Zdieľajte správy, odkazy, súbory, priečinky a upozornenia ľahko a bezpečne. Vytvoril EasyJoin.net

Zdieľajte správy, odkazy, súbory, priečinky a upozornenia ľahko a bezpečne. Odoslať SMS a spravovať telefonické hovory zo vzdialeného zariadenia.

Čo robí túto aplikáciu tak odlišnou od iných podobných aplikácií:

• Nemusíte sa prihlasovať na externý server. Nepotrebujete pripojenie k internetu. Nie ste sledovaní.

• Súbory a správy sa zdieľajú medzi vašimi zariadeniami iba pomocou vlastnej WiFi siete, zachovávajú si dátový plán a zabezpečujú vaše dáta. Viac informácií »

• Nemáte problémy s inzerciou a vaše osobné údaje nie sú dostupné reklamným spoločnostiam.

• Môžete zdieľať súbory a priečinky zo všetkých správcov súborov. Je to aplikácia, ktorá sa prispôsobuje vašim návykom a nie opačne.

• Môžete vytvoriť svoju osobnú WiFi sieť jediným kliknutím.

Alternatívy k EasyJoin pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 2 programov podobných ako EasyJoin.
Alternatives: 
Pružná, rýchla a škálovateľná synchronizácia súborov pre podniky a jednotlivcov Vytvoril BitTorrent

Resilio Sync vám umožňuje automaticky synchronizovať súbory medzi počítačmi prostredníctvom bezpečnej distribuovanej technológie (protokol P2P bittorrent).

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
Windows Phone
...
iPad
Kindle Fire
Služba zdieľania súborov medzi platformami, ktorá umožňuje používateľom ľahko zdieľať digitálny obsah ... Vytvoril estmob Inc.

Služba zdieľania súborov na viacerých platformách, ktorá umožňuje používateľom jednoducho zdieľať peer-to-peer digitálneho obsahu v reálnom čase bez ukladania cloudu. súborov ľubovoľného typu a veľkosti, koľkokrát chcú, naprieč operačným systémom Android, iOS a Desktop.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Chrome
Kindle Fire
Najjednoduchší spôsob pripojenia dvoch zariadení. Nevyžaduje sa žiadna inštalácia, ak majú obe aplikácie aplikáciu, môžu sa pripojiť k sebe aj bez pripojenia k internetu. Dizajn je zrejúci, ale ...
Linux podpora je podvod, "linux app" je exe s mono ... Tiež to je freemium softvér, pretože bezplatná aplikácia nemôže spravovať telefón a SMS! Hlavná funkčnosť! Takže musíte zaplatiť ...