- Hornetdrive: Plne šifrovaná online služba ukladania súborov. Vytvorené antispameurope

- Hornetdrive: Plne šifrovaná online služba ukladania súborov.

- všadeprítomný: Všetky súbory uložené v HORNETDRIVE môžu byť prístupné nezávisle na platforme z mobilných zariadení alebo z domova, online alebo offline pomocou klientskyho softvéru HORNETDRIVE. Vedľa klienta pre Windows, Mac OS X a Linux sú k dispozícii mobilné aplikácie pre iOS a Android. Aplikácia pre systém Windows Mobile sa pripravuje.

- Zabezpečené: Všetky súbory sú zašifrované pred ich odoslaním do online ukladacieho priestoru v európskych dátových centrách pomocou šifrovania AES-256. Pre bezpečnú výmenu dátových kľúčov medzi klientmi používa HORNETDRIVE asymetrické šifrovanie a PKI integrované do služby. Žiadna nezamýšľaná tretia strana nemôže získať prístup k údajom, a to ani ako poskytovateľ služby antispameurope. Viac informácií »

- Ochrana: Pri ukladaní súboru automaticky vytvorí HORNETDRIVE novú verziu súboru. Tým sa zabráni prepísaniu existujúcich súborov. Keď dva alebo viacerí používatelia spracovávajú rovnaký súbor, HORNETDRIVE automaticky uloží dve verzie súboru. Tým sa zabezpečí, že sa nestratia žiadne zmeny.

- Spolupracovať: Používatelia môžu vytvoriť toľko úložných kontajnerov, "Jednotky", ako chcú, a môžu ich zdieľať s ostatnými používateľmi prostredníctvom funkcie pozvania. Systém správy práv umožňuje udelenie rôznych úrovní prístupu a aktivity.

Flexibilné: HORNETDRIVE je k dispozícii v dvoch verziách licencií - HORNETDRIVE Business vrátane úložiska 10 GB a HORNETDRIVE Enterprise s kapacitou 100 GB alebo viac a ďalšie funkcie.

- HORNETDRIVE Enterprise obsahuje ďalšie funkcie, ako napríklad možnosť lokálne odstrániť dáta a distribúciu súborov prostredníctvom adresy URL. Úložný priestor môže byť ľubovoľne rozšírený. HORNETDRIVE ponúka aj bezplatnú hosťovskú licenciu s pamäťou 100 MB na zdieľanie údajov s externými používateľmi.

Alternatívy k Hornetdrive pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Hornetdrive.
Alternatives: 
Vedúce služby online ukladania a synchronizácie súborov. Dostanete 2 GB zadarmo. Aplikácie pre všetky hlavné platformy. Vytvoril Dropbox Inc.

Dajte svoje súbory do Dropbox na jednom počítači a budú okamžite k dispozícii na ktoromkoľvek z vašich ďalších počítačov, ktoré majú nainštalovaný Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Služba Google cloud a kancelársky balík Vytvorené spoločnosťou Google Inc.

Služba Disk Google je služba ukladania a synchronizácie súborov, ktorá umožňuje ukladanie používateľov do cloudu, zdieľanie súborov a spoluprácu pri úpravách.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Získajte do svojich súborov odkiaľkoľvek, na akomkoľvek zariadení, s aplikáciou Microsoft OneDrive. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

OneDrive (predtým známy ako SkyDrive) poskytuje uspokojivé online ukladanie a zdieľanie súborov v bezplatnej a ľahko použiteľnej službe. Má dizajn, ktorý je atraktívny aj funkčný.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Box (predtým Box.net), so sídlom v Redwood City v Kalifornii, je manažmentom obsahu a súborov ... Vytvoril Box Inc.
Online ukladanie súborov Box.com uľahčuje bezpečné zdieľanie obsahu ako odkazu alebo zdieľaného priečinka s kýmkoľvek - vo vnútri alebo mimo vašej spoločnosti.
Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
SugarSync je najlepší spôsob zálohovania, prístupu, synchronizácie a zdieľania všetkých súborov a priečinkov vrátane ... Vytvoril SugarSync

SugarSync umožňuje synchronizovať, zálohovať a vzdialene pristupovať k súborom a priečinkom v počítači alebo v počítači Mac. Môžete tiež vzdialene prezerať súbory zo systému Windows Mobile, Blackberry, iPhone, Symbian a Android.

Mac
Windows
Android
iPhone
Blackberry
Windows S
Android Tablet
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Kindle Fire
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Služba Cloud Station synchronizuje údaje vo všetkých zariadeniach, ako sú počítače, mobilné zariadenia alebo ... Vytvorené spoločnosťou Synology Inc.

#### VYŽADUJE SYNOLÓGU NAS ####

Spoločnosť Synology ponúka cenovo výhodné, vysokokapacitné, ale absolútne súkromné ​​cloudové riešenie, ktoré vám pomôže synchronizovať súbory medzi všetkými zariadeniami.

CLOUD & amp; SÚBOR SYNC

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
FlowCloud je online cloud storage GET 120 GB ZADARMO! Vytvoril Flowinity

FlowCloud je bezplatná * Online File Storage služba, ktorá vám dáva 120 GB zadarmo, platené plány sú tiež k dispozícii, ale nie sú nútené.120 GB zadarmo PLÁN je zadarmo FOREVER!

Web
Flowinity
Služba sprostredkovania súborov online. Vytvoril Teknik

Teknik sa venuje pokroku v oblasti technológií a myšlienok a poskytujeme tieto služby, ktoré pomáhajú tým, ktorí sa pokúšajú inovovať.

Web
Môžete nahrať 10000 GB súborov.

700 súborov - bezplatná služba na nahrávanie súborov

Web
Zaclys poskytujú ľahko použiteľné vlastné riešenie s 1Go zadarmo. A tiež dedikované servery! Vytvoril La mère Zaclys

Zaclys poskytuje jednoduché a bezpečné ukladanie na internete a synchronizáciu na základe vlastného riešenia freeCloud a open source.

Web
Súbory môžete nahrávať bez registrácie. Nie sú žiadne obmedzenia.

Súbory môžete nahrávať bez registrácie. Nie sú žiadne obmedzenia.

Web
Rozšírené úložisko, prístup k odborníkom spoločnosti Google a ďalší - v jednom zdieľateľnom pláne. Vytvorené spoločnosťou Google, Inc.

Priestor, ktorý chcete vyzdvihnúť všetko, od videa až po hudbu až po papierovanie, takže je to všetko dostupné a ľahko sa zdieľať. Na vašom ukladacom priestore sú v službe Fotky Google diskové zariadenia, Gmail a obrázky originálnej kvality.

Web
Android
Android Tablet
Vaše súbory môžete nahrávať bez registrácie.

Zdieľanie bezplatných a anonymných súborov - Nahrajte súbory do 500 MB.

Web
LaciCloud je bezplatný open-source FTP založený na cloud storage. Vytvoril LaciCloud

LaciCloud je bezplatný open-source FTP založený na cloud storage. Je kompatibilný so všetkými zariadeniami a vždy pod vývojom.

Web
Hornetdrive PC client
File encryption and decryption in Drives using a shared encryption key
Hornetdrive iPhone5 app