You voted 'down'.
Flock je najrýchlejšie rastúcim tímovým poslom a miluje ho viac ako 25 000 spoločností na celom svete. Vytvoril Flock

Flock je rýchlejší a organizovanejší spôsob komunikácie tímov. Funkcia Flock poskytuje konverzáciu po jednom a verejné a súkromné ​​kanály. Ponúka multi-party video a audio volania a zdieľanie obrazovky. Integruje sa s viac ako 40 aplikáciami tretích strán vrátane služby Disk Google, Github, Trello, Asana a mnohých ďalších a poskytuje množinu obchodných aplikácií vrátane zdieľaných úloh, pripomienok, ankiet, zdieľania poznámok, zdieľania útržkov kódu atď. ,

Spoločnosť Flock tiež ponúka svoju platformu pre vývojárov, FlockOS - prvý operačný systém pre konverzáciu na svete, ktorý vám umožní vytvárať prispôsobené aplikácie, roboty a integrácie na vrchole Flock. Ďalšie informácie »

Flock je používaný a milovaný viac ako 25 000 spoločnosťami po celom svete. Medzi našich klientov patria spoločnosti Accenture, Ricoh, Phase 2 Medical, Tim Hortons, Whirlpool a Victorinox. Flock je prvý posol tímu, ktorý poskytuje plnú viacjazyčnú podporu (ruskú, portugalskú a španielsku).

Flock je k dispozícii na použitie v rôznych platformách - Mobile (iOS, Android), Desktop (Windows, MacOS) a Web.

Alternatívy k Flock pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako Flock.
Alternatives: 
Slack prináša všetku vašu komunikáciu na jednom mieste. Vytvoril Slack Technologies, Inc.

Slack prináša celú vašu komunikáciu na jednom mieste. Je to v reálnom čase zasielanie správ, archivácia a vyhľadávanie moderných tímov.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Windows S
BSD
...
Electron / Atom Shell
Open source interoperabilná aplikácia pre spoluprácu. Vytvoril New Vector Ltd

Riot (predtým Vector) je open source interoperabilná aplikácia bežiaca na Web, iOS a Android.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Chrome
Safari
F-Droid
Firefox
Glip je instant messaging pre tímy a firmy, aby komunikovali a robili prácu v rovnakom čase. Vytvoril RingCentral, Inc

Glip je okamžité zasielanie správ pre tímy a podniky, aby mohli komunikovať a zároveň pracovať. V službe Glip pracujete tam, kde sú vaše konverzácie, takže vždy viete, čo robí váš tím a čo je potrebné urobiť ďalej.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
HipChat je služba okamžitých správ určená pre spoločnosti a tímy. Vytvoril Atlassian

HipChat je služba okamžitých správ určená pre spoločnosti a tímy. Má trvalé chatovacie miestnosti, jeden na jedného chat, prehľadávateľnú históriu rozhovorov, zdieľanie súborov pomocou drag & amp; drop a clipboard, náhľady vložených obrázkov, API, chat cez SMS a ďalšie.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Apple Watch
TribeScale je startup, ktorého cieľom je zlepšiť tímovú prácu v spoločnostiach prostredníctvom zlepšenia komunikácie, koordinácie a tempa na základe stanovených cieľov.
Použil som túto aplikáciu to fungovalo skvele! Ale ja som nedávno prijala Hop e-mail, ktorý prakticky mi umožňuje robiť všetko, čo potrebujem urobiť prostredníctvom svojho existujúceho e-mailového účtu https://gethop.com/?