Zdieľanie súborov, ktoré vám umožňuje odosielať šifrované súbory iným používateľom. Vytvoril Mozilla

Odosielanie umožňuje nahrávať a šifrovať veľké súbory (až do 1 GB), ktoré môžete zdieľať online. Keď odovzdávate súbor, Odoslať vytvorí odkaz, ktorý odovzdáte ľuďom, ktorých chcete. Každý odkaz vytvorený odoslaním vyprší po 1 sťahovaní alebo 24 hodinách a všetky odoslané súbory budú automaticky odstránené zo servera Odoslať.

Na rozdiel od iných pokusov s experimentom Pilot, odosielanie nevyžaduje doplnok a môže byť použité v každom modernom prehliadači.

Alternatívy k Firefox Send pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 4 programov podobných ako Firefox Send.
Alternatives: 
Môžete preniesť všetko, čo chcete, bez toho, aby ste najprv uložili údaje na server. Vytvoril reep.io

Čo je to reep.io?reep.io používa modernú technológiu WebRTC, ktorá umožňuje prenos súborov medzi dvoma prehliadačmi.

Web
JavaScript
Služba zdieľania súborov medzi platformami, ktorá umožňuje používateľom ľahko zdieľať digitálny obsah ... Vytvoril estmob Inc.

Služba zdieľania súborov na viacerých platformách, ktorá umožňuje používateľom jednoducho zdieľať peer-to-peer digitálneho obsahu v reálnom čase bez ukladania cloudu. súborov ľubovoľného typu a veľkosti, koľkokrát chcú, naprieč operačným systémom Android, iOS a Desktop.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Chrome
Kindle Fire
Služba WeTransfer je služba na odosielanie veľkých alebo malých súborov od A do B.
TEMP SHARE, je špeciálna webová aplikácia na odosielanie, prijímanie a ukladanie súborov na obmedzené obdobie ... Vytvoril H2O

TEMP SHARE je webová aplikácia na odosielanie, prijímanie a ukladanie súborov na obmedzené obdobie (3 dni až 2 týždne.). Po tomto čase sa súbory automaticky odstránia zo serverov. Ktokoľvek môže posielať súbory naraz až na 20 príjemcov a (voliteľne) s oznámením o sťahovaní.

Web
Jednoduché ako prenášanie za mokra, ale plne šifrované a otvorené!