eM Client je plnohodnotný e-mailový klient s moderným a ľahko použiteľným rozhraním. Vytvoril eM Client Inc.

eM Client je plnohodnotný e-mailový klient s moderným a ľahko použiteľným rozhraním. - ponúka kalendár, úlohy, kontakty a dokonca chat.- podporuje všetky hlavné služby, vrátane Gmail, Exchange, iCloud a Outlook.com.- ľahko importovať dáta z väčšiny ostatných e-mailových klientov. To zahŕňa Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail, Thunderbird, The Bat a ďalšie .- plne podporuje dotykové zariadenia, ako sú notebooky, tablety a hybridné zariadenia s podporou dotyku. Použite svoj e-mailový klient ľahko v modernom spôsobe.- nájde akýkoľvek e-mail, kontakt alebo prílohu v priebehu niekoľkých sekúnd s eM Client rýchle vyhľadávanie .... Viac informácií »

Funkcie podrobne:

E-mail: Bezpečná komunikácia (SSL /TLS) Šifrovanie správ (S /MIME) Pokročilá správa e-mailových pravidielZobrazenie konverzácieSpäť-kontrola v rámci aplikácieMass mail a delayed sendBuilt-in email translator pre prichádzajúce a odchádzajúce správy pomocou Bing prekladá šablóny motorov, podpisy, rýchly text, značky a kategorizácie

Kalendár: Rôzne zobrazenia kalendáraZdieľať kalendáre a úlohy s inými ľuďmi Fulltextové vyhľadávanie v udalostiach a úloháchPozvánky na pozvánky a potvrdenia (IMIP /ITIP) Plánovanie stretnutí pomocou podpory free /busyInternetové kalendáre (vrátane kalendára Facebook)

Kontakty: Vlastné zobrazenia kontaktovVyčerpávajúci počet dátových políKategorizácia a podpora priečinkovSnadné kontakty zlúčenieKomunikácia historyEasy search

Chat: Rozhranie rozhovoru v aplikácii alebo ako oddelené oknoVšetky bežné služby chatu podporované (Google chat, Jabber a ďalšie) Podpora prenosu súborov

Ostatné: Centrálna správa desktopových klientov pre spoločnostiDeduplicator toolCustomizable WidgetsSidebar pre rýchly prístup k kontaktným údajom, agende a pozvánkam

Alternatívy k eM Client pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako eM Client.
Alternatives: 
Softvér na uľahčenie e-mailu Vytvoril Mozilla Corporation

Thunderbird je bezplatný, open-source, multiplatformový e-mail, spravodajca a klient pre zasielanie okamžitých správ. Stratégia projektu je modelovaná podľa Mozilla Firefox.

Mac
Windows
Linux
BSD
PortableApps.com
Haiku
Evolution je oficiálny nástroj pre správu osobných informácií a správu pracovných skupín ... Vytvorené v projekte GNOME

Evolution je oficiálny nástroj na správu osobných informácií a správu pracovných skupín pre GNOME. Kombinuje funkcie správy e-mailov, kalendára, adresára a zoznamu úloh.

Funkcie

Linux
BSD
S/MIME
GNOME
OpenPGP
Claws Mail je e-mailový klient (a čítačka správ) založený na GTK + Rýchla odozva

Claws Mail je poštový klient (a čítačka správ) založený na GTK +, ktorý obsahuje

Rýchla odozva Elegantné a sofistikované rozhranie Jednoduchá konfigurácia, intuitívne ovládanie Rozsiahle funkcie Rozšíriteľnosť Robustnosť a stabilita

Windows
Linux
BSD
Geary je e-mailová aplikácia vytvorená pre GNOME 3.

Geary je ľahký e-mailový program navrhnutý pre konverzácie a vytvorený pre pracovnú plochu GNOME.

Linux
BSD
GNOME
Mutt je malý, ale veľmi výkonný textový poštový klient pre operačné systémy Unix.

Mutt je malý, ale veľmi silný textový poštový klient pre operačné systémy Unix.

Mac
Windows
Linux
Xfce
E-mailový klient od KDE, ktorý podporuje poštové schránky POP3 a IMAP. Vytvoril KDE

KMail je e-mailová zložka Kontactu, integrovaného správcu osobných informácií KDE. Kontact je manažér osobných informácií a skupinový softvérový balík pre KDE. Podporuje kalendáre, kontakty, poznámky, zoznamy úloh, správy a e-mail.

Mac
Windows
Linux
BSD
Rýchly, dobre vyzerajúci e-mailový klient. Ľahšie ako MS Outlook s niektorými unikátnymi a chytrými funkciami. Vytvoril Hiri

Rýchly, dobre vyzerajúci e-mailový klient. Ľahšie ako MS Outlook s niektorými unikátnymi a chytrými funkciami. Môžete použiť Hiri na pripojenie k Exchange, Office365 alebo Microsoft e-mailovému účtu (Outlook.com, Live, Hotmail).

Mac
Windows
Linux
Claws Mail je e-mailový klient (a čítačka správ) založený na GTK + Rýchla odozva

Claws Mail je poštový klient (a čítačka správ) založený na GTK +, ktorý obsahuje

Rýchla odozva Elegantné a sofistikované rozhranie Jednoduchá konfigurácia, intuitívne ovládanie Rozsiahle funkcie Rozšíriteľnosť Robustnosť a stabilita

Windows
Linux
BSD
Zvýšte svoju produktivitu a pošlite lepší e-mail s aplikáciou Mailspring, krásnym, rýchlym e-mailovým klientom pre ...

