DealRoom je integrovaná platforma riadenia due diligence, ktorá kombinuje zabezpečené virtuálne dáta ... Vytvoril si Dealroom

V rámci systému DealRoom sa všetky operácie s ohľadom na náležitú starostlivosť uskutočňujú na bezpečnej, ľahko použiteľnej webovej platforme. Žiadosti sú priamo spojené s dokumentmi, čím sa eliminuje potreba tabuľkových procesov a manuálne vyhľadávanie. Pripomienky sú priamo spojené s dokumentmi a požiadavkami na efektívnu komunikáciu. A s aktivitou na rovnakej platforme môže DealRoom odvodiť analytické dáta projektu, ktoré nie sú k dispozícii pri použití samostatných dátových miestností.

DealRoom obsahuje aj strojové vzdelávanie na zníženie opakovaných úloh a robustných API pre integráciu nástrojov CRM a compliance tool. Najlepšie zo všetkého je, že paušálne ceny spoločnosti DealRoom majú za následok menej nepríjemných prekvapení pre vás a vašich klientov. Viac informácií »

Zaregistrujte sa na bezplatnú skúšobnú verziu služby DealRoom a skúste, ako stovky našich zákazníkov ušetrili čas a peniaze pomocou našej bezpečnej platformy M & A!

Alternatívy k Dealroom M&A Software pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 1 programov podobných ako Dealroom M&A Software.
Alternatives: 
ShareFile od Citrix vám umožní vytvoriť si vlastný, heslom chránený priestor, kde môžete ... Vytvoril Citrix ShareFile

ShareFile od Citrix vám umožňuje vytvoriť si vlastný priestor chránený heslom, kde si môžete jednoducho a bezpečne vymieňať obchodné súbory s klientmi.

Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire