GFI Backup umožní všetkým používateľom domácich PC pravidelné a aktualizované kópie svojich vzácnych ... Vytvorené spoločnosťou GFI Software

GFI Backup umožní všetkým používateľom domácich PC pravidelné a aktualizované kópie ich vzácnych spomienok vo forme obrázkov, videí a ďalších súborov a ochráni ich údaje v prípade, že sa niečo pokazí.

GFI Backup je ľahko použiteľné softvérové ​​riešenie na zálohovanie a obnovu, ktoré umožňuje používateľom zálohovať všetky dôležité súbory, a ak je to potrebné, obnoviť dáta v priebehu niekoľkých minút pomocou rozhrania ovládaného sprievodcom. GFI Backup nepoužíva vlastný formát; všetky údaje sa ukladajú do bežných súborov ZIP. Viac informácií »

Alternatívy k GFI Backup pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako GFI Backup.
Alternatives: 
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta ... Vytvoril Wayne Davison

rsync je softvérová aplikácia pre Unix, ktorá synchronizuje súbory a adresáre z jedného miesta na druhé a zároveň minimalizuje prenos dát pomocou kódovania delta.

Linux
BSD
Cygwin
Mac
Haiku
Súbory na Yandex.Disk sa nestratí, ak sa váš telefón alebo počítač preruší. Vytvoril Yandex LLC.

Súbory na Yandex.Disk sa nestratia, ak sa telefón alebo počítač preruší. Budete mať dostatok úložného priestoru pre vaše najcennejšie fotografie a dôležité dokumenty.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Jediná automatizovaná služba synchronizácie, zálohovania, spolupráce a správy súborov dostatočne výkonná pre ... Vytvoril Syncplicity

Jediná automatizovaná služba na synchronizáciu, zálohovanie, spoluprácu a správu súborov, ktorá je dostatočne výkonná pre podnikových používateľov a pre nováčikov je dostatočne jednoduchá. Bezpečné a kdekoľvek prístup k súborom.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
iPad
SOS Online Backup je ocenené riešenie pre domácnosti a domácnosti. Zabezpečenie digitálnych údajov zo strany firmy

SOS Online Backup je ocenené riešenie pre domácnosti a domácnosti. Zabezpečenie digitálnych dát z PC, MAC, iPhone /iPadu Android. Prevziať teraz!

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Prehliadač SSH s rsync prenosovým motorom. To vám umožní bod-a-kliknite na rsync. Vytvoril David Gradwell

Grafické používateľské rozhranie pre rsync, ktoré vyzerá a cíti ako štandardný FTP klient, ale používa protokol rsync "pod kapotou" na zvýšenie rýchlosti prenosu. Z technického hľadiska je to prehliadač SSH s rsync prenosovým motorom .

Funkcie

Mac
Hodnotenia: 

Funguje celkom dobre pre mňa. Pomáha mi automatizovať väčšinu svojich záloh a zrkadiel na mieste a mimo miesta, s mnohými dobrými funkciami. Používam iba WinRAR a dávkové súbory, ale som príliš zaneprázdnený, takže si vážim, ako GFI Backup zjednodušuje takéto úlohy.

čo je HELL nesprávny s všadeprítomným FTP?

Nič

FTP predchádza interweb

Zálohovacie služby, ktoré nepodporujú odovzdávanie FTP, sú

useless

Pracuje pre mňa celkom dobre. Pomáha mi automatizovať väčšinu svojich záloh a zrkadiel na mieste a mimo miesta, s mnohými dobrými funkciami. Používam len WinRAR a dávkové súbory, ale som príliš zaneprázdnený, takže som ...