You voted 'hore'.
Deis je open source PaaS, ktorý využíva Docker, CoreOS a Heroku Buildpacks na poskytovanie ... Vytvoril OpDemand

Deis je open source PaaS, ktorý využíva Docker, CoreOS a Heroku Buildpacks, aby poskytol súkromnú aplikačnú platformu, ktorá je ľahká a flexibilná.

Alternatívy k Deis pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Deis.
Alternatives: 
Kubernetes je open source orchestračný systém pre Docker kontajnery Vytvorené spoločnosťou Google Inc

Kubernetes je open source orchestračný systém pre Docker kontajnery.

Web
Parallels Desktop poskytuje používateľom Mac možnosť spúšťať Windows, Linux alebo akýkoľvek iný operačný systém ... Vytvoril Parallels IP Holdings GmbH

Parallels Desktop poskytuje používateľom systému Mac možnosť spúšťať operačný systém Windows, Linux alebo akýkoľvek iný operačný systém a ich kritické aplikácie v rovnakom čase ako Mac OS X na všetkých počítačoch Mac Pro, iMac, Mac Mini, MacBook alebo MacBook Pro.

Mac
Aplikácia virt-manager je užívateľské rozhranie pre správu virtuálnych strojov prostredníctvom ... Vytvoril Daniel P. Berrangé

Aplikácia virt-manager je používateľské rozhranie pre správu virtuálnych počítačov prostredníctvom libvirt. Zameriava sa predovšetkým na KVM VM, ale spravuje aj Xen a LXC (linuxové kontajnery).

Linux
BSD
Gentoo Linux
Fedora
Debian
OpenBSD
Microsoft® Hyper-V ™ Server 2008 R2 je samostatný produkt, ktorý poskytuje spoľahlivý a ... \ t Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Server Microsoft® Hyper-V ™ Server 2008 R2 je samostatný produkt, ktorý poskytuje spoľahlivé a optimalizované riešenie virtualizácie, ktoré organizáciám umožňuje zlepšiť využitie servera a znížiť náklady.

Windows
Linux
Apache Mesos je klastrový manažér, ktorý zjednodušuje zložitosť spustených aplikácií na ... Vytvorené nadáciou Apache Software Foundation

Apache Mesos je klastrový manažér, ktorý zjednodušuje zložitosť spúšťaných aplikácií na zdieľanej skupine serverov.

Mac
Linux
Panamax je tvorcom kontajnerových aplikácií s trhom aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý je umiestnený v GitHub. Vytvoril CenturyLink

Panamax je tvorcom aplikácií v kontajneroch s trhom aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý je umiestnený v službe GitHub. Panamax poskytuje priateľské rozhranie pre užívateľov Docker, Fleet & amp; Coreos.

Mac
Windows
Linux
Web
Hodnotenia: 

Zdá sa, že bol zakúpený spoločnosťou Microsoft? Stránka teraz presmeruje na službu Azure Kubernetes Service (AKS) spoločnosti Microsoft.

Zdá sa, že bol získaný spoločnosťou Microsoft? Stránka teraz presmeruje na službu Microsoft Azure Kubernetes Service (AKS).