Bezplatné webové proxy, VPN a nástroje na ochranu osobných údajov online. Vytvoril Privax Ltd

Skryť môj zadok! Pro VPN - Prvotriedna služba VPN na svete - Poskytujeme vám prístup k najväčšej sieti VPN na svete. - Máme viac serverov vo viacerých krajinách ako ktokoľvek iný, čo vám poskytne najlepšie možné pripojenie VPN. - Chránime vás pred hackermi, ktorí hľadajú ukradnúť svoju identitu a dátové snoopery, ktoré vás napadnú vašim súkromím - poskytne vám úplný pokoj. - Odblokujeme obmedzený obsah - dáva vám slobodu prístupu k vašim obľúbeným stránkam, službám a obsahu.

* OZNÁMENIE O CENOVANÍ: Aj keď je táto aplikácia zadarmo k stiahnutiu, aby ste mohli využívať našu službu VPN, potrebujete najprv aktívny HMA! Predplatné pre VPN. Môžete sa prihlásiť na odber z aplikácie alebo cez naše webové stránky s cenami od 4,99 USD /m * Viac informácií »

Čo je VPN? VPN (Virtual Private Network) je šikovná technológia, ktorá vám umožňuje vybrať si z bežného používateľa Internetu - byť Internetom VIP. Je to ako mať zlatú lístok na internet - umožní vám vynechať cenzúru, odblokovať obsah a chrániť vaše súkromie a bezpečnosť, keď ste on-line.

Prečo potrebujete VPN? Kedykoľvek používate verejnú internetovú službu, ohrozujete bezpečnosť a súkromie. Osobné údaje môžu byť ľahko zneužité a odcudzené v kaviarňach, hoteloch, letiskách a ďalších bezplatných prístupových bodoch Wi-Fi. Skryť môj Ass! Pro VPN vám ponúka ochranu na úrovni vlády a pokoj pre vaše osobné údaje vždy, keď surfujete na internete - nech ste kdekoľvek.Hide My Ass! Pro VPN má ďalší prínos, ktorý vám umožňuje odblokovať obľúbené webové stránky, služby a obsah prepnutím krajiny. S Hide My Ass! Pro VPN môžete zaistiť, že sa vám budú páčiť všetky vaše obľúbené internetové služby a lokality bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Začíname Táto aplikácia môže byť použitá iba vtedy, ak máte platené odbery pre Skryť svoj zadok! Pro VPN. Ak ste sa už zaregistrovali prostredníctvom našej webovej stránky, môžete túto aplikáciu používať bez dodatočných nákladov - ak nie ste účastníkom, musíte najprv vytvoriť účet a potom si môžete kúpiť 1, 6 alebo 12-mesačný odber priamo v rámci

Alternatívy k HideMyAss! pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 12 programov podobných ako HideMyAss!.
Alternatives: 
Tor je slobodný softvér umožňujúci anonymnú komunikáciu. Vytvoril Tor Project

Softvér Tor chráni vás poskakovaním vašich komunikácií okolo distribuovanej siete relé, ktorú prevádzkujú dobrovoľníci z celého sveta: zabraňuje tomu, aby niekto sledoval vaše internetové pripojenie, aby sa dozvedel, ktoré stránky navštevujete, zabraňuje tomu, aby stránky, ktoré navštívite, a um

Mac
Windows
Linux
Android
OpenBSD
Bezpečnostná VPN vyvinutá vedcami CERN z tímu ProtonMail. Vytvoril ProtonVPN AG

ProtonVPN je vysoko bezpečná a šifrovaná virtuálna súkromná sieť (VPN). Prináša vám tím vedcov z CERN a MIT, ktorí vyvinuli ProtonMail - najväčšieho poskytovateľa šifrovaných e-mailov na svete s viac ako 2 miliónmi užívateľov, vrátane novinárov, aktivistov a disidentov.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
ZenMate je ľahko použiteľný prehliadač plugin, ktorý poskytuje riešenie VPN - šifrovanie všetkých prehliadač ... Vytvoril ZenGuard UG

ZenMate je ľahko použiteľný prehliadač plugin, ktorý poskytuje riešenie VPN - šifrovanie všetkých návštevnosť vášho prehliadača a smerovanie cez náš oblak ZenMate poskytovať bezpečné a súkromné ​​prehliadanie. Zabudnite na internetové obmedzenia!

