Keybase je nová a bezplatná aplikácia pre mobilné telefóny a počítače.

Keybase je nová a bezplatná aplikácia zabezpečenia pre mobilné telefóny a počítače. Pre geekov medzi nami: je to open source a je využívaný kryptografiou verejného kľúča.

Keybase je pre každého. Predstavte si Slack pre celý svet, okrem end-to-end šifrovaných vo všetkých vašich zariadeniach. Alebo Dropbox tímu, kde server nemôže presúvať vaše súbory alebo byť hacknutý.

Keybase je platforma na odosielanie správ, kde:

* môžete bezpečne písať na všetkých používateľov služby Twitter, reddit, facebook, github a hackerov * nemusíte poznať telefónne číslo alebo e-mailovú adresu niekoho iného * všetky správy sú zabezpečené, šifrované koncovými bodmi * multi -vybavenie: vaše správy prežijú a prenesú sa pomocou šifrovania na nové telefóny & amp; Počítače * zadarmo pre všetkých a bez reklám * open source * multi-platform, w /aplikácie pre MacOS, Linux a Windows ... Viac informácií »

Alternatívy k Keybase pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Keybase.
Alternatives: 
Telegram je aplikácia na odosielanie správ so zameraním na rýchlosť a bezpečnosť. Je to super rýchle, jednoduché a bezplatné. Vytvoril Telegram LLC

Telegram je aplikácia na odosielanie správ vytvorená bývalými tvorcami VK so zameraním na rýchlosť a bezpečnosť. Je to super rýchle, jednoduché a bezplatné. Je to ako SMS, ale silnejší.

Mac
Windows
Linux
Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Blackberry
...
Android Tablet
BSD
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
PortableApps.com
FreeBSD
TextSecure a RedPhone boli zlúčené na vytvorenie signálu!

TextSecure a RedPhone boli zlúčené na vytvorenie signálu!

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Chrome
...
Ubuntu Touch
Slack prináša všetku vašu komunikáciu na jednom mieste. Vytvoril Slack Technologies, Inc.

Slack prináša celú vašu komunikáciu na jednom mieste. Je to v reálnom čase zasielanie správ, archivácia a vyhľadávanie moderných tímov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
BSD
...
Electron / Atom Shell
Posielať správy, súbory, vytvárať skupiny a robiť Tox to Tox audio a video hovory. Bezpečne. Vytvoril Project Tox

So vznikom rozsiahlych vládnych monitorovacích programov je Tox ľahko použiteľná aplikácia, ktorá vám umožní spojiť sa s priateľmi a blízkymi bez toho, aby niekto počúval.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
WhatsApp Messenger je multiplatformový mobilný telefón aplikácie, ktorá umožňuje výmenu správ ... \ t Vytvoril WhatsApp Inc.

WhatsApp Messenger je multiplatformová aplikácia pre mobilné správy, ktorá umožňuje výmenu správ bez toho, aby ste museli platiť za SMS. WhatsApp Messenger je k dispozícii pre iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone a Nokia a áno, tieto telefóny môžu všetky správy navzájom!

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
Android Tablet
...
Windows Phone
Blackberry 10
Android Wear
Open source interoperabilná aplikácia pre spoluprácu. Vytvoril New Vector Ltd

Riot (predtým Vector) je open source interoperabilná aplikácia bežiaca na Web, iOS a Android.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Chrome
Safari
F-Droid
Firefox
Súkromné ​​& amp; Secure Messenger Vytvoril Wire Swiss GmbH

Wire je bezpečný a súkromný posol pre telefóny, tablety a desktop. Krištáľovo čisté hlasové a video hovory, súkromné ​​skupinové chaty, zdieľanie súborov, zvukové a video správy - všetko je šifrované na konci.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
IPFS je permanentný web. Nový peer-to-peer hypermediálny protokol. Vytvoril Interplanetary Networks, Inc.

IPFS je globálny, verzovaný, peer-to-peer súborový systém. To kombinuje dobré nápady z Git, BitTorrent, Kademlia, SFS a web. Je to ako jeden bittorrentový roj, výmena objektov git. IPFS poskytuje rozhranie tak jednoduché, ako je web HTTP, ale s trvalou integráciou.

Mac
Windows
Linux
BSD
Self-Hosted

Čo je to Duniter?

Je to sieť odolných komunít založených na dôveryhodných ľudských certifikáciách.

Windows
Linux
Web
Self-Hosted
LokiJS
Ubuntu
JavaScript
Debian
...
Node.JS
Hodnotenia: 

Zatiaľ jediná alternatíva Dropboxu, ktorú som našiel a ktorá poskytuje vykresľovanie obsahu HTML - funkcia Dropbox bola ukončená v roku 2016 (pozri https://www.dropbox.com/help/files-folders/public-folder).

Centralizujte svoje identity plne šifrovaným spôsobom. Chat a skupinový chat Šifrované zdieľané priečinky Šifrované úložiská.
Doteraz som našiel jedinú alternatívu Dropboxu, ktorá poskytuje vykresľovanie obsahu HTML - funkcia Dropbox bola ukončená v roku 2016 (pozri https://www.dropbox.com/help/files-folders/public-folder).