Keepass2Android je aplikácia správcu hesiel. Vytvoril Phillipp Crocoll

Keepass2Android je aplikácia správcu hesiel s otvoreným zdrojovým kódom pre systém Android. Číta a zapisuje súbory .kdbx, databázový formát používaný v populárnom KeePass 2.x Password Safe pre Windows a iné desktopové operačné systémy.

Používateľské rozhranie je založené na Keepassdroid (od Briana Pellina), prenesený z Java na Mono pre Android. Backend využíva pôvodné knižnice KeePass na spracovanie prístupu k súborom, aby sa zabezpečila kompatibilita formátov súborov. Viac informácií »

Hlavné funkcie aplikácie sú

* Podpora čítania a zápisu pre súbory .kdbx (KeePass 2.x) * integruje takmer každý prehliadač Android (pozri nižšie) * QuickUnlock: Odomknite databázu raz s plným heslom, znovu ju otvorte zadaním len niekoľkých znakov (pozri nižšie) * Integrovaná Soft-Keyboard: Prepíšte na túto klávesnicu zadávanie poverení používateľov. To vám chráni pred schránkami na heslo založených na schránke (pozri nižšie) * podpora pre úpravy položiek vrátane ďalších reťazcov polí, príloh súborov, tagov atď. * Poznámka: prosím, nainštalujte Keepass2Android (offline verzia), ak chcete otvoriť súbory priamo z webového servera FTP /WebDAV) * vyhľadávací dialóg so všetkými možnosťami vyhľadávania z programu KeePass 2.x.

Požadované privilégiá: * Prístup k SD karte * Vibrovanie

== Integrácia prehliadača == Ak potrebujete vyhľadať heslo pre webovú stránku, prejdite na položku Menu /Share ... a vyberte Keepass2Android. Týmto sa zobrazí obrazovka na načítanie /odomknutie databázy, ak nie je načítaná a odomknutá žiadna databáza * prejdite na obrazovku Výsledky vyhľadávania zobrazujúca všetky položky pre aktuálne navštívenú adresu URL alebo - * priamo ponúknite upozornenia Kopírovať používateľské meno /heslo, ak presne jedno záznam zodpovedá aktuálne navštívenej adrese URL

Alternatívy k Keepass2Android Offline pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Keepass2Android Offline.
Alternatives: 
KeePass je bezplatný open source správca hesiel, ktorý vám pomôže spravovať vaše heslá v ... Vytvoril Dominik Reichl

KeePass je bezplatný open source správca hesiel, ktorý vám pomáha spravovať vaše heslá bezpečným spôsobom. Všetky heslá môžete vložiť do jednej databázy, ktorá je zamknutá jedným hlavným kľúčom alebo súborom kľúčov.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Password Manager, Auto Form Filler, Random Password Generator & amp; Secure Digital Wallet App Vytvoril LogMeIn, Inc.

LastPass je bezpečný správca hesiel založený na prehliadači, ktorý podporuje prehliadače Firefox, Internet Explorer, Chrome a Safari.

Synchronizácia hesiel medzi viacerými prehliadačmi a počítačmi.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
S60
Blackberry
...
Android Tablet
BSD
Windows Phone
iPad
Microsoft Edge
Internet Explorer
Vivaldi Browser
Chrome
Maxthon
Opera
Firefox
KeePass Cross-Platform Community Edition - komunita udržiavaná vidlica populárnej KeePassX ...

KeePassXC je komunitná vidlica KeePassX, multiplatformového portu KeePass pre Windows. Každá funkcia je multiplatformová a testovaná tak, aby používateľom poskytla rovnaký pocit v každom operačnom systéme, vrátane funkcie automatického typu.

Mac
Windows
Linux
Správca hesiel a zabezpečená peňaženka pre Mac, Windows, iOS a Android. Vytvoril AgileBits, Inc.

1Password vytvára silné, jedinečné heslá pre všetky vaše stránky a prihlási sa jediným klepnutím (alebo kliknutím).

