Jamendo je komunita slobodnej, právnej a neobmedzenej hudby publikovanej pod licenciou Creative Commons. Vytvoril Teleca Poland

Jamendo je komunita slobodnej, právnej a neobmedzenej hudby publikovanej pod licenciou Creative Commons. Zdieľajte svoju hudbu, stiahnite si svojich obľúbených interpretov.

Alternatívy k Jamendo pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako Jamendo.
Alternatives: 
Spotify je komerčná služba pre streamovanie hudby, ktorá obmedzuje správu digitálnych práv ... Vytvoril Spotify

Služba Spotify je komerčná služba na prenos hudby, ktorá poskytuje obsah s obmedzeným prístupom k správe digitálnych práv z nahrávacích spoločností vrátane spoločností Sony, EMI, Warner Music Group a Universal.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple TV
Kindle Fire
Playstation
Fire TV
Xbox
Last.fm je webová stránka hudobnej komunity, ktorá ponúka personalizované internetové rádio, pomocou ... Vytvoril Last.fm Ltd.

Last.fm je webová stránka hudobnej komunity, ktorá ponúka personalizované internetové rádio, pomocou systému odporúčaní s názvom „Audioscrobbler“ na vytvorenie podrobného profilu používateľov na základe ich hudobného vkusu a záujmov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
BSD
Kindle Fire
Vychutnajte si hudbu a hudbu sledovať obľúbené umelcov Vytvoril SoundCloud Ltd.

Funkcia SoundCloud umožňuje zdieľať hudbu rýchlo a rýchlo. ľahko. Platforma berie každodenné problémy z prijímania, odosielania a odosielania správ. distribúcia hudby pre umelcov, nahrávacie spoločnosti a iných hudobných profesionálov.

Mac
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple Watch
...
Kindle Fire
Prehrávač médií, mediálna knižnica, internetová rozhlasová stanica a aplikácia pre správu zariadení iPhone Vytvorené spoločnosťou Apple Inc.

iTunes je najlepší spôsob, ako organizovať a vychutnávať si hudbu, filmy a televízne programy, ktoré už máte - a nakupovať pre tie, ktoré chcete získať.

Môžete dokonca naladiť na voľné hudobné stanice na vyžiadanie, ktoré boli úplne prepracované našimi odborníkmi z Apple Music.

Mac
Windows
iPhone
Windows S
iPad
Služba Hudba Google Play, služba dostupná pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom odovzdávať ... Vytvorené spoločnosťou Google

Služba Hudba Google Play, služba, ktorá je k dispozícii pre ľudí, ktorí majú účet Google, umožňuje ľuďom nahrať svoju osobnú hudobnú zbierku a pristupovať k nej okamžite na webe alebo v akomkoľvek kompatibilnom zariadení.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Android Wear
Pandora Radio je bezplatné (ad-podporované) internetové rádio založené v roku 2000. Vytvoril Pandora Media, Inc.

Rádio Pandora je bezplatné (ad-podporované) internetové rádio založené v roku 2000. S použitím projektu Music Genome sa analyzuje viac ako 400 atribútov skladieb, aby sa rádiové stanice prispôsobili hudbe, ktorú chcete.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Apple Watch
Apple TV
Kindle Fire
Deezer je internetová hudobná streamingová služba. Vytvoril Deezer

Služba Deezer je internetová hudobná streamingová služba. Umožňuje používateľom počúvať hudobný obsah z nahrávacích spoločností vrátane EMI, Sony, Universal Music Group a Warner Music Group na rôznych zariadeniach online alebo offline.

Windows
Web
Android
iPhone
Java Mobile
Blackberry
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
S TuneIn Radio Mobile sa vaše mobilné zariadenie stáva rádiom.
S TuneIn Radio Mobile sa vaše mobilné zariadenie stáva rádiom.
Libre.fm je projekt, ktorý vám pomôže sledovať, akú hudbu sa vám páči a zdieľať, s vašou ... Vytvoril Foo Communications

Libre.fm je projekt, ktorý vám pomôže sledovať, akú hudbu máte radi, a zdieľať ju so svojimi priateľmi, objavovať novú hudbu a spoznávať nových ľudí, ktorí zdieľajú váš vkus v hudbe.

Web
Databáza a trhovisko pre hudbu na vinyle, CD, kazete a ďalšie Vytvoril Kevin Lewandowski

Sme na misii vybudovať najväčšiu a najkomplexnejšiu hudobnú databázu a trh. Predstavte si stránku s diskografiami všetkých značiek, všetkých umelcov, všetkých odkazovaných a medzinárodných trhov umiestnených mimo tejto databázy. Je to pre lásku k hudbe a priblíženie sa každý deň

Web
8tracks je ručne vytvorené internetové rádio, dostupné iba v USA a Kanade. Vytvoril 8tracks Inc.

8tracks je ručne vytvorené internetové rádio, dostupné iba v USA a Kanade.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Apple Watch
Kindle Fire
Priniesť vám viac hudby ako kedykoľvek predtým s prístupom k miliónom skladieb. Vytvoril Apple

Hudba je hlboko vášnivá. Je to sila, ktorá nás poháňa a inšpirovala od prvého dňa. Tak sme sa rozhodli, že to bude lepšie. Priniesť vám viac hudby ako kedykoľvek predtým s prístupom k miliónom skladieb. Poskytnúť vám osobné odporúčania od ľudí, ktorí poznajú a milujú hudbu.

Mac
Windows
Android
iPhone
iPad
Homepage
iPhone (1)
iPhone (2)
iPhone (3)
iPhone (4)
Android (1)
Android (2)
Blackberry (1)
Blackberry (2)
Blackberry (3)
TEN ROZSUDOK Prvý úsudok: Hudba bude sať. Poďme do pekla. CC-hudba je vždy retardovaná. CC-hudba a hudba hlavného prúdu. CC-hudba je vždy hlavným prúdom. Druhý rozsudok: Oh, ten ...
Nemajú platiť peniaze na autora na 4 mesiace, takže dávajte pozor, podpora len sľubujú a sľubujú, ale nič sa nedeje, výbery ešte nespracované.