Open-source prehliadač pre smartfóny zameraný na súkromie, ktorý vyrába DuckDuckGo Vytvoril Duck Duck Go, Inc.

Bezproblémovo prevezmite kontrolu nad svojimi osobnými údajmi, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na internete. Sme presvedčení, že internet by sa nemal cítiť tak strašidelne a že získanie súkromia, ktoré si zaslúžite online, by malo byť rovnako jednoduché ako zatvorenie roliet. /p>

Naša aplikácia poskytuje základné informácie o ochrane osobných údajov, ktoré potrebujete na plynulú kontrolu vašich osobných údajov pri vyhľadávaní a prehľadávaní webu, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na internete: Viac informácií »

• Escape Advertising Tracker Networks - naša ochrana osobných údajov zablokuje všetky skryté tretej strany, ktoré nájdeme, a odhalíme tak veľké reklamné siete, ktoré vás sledujú, aby ste mohli sledovať, kto sa vás snaží sledovať. .

• Zvýšenie ochrany šifrovania - Vynútíme si, aby stránky používali šifrované pripojenie, ak sú k dispozícii, a chránia vaše údaje pred zvedavými očami, ako napríklad poskytovatelia internetových služieb.

• Hľadať v súkromí - Vaše osobné údaje zdieľate s vyhľadávacím nástrojom, ako sú vaše finančné, lekárske a politické otázky. Čo hľadáte, je vaše vlastné podnikanie, čo je dôvod, prečo DuckDuckGo vyhľadávanie vás nesleduje. Ever.

• Dekódovať zásady ochrany osobných údajov - spolupracovali sme s Podmienkami poskytovania služieb, ktoré neboli prečítané, aby zahŕňali ich skóre a menovky podmienok služby a pravidiel ochrany osobných údajov na webových stránkach.

Ako vyhľadávate a prehľadávate, prehliadač DuckDuckGo Privacy Browser zobrazuje hodnotenie stupňa ochrany osobných údajov pri návšteve webovej stránky (A-F). Toto hodnotenie vám umožní vidieť, ako ste chránení na prvý pohľad, nahliadnite do detailov, aby ste zistili, koho sme chytili a snažili sa vás sledovať, a zistite, ako sme zlepšili opatrenia na ochranu osobných údajov na stránke. Stupeň ochrany osobných údajov je zaznamenávaný automaticky na základe prevalencie skrytých sietí sledovača, dostupnosti šifrovania a postupov ochrany osobných údajov na webových stránkach.

Naša aplikácia poskytuje štandardné funkcie prehľadávania vrátane kariet, záložiek a automatického dokončovania. Okrem silnej ochrany súkromia, ako je opísaná vyššie, sme do prehliadača zabalili aj niektoré ďalšie funkcie ochrany osobných údajov:

Funkcie: 
Alternatívy k DuckDuckGo Privacy Browser pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako DuckDuckGo Privacy Browser.
Alternatives: 
Voľný a open-source webový prehliadač Vytvoril Mozilla Foundation

Mozilla Firefox (jednoducho známy ako Firefox) je bezplatný a open source webový prehliadač, ktorý pochádza z Mozilla Application Suite. Firefox je veľmi rozšíriteľný a k dispozícii sú tisíce doplnkov tretích strán.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
BSD
iPad
...
PortableApps.com
Haiku
Rýchly a bezpečný prehliadač na blokovanie reklám a reklám. Vytvoril Brave Software Inc

Webový prehliadač Brave je rýchly, bezplatný, bezpečný webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám *, ochranou pre sledovanie a ochranou a optimalizovanými skúsenosťami s údajmi a batériami.

* Čo je to Brave Ad Replacement?

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Electron / Atom Shell
Postavený pre tých, ktorí stavajú na webe. Jediný prehliadač vytvorený pre vývojárov. Vytvoril Mozilla Foundation

Firefox Developer Edition prináša spolu s niektorými výkonnými novými nástrojmi, ktoré rozšíria vašu schopnosť pracovať na viacerých platformách z jedného miesta. Je to všetko, na čo ste zvyknutí, len lepšie. K dispozícii v 64-bitovom formáte.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a ... Vytvoril Eloston

Variant Google Chromium na odstránenie integrácie Google a zvýšenie ochrany osobných údajov, kontroly a transparentnosti

Mac
Windows
Linux
Gnuzilla je GNU verzia balíka Mozilla a GNU IceCat je GNU verziou ... Vytvoril projekt GNU

Gnuzilla je GNU verzia balíka Mozilla a GNU IceCat je GNU verzia prehliadača Mozilla Firefox. Jeho hlavnou výhodou je etický: je to úplne slobodný softvér.

