ako VLC na špičkových súboroch. odporúča 300mbunited

Ak sa vám páči KMPlayer, potom sa určite musíte pokúsiť Daum PotPlayer, to je nový projekt od chlapa, ktorý robil KMplayer, pretože ho predával, takže obaja hráči sú veľmi podobní, nebudete stratení. PotPlayer je jednoducho lepší a načíta oveľa rýchlejšie.

Zdá sa, že je to dobrý hráč. Je smutné, že stále existujú programy, ktoré sa neinštalujú v prostredí Windows pre viacerých používateľov. Ak ho nainštalujete na Win7, bude nainštalovaný len pre administrátorský účet, pod ktorým ste prešli sprievodcom inštaláciou. Nie je tiež uvedený v dialógovom okne odinštalačného softvéru.

Veľký hráč. Prehráva väčšinu formátov, má pekné gui a skratky.

Nemôžem ho dostať do práce na Win7 ... LOVED tento program v xp. Dávam prednosť pred VLC.

Úžasný prehrávač, ešte úžasnejší s CoreAVC. Má veľa možností na výber musí mať prehrávač médií pre high-end počítačov, low-end príliš, ale high-end PC dostane najviac z tejto aplikácie.

Druh kríženia medzi Winamp a VLC, páči sa mi, ale jeho budúcnosť nevyzerá dobre. Pravdepodobne to bude naďalej používať, kým sa VLC nedostane do bodu, keď sa mi to páči (nepáči sa príliš veľké rozhranie a tlačidlá).

používam ho asi 6 alebo viac rokov, nikdy som s ním nemal problém. Najlepší hráč vôbec!

Toto je skvelý hráč v histórii okien ............ hrá takmer všetky formáty ........... rýchlo ....... ..nice hľadá .......... v krátkosti jej skvelé ..........

KMPlayer 3.2
KMPlayer 3.2 Control Panel
KMPlayer 3.2
The KMPlayer 3.2
The KMPlayer 3.2 Control Panel
KMPlayer 3.2 Control Panel
KMPlayer 3.2 Control Panel
KMPlayer 3.2 Control Panel
KMPlayer 3.2 Control Panel
KMPlayer 3.2 Audio Mode
KMPlayer 3.2 Audio Mode
The KMPlayer 3.2 Audio Mode
Nepoužil som to v mnohých rokoch a teraz sťahujem a vraciam sa
je to môj obľúbený program