DGARD je nemecká cloudová služba, ktorá poskytuje maximálnu bezpečnosť pre vašu online komunikáciu a ...

iDGARD predstavuje zabezpečené riešenie cloud pre prenos súborov & amp; on-line dátových miestností. Táto služba je vhodná najmä pre internú a externú komunikáciu, pretože nevyžaduje inštaláciu iného softvéru. Kombinované šifrovanie a uzatváranie zabezpečuje iDGARD do takej miery, že nikto okrem vášho prístupu k uloženým súborom. Vďaka patentovanej bezpečnosti poskytuje iDGARD maximálne riešenie cloudovej ochrany. Dokonca spĺňa vysoké nároky tých, ktorí sú povinní zachovávať služobné tajomstvo, napr. lekárov a daňových poradcov .... Viac informácií »

V závislosti od vašej oblasti podnikania vám iDGARD ponúka množstvo pohodlných a bezpečných aplikácií. Naši zákazníci pozostávajú, okrem iného, ​​z napr. právnici, ktorí používajú aplikáciu iDGARD na prístup k údajom počas súdnych procesov alebo CPA a finančných audítorov, ktorí pracujú na projektoch s ich klientmi prostredníctvom kontrolných izieb iDGARD Data.

Alternatívy k iDGARD pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako iDGARD.
Alternatives: 
DRACOON je vysoko bezpečná platforma na zdieľanie podnikových súborov, ktorá kombinuje široké spektrum ... Vytvoril Dracoon GmbH

DRACOON je lídrom na trhu Enterprise Filesharing v nemecky hovoriacom regióne a je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností SaaS v Nemecku. Našou víziou je svet bez zneužívania údajov.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Self-Hosted