You voted 'hore'.
"ALL IN ONE" Súbor & amp; Nástroje na spracovanie priečinkov. Vytvoril Fahmy Corporation

Zber súborov a súborov Nástroje súvisiace so zložkou.

Zoznam funkcií: 1. Atribút Changer2. Dávkový priečinok Creator3. DateTime Changer4. Duplicitné Finder5. File Shredder6. Ikona priečinka Changer7. Hash8. Skrytý Revealer9. Protector10. Seeker11. Sharing12. Splitter & amp; Joiner13. Prevziať vlastníctvo

Alternatívy k FCorp File & Folder Tools pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako FCorp File & Folder Tools.
Alternatives: 
Glary Utilities ponúka mnoho výkonných a ľahko použiteľných systémových nástrojov a nástrojov na opravu, rýchlosť ... Vytvorené spoločnosťou Glarysoft Ltd.

Glary Utilities ponúka množstvo výkonných a jednoducho použiteľných systémových nástrojov a nástrojov na opravu, zrýchlenie, údržbu a ochranu počítača.

Windows
Android
dupeGuru je nástroj na vyhľadávanie duplicitných súborov vo vašom počítači. Vytvoril Virgil Dupras

dupeGuru je bezplatný a otvorený zdrojový nástroj na vyhľadanie duplicitných súborov vo vašom počítači. To môže skenovať buď názvy súborov alebo obsahu. Skenovanie súborov obsahuje fuzzy algoritmus, ktorý dokáže nájsť duplicitné názvy súborov, aj keď nie sú úplne rovnaké.

Mac
Windows
Linux
Duplicitný čistič je užitočný program, ktorý vám pomôže organizovať obsah vášho pevného disku alebo ... Vytvoril DigitalVolcano Software Ltd.

Duplicitné čistejšie je užitočný program, ktorý vám pomôže organizovať obsah vášho pevného disku alebo firemnej siete. Nájdite a odstráňte duplicitné súbory, mp3, fotografie, staré dokumenty a mnoho ďalšieho.

Windows
FSlint je nástroj na vyhľadávanie a čistenie rôznych foriem lintu na súborovom systéme. I.E. Vytvoril Pádraig Brady

FSlint je nástroj na vyhľadávanie a čistenie rôznych foriem lintu na súborovom systéme. I.E. nežiaduce alebo problematické roztrhnutie súborov alebo názvov súborov. Napríklad jedna forma lint nájde je duplicitné súbory. Má oba režimy GUI a príkazového riadku.

Linux
CloneSpy je zadarmo Duplicate File CleanUp nástroj pre Windows.

CloneSpy je Free Duplicate File CleanUp nástroj pre Windows. CloneSpy vám môže pomôcť uvoľniť miesto na pevnom disku zistením a odstránením duplicitných súborov. Duplicitné súbory majú presne rovnaký obsah bez ohľadu na ich názov, dátum, čas a miesto.

Windows