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Apple Watch
...
Vivaldi Browser
Chrome
Safari
Yandex.Browser
Opera
Firefox
Bitwarden je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako uložiť svoje prihlasovacie údaje a heslá vo všetkých vašich ... Vytvoril 8bit Solutions LLC

Bitwarden je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ukladania všetkých vašich prihlasovacích údajov a hesiel a zároveň ich pohodlná synchronizácia medzi všetkými zariadeniami.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Microsoft Edge
Vivaldi Browser
Chrome
Tor Browser Bundle
Safari
Opera
Brave
Firefox
KeePassDroid je implementácia hesla KeePass bezpečného pre platformu Android. Vytvoril Brian Pellin

KeePassDroid je implementácia hesla KeePass bezpečného pre platformu Android.

Android
Android Tablet
Keepass2Android je open source aplikácia pre správu hesiel pre Android. Číta a píše. Vytvoril Philipp Crocoll (Croco Apps)

Keepass2Android je aplikácia s otvoreným zdrojovým heslom pre Android. Číta a zapisuje súbory .kdbx, databázový formát používaný populárnym heslom KeePass 2.x Password Safe pre Windows a iné operačné systémy pre stolné počítače.

Android
Android Tablet
Webový a desktopový správca hesiel kompatibilný s KeePass. Vytvoril antelle

Webový a desktopový správca hesiel kompatibilný s KeePass. Pracuje online v akomkoľvek modernom prehliadači alebo ako desktopová aplikácia pre Windows, Mac OS X a Linux.

Mac
Windows
Linux
Web
Správca hesiel, synchronizuje sa na mnohých platformách Vytvorené softvérovými systémami Sinew

Funkcia Enpass vám ponúka voľnosť v zapamätaní si príliš veľa hesiel a iných dôležitých poverení. Zabezpečuje ich na jednom mieste vašim hlavným heslom a sprístupňuje ich kdekoľvek a všade - na smartfónoch, tabletoch alebo počítačoch.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Prihláste sa automaticky, nikdy nezabudnite na iné heslo, zostaňte pod kontrolou svojich hesiel a vylepšujte ... Vytvoril Chris Tomlinson

Prihláste sa automaticky, nikdy nezabudnite na iné heslo, zostaňte pod kontrolou svojich hesiel a zlepšite ich bezpečnosť. Poháňaný svetovo presláveným heslom KeePass Password Safe.

Windows
Linux
Firefox
Správca hesiel, ktorého si zaslúžite. Vytvoril Perry Mitchell & amp; Sallar Kaboli

Buttercup používa systém delta na správu zmien v archíve a na ukladanie konfliktov. Archív je po uložení zašifrovaný pomocou AES 256bit, aby sa zabezpečila bezpečnosť vašich poverení.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome
Firefox
Správca najlepších hesiel & amp; Secure Digital Wallet Vytvoril Dashlane, Inc.

Správca hesiel, ktorý môže generovať jedinečné heslá a tiež zaznamenávať históriu nákupov na webových stránkach.

Autológovia všade. Vyššie silné heslá. Monitorovanie bezpečnostných skóre. Všetky s Dashlane.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
Internet Explorer
...
Chrome
Safari
Firefox
Zabezpečte svoj život, zabudnite svoje heslá Vytvoril Maarten Billemont (Lyndir)

Hlavné heslo je iné: je založené na dômyselnom algoritme generovania hesiel, ktorý zaručuje, že vaše heslá sa nikdy nemôžu stratiť.

Mac
Linux
Web
Android
iPhone
Bezplatný správca hesiel kompatibilný s programom KeePass s otvoreným zdrojovým kódom pre systém macOS. Vytvoril Michael Starke

MacPass je pokus o vytvorenie portu OS X od spoločnosti KeePass.

Mac
Synchronizácia cloudu Vytvoril Andrey Shcherbakov

Cloud SynchronizationVaša databáza je automaticky synchronizovaná s vaším vlastným cloudovým účtom na Disku Google, Dropbox alebo OneDrive (SkyDrive). Takto môžete jednoducho obnoviť celú databázu z cloudu na nový telefón (v prípade straty alebo aktualizácie).

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Chrome Web Store