webová stránka pre tvorbu obrázkov a videí Vytvoril SmugMug

Online spoločenská fotografia a krátka komunita zdieľania videa. Flickr vám pomôže usporiadať obrovské množstvo fotiek, ktoré máte k dispozícii, a ponúka vám cestu, vašim priateľom a rodinám, aby ste o nich rozprávali.

Alternatívy k Flickr pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako Flickr.
Alternatives: 
Služba Fotografie Google je domovom všetkých vašich fotografií a videí, ktoré možno vyhľadávať a organizovať ... Vytvoril Google, Inc.

Služba Fotografie Google je služba zdieľania a ukladania fotografií a videa od spoločnosti Google. Obsahuje neobmedzené ukladanie fotografií a videa a aplikácie pre Android, iOS a prehliadač. Neobmedzené ukladanie podporuje obrázky až 16 megapixelov a videá s rozlíšením 1080p.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
Hodnotenia: 

PhotoALBM.com je najlepšou alternatívou k Flickr. Má 4 režimy prehliadania, okamžitý blog, adresár fotografov, hudbu na pozadí a mnoho ďalších.

Mám Pro účet na Flickr a používam ich už viac ako 4 roky. Vyrástli dobre a podporovali všetky moje potreby. Z času na čas som pokúšaný preč ďalšou službou, ale nikdy sa blížili. Služba Flickr je zďaleka najlepšia služba na ukladanie fotografií a vyhľadávanie obrázkov, ale tiež má najväčší počet aplikácií tretích strán, z ktorých si môžete vybrať.

Zatiaľ čo už službu nepoužívam, myslím, že je to najlepšia online komunita fotografií. Neviem o krátkej video veci, ale pre fotogalériu Flickr by bola moja voľba. (bezplatný účet: upload 100mb p /m)

iPhone app
iPhone app
iPhone app
iPhone app
iPhone app
Najlepšia alternatíva k programu Instagram, ak robíte prepínač
PhotoALBM.com je najlepšou alternatívou k Flickr. Má 4 režimy prehliadania, okamžitý blog, adresár fotografov, hudbu na pozadí a mnoho ďalších.