You voted 'down'.
Flashblock má pesimistický prístup k riešeniu obsahu Macromedia Flash na webovej stránke a ... Vytvoril Philip Chee

Flashblock zaberá pesimistický prístup k riešeniu obsahu Macromedia Flash na webovej stránke a zablokuje všetok obsah Flash z načítania. Potom ponecháva na webovej stránke zástupné symboly, ktoré vám umožňujú kliknúť na stiahnutie a potom zobraziť obsah vo formáte Flash. Skvelé na znižovanie plytvanej šírky pásma.

Alternatívy k Flashblock pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Flashblock.
Alternatives: 
Ghostery vidí neviditeľné webové značky, webové chyby, pixely a majáky. Vytvoril Evidon, Inc.

Ghostery vidí neviditeľné webové značky, webové chyby, pixely a majáky. Ghostery sleduje stopárov a dáva vám roll-call reklamných sietí, poskytovateľov behaviorálnych údajov, webových vlastníkov a ďalších spoločností, ktoré sa zaujímajú o vašu aktivitu.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Microsoft Edge
...
Vivaldi Browser
Chrome
Safari
Yandex.Browser
Opera
Firefox
Kill Evil je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré nemilosrdne odstraňuje alebo zakazuje nasledujúce nepríjemnosti na ... Vytvoril Decklin Foster

Kill Evil je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré nemilosrdne odstráni alebo zakáže nasledujúce nepríjemnosti na všetkých stránkach (s výnimkou tých, ktoré obsahujú zoznam povolených adries):

Mac
Windows
Linux
Chrome
Väčšinou nie som veľkým fanúšikom týchto typov rozšírení "strieľať prvýkrát, pýtať sa neskôr" (príklad: NoScript a spol.), Ale v posledných mesiacoch som skutočne našiel Flashblock, aby ...