Dropboxifier vám pomôže zjednodušiť proces pridávania priečinkov do Dropbox a vytvárať symbolické ... Vytvoril Codeplex - dpgagnon

Dropboxifier vám pomôže zjednodušiť proces pridávania priečinkov do Dropboxu a vytváranie symbolických odkazov. Dropboxifier bol pôvodne vytvorený na prácu s programom Dropbox, ale bude pracovať aj s inou online aplikáciou na ukladanie dát, ktorá na vašom pevnom disku vytvorí virtuálny priečinok (SkyDrive, Disk Google atď.). Tak ako to funguje? No, Dropboxifier jednoducho blázni aplikácie do čítania a písania priamo z Dropboxu! Uložené údaje profilu sa dajú umiestniť do Dropboxu, symbolicky umiestnený na svojom mieste (čo je skôr ako skratka na úrovni súborového systému) a aplikácie si ani nevšimnú - čítajú a zapisujú priamo do priečinka Dropbox. Robiť to na jednom počítači je skvelé, pretože samotný Dropbox je fantastický online úložný nástroj (môžete obnoviť súbory na predchádzajúce verzie alebo dokonca obnoviť niečo). Najlepšie je, že Dropboxifier vám umožňuje robiť to na viacerých počítačoch, takže náhle všetky vaše počítače čítajú a píšú na rovnaké dáta! To znamená, že viacero počítačov môže používať rovnaké údaje prehliadača, uložené hry, ktoré ste mi to pomenovali! Je to všetko automatické. Preč sú dni pretiahnutia okolo USB jednotiek a manuálne nahrádzanie súborov a snažia sa pamätať, ktorý počítač má najnovšiu verziu vašich dát. V Dropboxifier, každá položka je označovaná ako "odkaz" - skratka pre symbolické odkazy. Dropboxifier spracováva jednoduché prepojenie viacerých počítačov: jednoducho pridajte odkaz na jeden počítač, potom prejdite na druhý počítač a vyriešte odkaz. Postupujte podľa pokynov na obrazovke. Nevyriešené odkazy sa objavia ako červené v zozname, zatiaľ čo vyriešené odkazy sú zelené.Dopboxifier nemá žiadne závislosti, takže môžete dokonca dať jediný Dropoxifier spustiteľný do Dropbox pre nejaký mozog-busting Dropbox akcie! ... Viac informácií »

Alternatívy k Dropboxifier pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako Dropboxifier.
Alternatives: 
Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí ... Vytvoril Koofr d.o.o.

Koofr je bezpečný, bezpečný a jednoduchý spôsob ukladania, zálohovania a zdieľania dokumentov, fotografií, videí a ďalších položiek. Bezplatný plán je dodávaný s 2 GB voľného úložného priestoru pre cloud.

Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Mac
Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a dáta. Vytvoril Tim Shannon

Freehold - Otvorená, bezpečná a ľahká platforma pre súbory a údaje.

Ľahký a rýchly: Freehold môže efektívne fungovať na všetkom, od Raspberry Pi po viacjadrový VPS.

Mac
Windows
Linux
Synchronizovať súbory s ľubovoľným serverom na správu dokumentov. Vytvoril Aegif

CmisSync synchronizuje súbory do /z ľubovoľného podnikového súborového servera. Vyzerá to veľmi podobne ako Dropbox, ale synchronizuje sa s existujúcim súborovým serverom namiesto synchronizácie so serverom Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Služba Cloud Station synchronizuje údaje vo všetkých zariadeniach, ako sú počítače, mobilné zariadenia alebo ... Vytvorené spoločnosťou Synology Inc.

#### VYŽADUJE SYNOLÓGU NAS ####

Spoločnosť Synology ponúka cenovo výhodné, vysokokapacitné, ale absolútne súkromné ​​cloudové riešenie, ktoré vám pomôže synchronizovať súbory medzi všetkými zariadeniami.

CLOUD & amp; SÚBOR SYNC

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
FlowCloud je online cloud storage GET 120 GB ZADARMO! Vytvoril Flowinity

FlowCloud je bezplatná * Online File Storage služba, ktorá vám dáva 120 GB zadarmo, platené plány sú tiež k dispozícii, ale nie sú nútené.120 GB zadarmo PLÁN je zadarmo FOREVER!

Web
Flowinity
Secure File Sharing for Business Vytvoril vBoxx

vBoxxCloud uľahčuje spoluprácu a zdieľanie súborov a uchováva vaše informácie v súkromí v Holandsku alebo priamo na mieste.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Microsoft Office Outlook
Zaclys poskytujú ľahko použiteľné vlastné riešenie s 1Go zadarmo. A tiež dedikované servery! Vytvoril La mère Zaclys

Zaclys poskytuje jednoduché a bezpečné ukladanie na internete a synchronizáciu na základe vlastného riešenia freeCloud a open source.

Web
Neobmedzené Cloud Storage pre tímy! Vytvoril spoločnosť Teamplace GmbH

Okamžite sa spojte s priateľmi, rodinou alebo spolupracovníkmi a vytvorte spoločný priestor pre svoje projekty, obsah a nápady.

Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Súbory môžete nahrávať bez registrácie. Nie sú žiadne obmedzenia.

Súbory môžete nahrávať bez registrácie. Nie sú žiadne obmedzenia.

Web
Dropboxified Folders