Poslaním Facebook je dať ľuďom možnosť zdieľať a sprístupniť svet viac ... Vytvoril Facebook Inc.

Poslaním Facebook je dať ľuďom možnosť zdieľať a sprístupniť svet.

Milióny ľudí používajú Facebook každý deň, aby držali krok s priateľmi, nahrajú neobmedzený počet fotografií, zdieľajú odkazy a videá a dozvedia sa viac o ľuďoch, s ktorými sa stretávajú.

Alternatívy k Facebook pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako Facebook.
Alternatives: 
Diaspora je federatívna služba sociálnych sietí, ktorá je navrhnutá tak, aby bola alternatívou, ktorá bude viac súkromia.

Diaspóra je federovaná služba sociálnych sietí, ktorá je navrhnutá tak, aby bola alternatívou pre Facebook, ktorá je viac súkromná. Zdieľajte to, čo chcete, s kým chcete.

Linux
Web
BSD
Self-Hosted
Ruby
VK je sociálna sieť, ktorá spája ľudí po celom svete a pomáha im pohodlne komunikovať ... Vytvoril Mail.Ru, Pavel Durov

VK (pôvodne VKontakte) je najväčšou službou sociálnych sietí z Európy. K dispozícii v mnohých jazykoch a je veľmi populárna najmä medzi rusky hovoriacimi používateľmi po celom svete, najmä v Rusku, na Ukrajine, v Kazachstane, Moldavsku, Bielorusku a Izraeli.

Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Hodnotenia: 

Príjemná sociálna sieť s nie tak príjemnými problémami so súkromím.

Môžem ukončiť Facebook za Quit Facebook Day. Sú len smiešne - najmä na týchto nastaveniach ochrany osobných údajov.

Odporúčam

Najlepší

Facebook sa stal nepoužiteľnou platformou kvôli nedostatku súkromia a potlačeniu slobody prejavu

Prešiel som na facebook, pretože to bolo oveľa jednoduchšie ako myspace a nemal všetky kecy myspace robí. Ale facebook robí rovnakú chybu myspace urobil pridaním aplikácií, ktoré môžu post a dokonca majú plnú kontrolu nad svojím účtom. Tiež sa zdá, Facebook je naplnenie s partiou malých detí teraz, čo je pre mňa stratiť intrest v dokonca používať stránky už.

Používam to, aby som zostal v kontakte s väčšinou mojich spolužiakov a priateľov, ktorých som stretol v škole. robí to celkom dobre. je to pekné rozhranie a nie je tak graficky náročné ako myspace.

je to veľmi užitočné na predaj, predstaviť produkty .....

je to skvelý spôsob, ako udržiavať kontakt s rodinou a priateľmi, najmä ak sú v iných krajinách

Facebook login page
Nielen Facebook, ale aj Twitter. To, čo vidím rozvíjať pred mojimi očami je evolučný proces stále v beta verzii, ktorá je už oveľa lepšia ako obe vyššie uvedené. Komplexné, ale čisté ...
Platforma plná smiešnych ľudí. Ako sa šíria falošné správy a hlúpe trendy prostredníctvom internetu. Opakovaný a toxický obsah. Takéto zlé zásady ochrany osobných údajov. Iba slušný účel je jeho funkcia odosielania správ ...