You voted 'down'.
Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Vytvoril Alexander Koblov, Przemyslaw Nagay

Double Commander je multiplatformový open source správca súborov s dvomi panelmi vedľa seba. Je inšpirovaný Total Commander a ponúka niekoľko nových nápadov.

Vlastnosti- Podpora Unicode- Rozhranie s kartami- Nástroj Multi-rename- Vlastné stĺpce- Vstavaný prehliadač súborov (F3) na prezeranie súborov v hexadecimálnom, binárnom alebo textovom formáte- Interný textový editor (F4) so ​​zvýraznením syntaxe- Archívy sú spracované ako podadresáre. Môžete ľahko kopírovať súbory do az archívov. Podporované typy archívov: ZIP, TAR GZ, TGZ, LZMA a tiež BZ2, RPM, CPIO, DEB, RAR.- Všetky operácie fungujúce na pozadí- Rozšírená funkcia vyhľadávania s fulltextovým vyhľadávaním v ľubovoľných súboroch- Konfigurovateľná lišta tlačidiel na spustenie externých programy alebo interné príkazy menu- Podpora Total Commander WCX, WDX a WLX podporuje ... Viac informácií »

Napísané v Lazarus

Alternatívy k Double Commander pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako Double Commander.
Alternatives: 
Total Commander je správca súborov Shareware pre Windows Vytvoril Christian Ghisler

Total Commander je shareware Orthodox File Manager (OFM) pre Windows. Niektoré funkcie zahŕňajú vstavaný FTP klient, porovnanie súborov, navigáciu archívnych súborov a multi-premenovaný nástroj s podporou regulárneho výrazu. Medzi funkcie patrí:

Windows
Windows Mobile
Android
Android Tablet
Hodnotenia: 

Veľmi pekná aplikácia a skvelá voľná alternatíva k Total Commander. Momentálne sa aktívne rozvíja, preto navrhujem všetkým, aby testovali aj najnovšie snímky.

Oveľa lepšie ako Total Commander a cross-platform.

Vie niekto, či /ako môžem zobraziť ukážku zvukových súborov jednoduchým výberom, rovnako ako XYplorer?

Double Commander 0.7.0 running on Windows 10
Double Commander 0.7.3 running on Ubuntu 16.04 Xfce
Double Commander 0.7.3 running on macOS 10.10
Prepnutý z Total Commander na FreeCommander na Double Commander. Ak ste pracovali s jedným z nich, budete okamžite oboznámení s Double Commander. Pre mňa je to nástroj, ktorý musí mať. Nemôže ...
Veľmi pekná aplikácia a skvelá voľná alternatíva k Total Commander. V súčasnej dobe sa aktívne rozvíja, takže navrhujem všetkým, aby testovali aj najnovšie snímky.