HubiC vám umožňuje ukladať a zabezpečovať vaše údaje v službe Cloud. Vytvoril OVH

HubiC vám umožňuje ukladať a zabezpečovať vaše údaje v službe Cloud. Rozhodnete sa, ako as kým chcete zdieľať svoje súbory.

Predstavte si, že už nemusíte mať so sebou kľúč USB, alebo posielať e-maily na prístup k vlastným dokumentom na inom počítači, alebo si dokonca kúpiť externé pevné disky na ukladanie údajov! Všetky vaše súbory sú na jednom bezpečnom mieste a sú dostupné kdekoľvek. Tieto údaje môžete dokonca zdieľať s inými ľuďmi, čím vytvoríte mini komunity s rodinou, priateľmi a spolupracovníkmi ... Viac informácií »

Vlastnosti: - Prístup ku všetkým vašim údajom vo vašom súkromnom priestore: môže to urobiť len jeden používateľ: - Vytvárať a odstraňovať súbory, organizovať obsah. - Načítať dokumenty do telefónu.

Alternatívy k hubiC pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 13 programov podobných ako hubiC.
Alternatives: 
Držte bezpečnostné kľúče pre 15 GB voľného úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma synchronizácie pracovnej plochy a 10 GB na ... Vytvoril Mega Limited

Spoločnosť MEGA, nástupca spoločnosti MegaUpload, je služba ukladania a ukladania súborov vytvorená spoločnosťou Mega Limited.MEGA poskytuje teraz 15 GB voľného ukladacieho priestoru na účet namiesto 50 GB, ktorý predtým ponúkala, a 10 GB mesačne zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Blackberry 10
Chrome
Firefox
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Synchronizovať súbory s ľubovoľným serverom na správu dokumentov. Vytvoril Aegif

CmisSync synchronizuje súbory do /z ľubovoľného podnikového súborového servera. Vyzerá to veľmi podobne ako Dropbox, ale synchronizuje sa s existujúcim súborovým serverom namiesto synchronizácie so serverom Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Služba sprostredkovania súborov online. Vytvoril Teknik

Teknik sa venuje pokroku v oblasti technológií a myšlienok a poskytujeme tieto služby, ktoré pomáhajú tým, ktorí sa pokúšajú inovovať.

Web
FTP, SFTP, WebDAV, Git, S3, Minio, Dropbox a klient služby Disk Google Vytvoril Mickael Kerjean

Správa súborov typu Dropbox, ktorá vám umožní spravovať vaše dáta kdekoľvek sa nachádzajú: FTP • SFTP • WebDAV • Git • S3 • Minio • Dropbox • Disk Google

Funkcie

Web
Self-Hosted
PreFiles.com je poskytovateľ hostingu súborov.

PreFiles.com je poskytovateľ hostingu súborov. Ponúka on-line kapacitu ukladania /vzdialenej zálohy, sofistikované nahrávanie a sťahovanie nástrojov. S PreFiles.com môžete hostiť súbory, obrázky, videá, audio a flash na rovnakom mieste.

Web
Krásne bezpečné nástroje pre spoluprácu, postavené pre podnikanie. Chyť svoju skúšku ešte dnes! Vytvoril Nimbox sro

Krásne bezpečné nástroje pre spoluprácu, postavené pre podnikanie. Chyť svoju skúšku ešte dnes!

Mac
Windows
Web
Windows Mobile
Android
iPhone
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Zabezpečte nemecké online úložisko a synchronizáciu súborov. Aplikácie pre všetky hlavné platformy. Vytvoril Cloudu

S aplikáciou Cloudu môžete spravovať svoje vlastné súbory v jednom centrálnom umiestnení. Môžete pristupovať k všetkým dokumentom, videám a hudbe z rôznych zariadení! Súbory sú zabezpečené, servery sú umiestnené v Nemecku.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
...
iPad
Blackberry 10
theDataLocker vám ponúka 30 GB bezplatného online zálohovania, ktoré vám umožní ukladať, zálohovať, obnovovať ...

DataLocker vám poskytuje 30 GB bezplatného online zálohovaného ukladacieho priestoru, ktorý umožňuje uložiť, zálohovať, načítať a zdieľať akékoľvek dáta počítačových dát a mobilných telefónov cez internet do zabezpečeného vzdialeného systému.

Web
Fileburst je súbor úložiska v cloude s globálnym CDN, ktorý poskytuje sťahovanie súborov a živé video ...

Fileburst je súbor ukladacieho súboru v cloude s globálnym CDN, ktorý poskytuje sťahovanie súborov a živé video streamingové služby.

Web
Jednoduché zdieľanie súborov pre projektové tímy.

CommonClip je super jednoduchá platforma na zdieľanie súborov. Urobili sme to neuveriteľne ľahko a udržali sme len najdôležitejšie funkcie pre zdieľanie súborov.

Web
Osobné cloudové zariadenie s automatickou kategorizáciou fotografií, médií a súborov. Vytvoril súbor Filegear Inc.

Filegear je zariadenie, ktoré pripája vaše nové a existujúce pevné disky na jedno miesto. Vlastný vlastný súkromný cloud a rozširujte jeho úložnú kapacitu pripojením ďalších jednotiek do súboru Filegear.

Web
iPhone
iPad
Jednoduchý spôsob rýchlej archivácie adresárov priamo na Disku Google alebo Microsoft OneDrive na ...

Jednoduchý spôsob rýchlej archivácie adresárov priamo na Disku Google alebo Microsoft OneDrive v pevnom rozvrhu z ľubovoľného počítača so systémom Windows.

Kľúčové vlastnosti

Windows
Len strašne zbytočné! Lacné ceny za zlú kvalitu služieb (máte čas zomrieť, než vaše uploady sú dokončené na tejto platforme). 5 € za 10TB, nikto nemôže urobiť tak dobrú ponuku, ale aj nikto ...