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
...
Chrome
Maxthon
Yandex.Browser
Opera
Chromium
Firefox
V Psiphone sa zaviazali k otvorenému a prístupnému internetu. Vytvorila spoločnosť Psiphon Inc.

V spoločnosti Psiphon sa zaviazali k otvorenému a prístupnému internetu. Psiphon Open Source je samostatná verzia softvéru Psiphon, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre každého.

Windows
Android
Skutočne jednoduchá VPN pre súkromné ​​prehliadanie webu & amp; anonymne. Vytvoril TunnelBear, Inc.

TunnelBear je fantastická nová aplikácia pre systémy Windows a Mac, ktorá vám umožní "tunelovať" vaše internetové pripojenie prostredníctvom servera v USA a Spojenom kráľovstve.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P od zvedavého ... Vytvoril Windscribe Limited

Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P z zvedavých očí. Je to najjednoduchší a najvýkonnejší klient VPN, aký budete kedy používať.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome
Opera
...
Firefox
CyberGhost je rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob ochrany vášho súkromia online, anonymného surfovania a ... Vytvoril CyberGhost S.R.L.

CyberGhost VPN vám umožňuje voľne surfovať po internete, ako keby bol zamaskovaný, bez ohľadu na typ aplikácie, ktorú používate a odkiaľ sa prihlásite.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Služba VPN šifruje vaše pripojenie a poskytuje vám anonymnú adresu IP na ochranu vášho súkromia. Vytvoril London Trust Media, Inc.

PRIVATE INTERNET ACCESS poskytuje najmodernejšie, viacvrstvové zabezpečenie s pokročilou ochranou súkromia pomocou tunelovania VPN. Ak chcete získať viac informácií o jednotlivých vrstvách, kliknite na bezpečnostné vrstvy v pravom stĺpci.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Tomato
pfSense
...
OpenVPN
DD-WRT
Hotspot Shield je softvérová aplikácia vyvinutá spoločnosťou AnchorFree, Inc. Vytvoril AnchorFree, Inc.

Štít Hotspot je reklama podporovaná technológiou VPN (Virtual Private Network), ktorá udržiava vaše internetové pripojenie v bezpečí a anonymné vo verejných sieťach.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Kindle Fire
Internet bez hackerov a blokovaných webových stránok, ktoré obhajujú vaše súkromie Vytvoril spoločnosť Betternet Technologies Inc.

betternet je najjednoduchší spôsob pripojenia na web bez cenzúry alebo obmedzení. Neobmedzená bezplatná VPN bez reklám, žiadna registrácia, nie b ****** t; len chránime vaše súkromie a identitu. To je ono!

Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
Chrome
Yandex.Browser
...
Opera
Chromium
Firefox
NordVPN - najpokročilejší poskytovateľ služieb VPN Vytvoril TEFINKOM & amp; CO S.A

S viac ako desiatimi rokmi skúseností je NordVPN vedúcim poskytovateľom VPN. NordVPN vám poskytuje ochranu na vojenskej úrovni online a bez obmedzenia máte prístup ku všetkým vašim obľúbeným stránkam.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
...
Windows Phone
iPad
Rýchly tunel proxy, ktorý vám pomôže obísť brány firewall Created by clowwindy

Bezpečná ponožka proxy, navrhnutá na ochranu internetovej prevádzky.

- Super rýchle
Techniky krvácania okrajov pomocou asynchrónneho I /O a programovania riadeného udalosťami.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
HideMyAss je v súčasnej dobe môj obľúbený poskytovateľ VPN, pretože je to spoľahlivé služby a mnoho serverov /IP. Rýchlosti sú dobré (+ - 3-4MB /s v mojej krajine) [Upravené Venom88, 16. augusta]
HideMyAss! KEPSY ZÁZNAMY !!! Mohlo by to byť veľmi užitočné, pokiaľ ide o všeobecnú bezpečnosť internetu a ochranu pred verejnými odposluchmi spolu s odblokovaním obsahu. Ale nezastaví vládu ...