Linux
Android
Blokovanie ad-trackerov, prehliadača z Mozilly zamerané na súkromie. Vytvoril Mozilla Corporation

Firefox Focus je prehliadač Mozilla, ktorý berie do úvahy vaše súkromie. V predvolenom nastavení blokuje sledovače reklám a pomáha zaistiť bezpečnosť tým, že poskytuje jednoduché spôsoby vymazania histórie prehliadania vrátane hesiel a súborov cookie.

Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Jeden z najmenších, najrýchlejších webových prehliadačov Android v okolí. Vytvoril A.C.R. vývoj

Jeden z najmenších, najrýchlejších webových prehliadačov Android v okolí. Je to vysokovýkonný malý internetový prehliadač postavený pre tých, ktorí nechcú ťažkopádnu veľkosť Firefoxu alebo Chrómu. Je založený na Android WebKit Engine.

Android
Android Tablet
Min je inteligentný a super rýchly webový prehliadač so zabudovaným blokovaním reklám. Vytvoril PalmerAL

Min je inteligentnejší webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom.

FEATURES

Zabudované blokovanie reklám

Mac
Windows
Linux
Bromit je Chromium plus blokovanie reklám a vylepšenia ochrany osobných údajov; prevezmite prehliadač! Vytvoril csagan5

Bromit je Chromium plus blokovanie reklám a zvýšené súkromie; Vezmite späť prehliadačBromite je k dispozícii iba pre Android v4.1 a vyšší.

# Hlavné funkcie:

Android
Open-source, multiplatformový a materiál-design webový prehliadač

Liri je webový prehliadač s otvoreným zdrojovým kódom a platformou na tvorbu materiálov.

Materiálový dizajn:

Mac
Windows
Linux
Papyros
Orfox je webový prehliadač, ktorý najviac podporuje ochranu osobných údajov v systéme Android, pre návštevu akejkoľvek webovej stránky, aj keď ... Vytvoril projekt The Tor

Orfox je postavený z rovnakého zdrojového kódu ako Tor Browser (ktorý je postavený na Mozilla Firefox), ale s niekoľkými menšími úpravami funkcií na zvýšenie súkromia, aby boli kompatibilné s Firefoxom pre Android a operačným systémom Android.

Android
Light Firefox je ľahký prehliadač založený na zdrojovom kóde Mozilly. Vytvorené pomocou cstking

Light Firefox je ľahký prehliadač založený na zdrojovom kóde Mozilly. Mnohé komponenty sú zoštíhlené, takže sa môže spustiť rýchlejšie a používať menej pamäte. V predvolenom nastavení môže nástroj Svetlo bežať spolu s prehliadačom Firefox. K dispozícii sú x86 aj x64.

Windows
Linux
Lucid Browser je bezplatný a otvorený zdrojový prehliadač navrhnutý tak, aby bol malý, ľahký, rýchly a jednoduchý. Vytvorené pomocou powerpoint45

Lucid prehliadač je bezplatný a otvorený zdrojový prehliadač navrhnutý tak, aby bol malý, ľahký, rýchly a jednoduchý. Samotná aplikácia je taká malá, ako 1 MB. Prehliadač používa vlastnú domovskú stránku, ktorá sa načítava lokálne pre rýchle spustenia. Je ľahko ovládateľný a veľmi praktický.

Android
Android Tablet
Koncept "Sushi Browser" je chcú využiť obrazovku na maximum ... Vytvoril kura52

Koncept "Sushi Browser" chce používať obrazovku na maximálnu kapacitu len jednoduchou operáciou. Jeho cieľom je byť tak fantastický ako sushi.

Mac
Windows
Linux
Rozšírená verzia prehľadávača akcií. účinkujú: • Všetky základné funkcie prehliadača Vytvoril Anasthase

Rozšírená verzia prehľadávača akcií. Účinkujú:

• Všetky základné funkcie prehliadača • Ovládacie prvky na automatické skrytie • Import /export záložiek z /na kartu SD • Zakázať návrhy vyhľadávania • Vlastné vyhľadávacie nástroje • Doplnky, napr. „Odtieň prehliadača Adblock Addon“

Android