Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s optickým znakom ... Vytvoril Jens Klingen, Thomas Braun, Robin Krom

Greenshot je ľahký nástroj na screenshot optimalizovaný pre produktivitu s podporou optického rozpoznávania znakov (OCR). Uložte snímku obrazovky alebo časť obrazovky do súboru v priebehu jednej sekundy, alebo ju nahrajte do ukladacieho priestoru pre internetové obrázky a získate verejne prístupnú adresu URL (Confluence, Box.com, Dropbox, Flick, Imgur bez /s heslom, JIRA , Picasa-Web). Exportovať do balíka Microsoft Office (Excel, Word, Powerpoint, Outlook) alebo "externý príkaz" (samozrejme). Použite text a tvary na snímku obrazovky. Ponúka snímanie okien, regiónov alebo úplných snímok obrazovky. Podporuje niekoľko obrázkových formátov. Nízka spotreba miesta na pevnom disku: 1289 kB; 32 podporovaných jazykov .... Viac informácií »

Alternatívy k Greenshot pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Greenshot.
Alternatives: 
Uložte čokoľvek, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do účtu Evernote s ... Vytvoril Evernote

Uložte všetko, čo vidíte online - vrátane textu, odkazov a obrázkov - do svojho účtu Evernote jediným kliknutím.

Web
Microsoft Edge
Internet Explorer
Chrome
Safari
Opera
Firefox
Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Vytvoril Flamory

Flamory si pamätá veci, takže nemusíte. Vytvorte snímky webových stránok, súborov a aplikácií pre stolné počítače. Snímky môžete neskôr vyhľadať pomocou fulltextového vyhľadávania a miniatúr. Prilepte ich kdekoľvek ako odkazy alebo snímky obrazovky.

Windows
Internet Explorer
Chrome
Microsoft Office Powerpoint
Microsoft Office Word
Adobe Reader
Notepad++
Firefox
...
Adobe Acrobat
Hodnotenia: 

Skúšal som veľa zachytení a to vôbec nie je vynikajúce. Myslím, prečo je to dobre známe, ako to sú len niektoré časopisy alebo webové stránky odporúčané.

Pre bezplatné voľby skúste PicPick, FastStone Capture v5.3, DuckCapture, Ptr Scr.

Štítok "Freemium" je veľmi zavádzajúci. Verzia systému Windows je úplne zadarmo.

Internet chce byť zadarmo a Fireshot nie je. Skrutkujte ich.

Mám starosti o aplikácie obrazovky obrazovky už roky, a to nie je vynikajúci. Myslím, že je to ako softvér Piriform, len dobrý marketing a veľa šťastia.

image editor (no stamp with greenshot)
snapshot (no stamp with greenshot)
Settings Output
image editor: arrow
GreenShot is available in 21 languages
GreenShot OCR-PlugIn
New 2012: Greenshot OCR-Function
https://alternativeto.net/software/sharex/ pozrite si túto aplikáciu to beží záchranný obrázok pre editáciu obrázkov, ale má zabil mnoho funkcií vrstvené na vrchole, vrátane podpory gif, nahrávanie hostiteľskej podpory ...
Snažil som sa veľa zachytávať, a to nie je vôbec nevybavené. Myslím, prečo je to dobre známe, ako to sú len niektoré časopisy alebo webové stránky odporúčané. Pre voľné, skúste PicPick, FastStone Capture v5.3 ...