Bezplatná služba, ktorá sa stará o vaše kontakty, kalendáre a ďalšie, takže nemusíte. Vytvoril fruux

fruux je bezplatná služba, ktorá sa stará o vaše kontakty, kalendáre a ďalšie, takže nemusíte. Nikdy manuálne skopírujte kontakty a kalendáre medzi svojimi zariadeniami!

fruux je postavený na otvorených štandardoch, ako sú CardDAV a CalDAV, ktorý zabezpečuje kompatibilitu s obrovským počtom zariadení, aplikácií a služieb a že vaše dáta nie sú uzamknuté do "propitiatory cage".

Alternatívy k fruux pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako fruux.
Alternatives: 

Vďaka službe Kalendár Google môžete jednoducho sledovať všetky dôležité udalosti svojho života na jednom mieste. Môžete pridávať udalosti a posielať pozvánky bez námahy, zdieľať svoj rozvrh s priateľmi a rodinou a vyhľadávať udalosti, ktoré by ste si mohli vychutnať.

Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Sunbird
Chrome
Služba Cloud Vytvoril Apple

Ukladajte e-maily, kontakty, kalendáre, fotografie, hudbu, knihy, aplikácie a ďalšie položky do cloudu a pristupujte k nim vo všetkých zariadeniach.

Mac
Windows
Web
iPhone
iPad
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
Profil a informácie kontaktu pre Office Online. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Ľudia, ktorí sú súčasťou balíka Office Online, sa dôkladne integrujú s aplikáciami Outlook.com a profilom a poskytujú používateľom prístup k profilom a informáciám svojich kontaktov. Umožňuje používateľovi zdieľať rôzne informácie s rôznymi skupinami ľudí.

Web
Hodnotenia: 

Fruux je skvelá na synchronizáciu adresára, kalendárov a záložiek (iba Safari). Som s tým spokojný. Vynikajúca alternatíva MobileMe.

Skvelá alternatíva pre tých z nás, ktorí chcú vyčistiť Google. Používam program Fruux na synchronizáciu všetkých mojich kalendárov a kontaktov s mojim telefónom pomocou systému DavDroid a funguje to neuveriteľne dobre!
Vyhnite sa im, nesynchronizujú sa s kontaktmi Google a podporujú iba dve zariadenia pre bezplatné účty.