Toto je experimentálny projekt prenosu encfs do sveta Windows. použitie Prvýkrát Vytvoril Frediano Ziglio

Ide o experimentálny projekt prenosu encfs do sveta Windows.

Použite

Po prvýkrát potrebujete knižnicu Dokan, extrahujte spustiteľný súbor (alebo ho kompilujte).

Každé používanie príkazového okna príkazu "encfs & crypt_dir & gt; plain_dir & gt; kde crypt_dir je kryptovaný adresár, zatiaľ čo plain_dir je adresár, do ktorého môžete pristupovať k nešifrovaným súborom. POZNÁMKA: Používatelia systému Windows 7 by mali používať jednotku (ako "X:") ako plain_dir, aby sa zabránilo problémom s malými a veľkými písmenami, , Viac informácií »

Použitie grafického používateľského rozhrania namiesto príkazového riadku: spustite program gui a použite ponuku ikony zásobníka

Môžete použiť aj dávku Ronalda Moegela.

Alternatívy k encfs4win pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 5 programov podobných ako encfs4win.
Alternatives: 
TrueCrypt je bezplatný nástroj, ktorý sa používa na šifrovanie on-the-fly (OTFE).
Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Vytvoril Secomba GmbH

Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Umožňuje bezpečné používanie služieb cloudového úložiska bez obetovania komfortu.

Mac
Windows
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10
Program EncFS poskytuje šifrovaný súborový systém v užívateľskom priestore. Vytvoril arg0.net

EncFS poskytuje šifrovaný súborový systém v používateľskom priestore. Beží bez špeciálnych oprávnení a používa knižnicu FUSE a modul Linux kernel na poskytnutie rozhrania súborového systému. Odkazy na zdrojové a binárne verzie nájdete nižšie. EncFS je open source softvér, licencovaný pod GPL.

Mac
Linux
BSD
Program Encrypto umožňuje šifrovanie súborov pred odoslaním ich priateľom alebo spolupracovníkom. Vytvoril spoločnosť MacPaw Inc.

Zabezpečte akýkoľvek súbor so šifrovaním AES-256

Program Encrypto zaberá ľubovoľný súbor alebo priečinok a pridá k nemu šifrovanie AES-256. Pri šifrovaní viete, že váš súbor je neuveriteľne bezpečný a že k nemu pristupuje iba ten správny používateľ.

Mac
Windows
LibreCrypt (predtým DoxBox) je open-source disk šifrovanie pre Windows a nástupcu ...

LibreCrypt (predtým DoxBox) je open-source šifrovanie disku pre Windows a následníka FreeOTFE

Zmena názvu na "LibreCrypt" vo verzii 6.2

Vlastnosti:

Windows
Encfs4win's homepage
Pôvodný projekt sa dlhodobo zastaví, a neskôr ďalší programátor zdvihol a pokračoval vo vývoji. odkaz je tu: https://github.com/jetwhiz/encfs4win/releases Otvorím ...