IndieGameStand je iný druh indie herných balíčkov a propagačné webové stránky. Vytvoril indiegamestand

IndieGameStand je iný druh indie herných balíčkov a propagačných webových stránok. Naša stránka je o uvedení a presadzovaní novej nezávislej hry každých 96 hodín (4 dni), aby si hráči mohli kúpiť za zľavnenú cenu. To je nový predaj hry Pay-What-You-Want každých pár dní. Najlepšia časť je, že každá hra, ktorú si zakúpite, bude vaša, aby bola navždy uložená a uložená v hernej peňaženke na našich stránkach.

Cieľom hry Indie Game Stand je dať pozor na tie indie tituly, ktoré poskytujú fantastické zážitky, ale môžu byť prenesené hlavnou hranou hernej verejnosti, portálmi, webovými stránkami alebo niečím iným. Táto stránka je o podpore všetkých fantastických a hodnotných nezávislých vývojárov. Každý developer tam si zaslúži chvíľu svietiť. Viac informácií »

Alternatívy k IndieGameStand pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako IndieGameStand.
Alternatives: 
Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma ... Vytvoril Valve Corporation

Steam je digitálna distribúcia, správa digitálnych práv, multiplayer a komunikačná platforma vyvinutá spoločnosťou Valve Corporation.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
DRM-free game store, ktorý predáva nové aj staré tituly. Nevyžadujú sa žiadni klienti. Vytvoril GOG.com

GOG.com (Good Old Games) predáva klasické počítačové hry prostredníctvom svojej služby sťahovania za nízku cenu, bez DRM, a aktualizuje sa tak, aby bežala na najnovších verziách systému Windows a ďalších systémov.

Mac
Windows
Linux
Web
Kúpte si balík hier, rozhodnite sa o cene a podporte charitu v procese. Vytvoril Wolfire hry

Kúpte si balík hier, určujete cenu a podporujete charitu v tomto procese.

Každá hra je zvyčajne bez DRM a beží na Windows, Mac a Linux!

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
Trh online hier a komunita. Vytvoril list corcoran

itch.io vám dáva možnosť navrhnúť stránku, kde si ľudia môžu sťahovať hry, ktoré ste nahrali. Môžete voliteľne dať minimálnu cenu na vašu hru (ktorá môže byť 0), čo dáva ľuďom možnosť zaplatiť vám, čo si myslíte, že si zaslúžite.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
Android Tablet
Desura je digitálna distribučná služba pre hráčov, ktorá prináša najlepšie hry, mody a stiahnuteľné súbory. Vytvoril Oneplay

Desura je digitálna distribučná služba pre hráčov, ktorá vám prináša špičkové hry, mody a obsah na stiahnutie a je pripravená hrať.

Windows
Linux
G2A je online trh (podobne ako eBay) pre videohry na rôznych platformách, ako sú ...

G2A je online trh (podobne ako eBay) pre videohry na širokej škále platforiem, ako sú Steam, uPlay, Origin, Xbox a PlayStation. Obaja členovia skupiny G2A a členovia komunity predávajú na G2A širokú škálu hier za ceny, ktoré majú tendenciu byť výrazne nižšie ako štandardné ceny.

Web
Kúpiť úžasné hry. Zaplatiť zlomok maloobchodnej ceny! Vytvoril Focus Multimedia Ltd

Kúpiť úžasné hry. Zaplaťte zlomok maloobchodnej ceny.

Každý týždeň vám prinášame veľkolepý balík balíkov Steam, ktorý ušetrí až 97% z bežnej maloobchodnej ceny! Poponáhľajte si však, že každý balík je k dispozícii len po obmedzenú dobu.

Mac
Windows
Linux
Je to len auto-nákupy Deal dňa za plnú cenu .. cena si nemusíte vybrať, a pre hry, ktoré by sa pravdepodobne vyhnúť. To nie je jednoznačne zverejnené v elitnom marketingu ...