Mailspring je desktopový e-mailový klient určený pre MacOS High Sierra, Windows 10 a Linux. S modernými funkciami, ako sú zjednotené priečinky doručenej pošty, snoozing, šablóny, vyhľadávanie v režime offline a podpora značiek Gmail, Mailspring vdýchne život späť do vašej unavenej schránky.

Mac
Windows
Linux
Arch Linux
Fedora
Ubuntu
Geary je e-mailová aplikácia vytvorená pre GNOME 3.

Geary je ľahký e-mailový program navrhnutý pre konverzácie a vytvorený pre pracovnú plochu GNOME.

Linux
BSD
GNOME
Opera Mail efektívne organizuje, indexuje a triedi vaše správy. Vytvoril Opera Software

Opera Mail efektívne organizuje, indexuje a triedi vaše správy.

Má filtrovanie spamu (automatizované aj Bayesiánske), podporuje POP3 a IMAP, diskusné skupiny, ako aj kanály Atom a RSS.

Mac
Windows
PortableApps.com
Mutt je malý, ale veľmi výkonný textový poštový klient pre operačné systémy Unix.

Mutt je malý, ale veľmi silný textový poštový klient pre operačné systémy Unix.

Mac
Windows
Linux
Xfce
Kube je moderný klient komunikácie a spolupráce

Kube je moderný klient pre komunikáciu a spoluprácu postavený na QtQuick na vysokej výkonnosti a nízkej spotrebe zdrojov. Poskytuje online a offline prístup ku všetkým vašim mailom, kontaktom, kalendárom, poznámkam, todo a ďalším.

Linux
TypeApp je bezplatná, krásne navrhnutá, univerzálna e-mailová aplikácia schopná spravovať neobmedzené ... Vytvoril TypeApp Inc.

TypeApp je bezplatná, krásne navrhnutá univerzálna e-mailová aplikácia schopná spravovať neobmedzený počet poštových účtov od rôznych poskytovateľov, čo umožňuje inteligentné upozornenia push, pričom umožňuje personalizáciu na viacerých e-mailových účtoch.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Android Wear
Kindle Fire
Aplikácie pre poštu a kalendár už vytvorené v systéme Windows 10. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Systém Windows 10 má už zabudované aplikácie Mail a kalendár.

Vďaka aplikácii Pošta môžete teraz ľahko vidieť všetky správy od svojich obľúbených ľudí, jasnejšie organizovať sociálne aktualizácie a spravodajky a používať obľúbenú funkciu "Sweep" na vyčistenie doručenej pošty.

Windows
Windows S
Hodnotenia: 

Snažil som sa dostať klienta do práce s mojím IMAP serverom a do kalendára hostiteľa OwnCloud. Rozhranie nie je dosť modulárne na to, aby to dobre fungovalo. Zdá sa, že predpokladáte, že máte všetko v jednom ako Outlook alebo GMail. Musel som sa vrátiť do Thunderbirdu, pretože tento klient nepracoval úplne. Je to škoda, pretože poštové používateľské rozhranie vyzerá pekne.

Mám účet školy Office365 a urobil všetky konfigurácie úplne automaticky. Stačí vložiť užívateľské meno a heslo a po niekoľkých okamihoch všetko fungovalo z krabice.

Dokonalé.

Používam eM Client 6 predtým, ale prestala som ho používať, pretože som stále preferovala program Outlook 2010/2013.

Teraz som si kúpil doživotnú licenciu pre eM Client 7, pretože to jednoducho skaly! Oveľa viac leštené, že eM Client 7. Pripojenie a synchronizácia GMail a iCloud kalendárov a kontaktov z krabice. V programe Outlook potrebujem veľa doplnkov, eM klient má všetky funkcie bez doplnkov.

Dôrazne sa odporúča aj pre profesionálnych používateľov, pretože sa tiež pripája k serveru Microsoft Exchange prostredníctvom služby EWS (Exchange Web Services) a synchronizuje nielen e-mail, ale aj adresár a kalendáre.

Ak porovnávam eM Client s multimediálnymi emailovými klientmi ako Mailbird alebo Thunderbird, musím zdôrazniť: eM Client je profesionálny softvér so všetkými potrebnými funkciami, Mailbird alebo Thunderbird sú príjemní e-mailoví klienti na súkromné ​​použitie, ale nie viac.

Toto by mohlo byť jednoducho najlepším e-mailovým klientom, aký bol kedy vytvorený.

Importuje bezchybne z programu Outlook a funguje hladko.

Je to určite lepšie ako Thunderbird, Outlook, TheBat, AppleMail, Evolution a všetky ostatné.

Ako som povedal, mohlo by to byť najlepšie, IF jeho panel s nástrojmi možno prispôsobiť. Je to len frustrujúce. Stále mám výhľad len kvôli tomu.

Považujem ho za užívateľsky prívetivejšie ako Outlook alebo Thunderbird. Mám rád, ako môžem zdieľať kalendáre a kontakty s kolegami. Dobrá voľba.

User interface layout with message view on the right.
User interface layout with message view on the bottom.
Work week view in calendar.
Contacts and chat in right-hand sidebar.
Services selection for new account.
New account creation and data import from other software.
Vynikajúci e-mailový klient a veľmi rýchlo s manipuláciou s obrovskými schránkami!
Jedinou alternatívou k programu Outlook, ktorú som mohol nájsť s funkciou Exchange, ale bohužiaľ ešte stále existuje veľká cesta, ako ho nahradiť v pracovnom prostredí. Našiel som to pomalšie ako Outlook a ...