You voted 'down'.

Kaspersky AntiVirus ponúka ochranu pred mnohými hrozbami IT a poskytuje základné nástroje potrebné na zabezpečenie vášho počítača.

Medzi prémiové funkcie patria: Rodičovská kontrola, Ochrana online platieb a Zabezpečené pripojenie (VPN).

Kaspersky Free je bezplatná verzia softvéru s jeho základnými funkciami: súbor, e-mail a web antivírus, automatické aktualizácie, sebaobrana, karanténa atď.

Kaspersky Free je tiež ľahší na systémové zdroje a rýchlejší ako ostatné verzie. Ďalšie informácie »

Alternatívy k Kaspersky AntiVirus pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako Kaspersky AntiVirus.
Alternatives: 

[Upozorňujeme, že ClamWin Free Antivirus neobsahuje v reálnom čase skener v reálnom čase. Ak chcete zistiť vírus alebo spyware, musíte súbor manuálne naskenovať.]

Windows
PortableApps.com

ClamTk je grafické používateľské rozhranie (GUI) na používanie programu Clam AntiVirus. Je navrhnutý tak, aby bol ľahko použiteľný, na požiadanie pre systémy Linux.

Linux

Avira Free Antivirus ponúka základnú ochranu vášho počítača pred nebezpečnými vírusmi, červami, spyware, trójskymi koňmi a drahými dialermi.

Premium verzia obsahuje MailGuard (POP3 a SMTP) a WebGuard pre bezpečné surfovanie.

Mac
Windows

Comodo Internet Security je bezplatná, veľmi objemná a viacvrstvová bezpečnostná aplikácia, ktorá udržiava hackerov a osobné informácie.

Ak uprednostňujete menšie riešenie s Antivirus Protection, pozrite si iba COMODO Antivirus.

Windows

Armadito je antivírus s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý chráni vaše počítače serverov od škodlivého softvéru a vírusov, a to pre systémy Windows aj Linux. Konzola pre správu na webe

Windows
Linux

Bitdefender prichádza s skenovaním v reálnom čase, ktoré sa nazýva Virus Shield a režim automatického skenovania, ktorý kontroluje váš systém pri nečinnosti počítača. Herný režim je plne automatizovaný a bude aktivovaný, keď zistí spustenie celej obrazovky.

Mac
Windows
Android
Android Tablet

KicomAV je antivírusový modul s otvoreným zdrojovým kódom (GPL v2) určený na detekciu škodlivého softvéru a jeho dezinfekciu. V skutočnosti, od roku 1995, bol napísaný v C /C ++ a bol integrovaný do motora ViRobot HAURI, 1998. Rozhodol som sa znovu vytvoriť nový KicomAV.

Windows

ClamTk je grafické používateľské rozhranie (GUI) na používanie programu Clam AntiVirus. Je navrhnutý tak, aby bol ľahko použiteľný, na požiadanie pre systémy Linux.

Linux

Panda Antivirus vás chráni pri práci, hraní alebo prehľadávaní online.

Antivírusová ochranaReal-ochrana pred všetkými typmi škodlivého softvéru a spyware. Naplánujte pravidelné kontroly a /alebo naskenujte počítač na požiadanie.

Mac
Windows
Android

Immunet FREE Antivirus je najľahšia antivírusová aplikácia, ktorá poskytuje rýchlu ochranu pred novými vírusmi, pretože chráni prostredníctvom cloudu pomocou nástroja ClamAV.

Windows

Emsisoft Anti-Malware, predtým a-štvorcový Anti-Malware, je antivírusový a antispyware ochranný balík vyvinutý spoločnosťou Emsi Software.

Windows
Kaspersky Free
Kaspersky Free - Settings
Kaspersky Antivirus - Main window
Kaspersky Antivirus - More tools
Kaspersky Antivirus - Settings
Kaspersky Antivirus - Performance