Danube Cloud je softvérové ​​riešenie používané na vytváranie, správu a automatizáciu cloudových dátových centier. Vytvoril Erigones

Danube Cloud je softvér na správu cloudu, ktorý sa používa na nasadenie, údržbu a automatizáciu cloudových dátových centier a ich procesov.

Cieľom projektu je zjednodušiť celé virtualizačné prostredie servera automatizáciou všetkých opakovaných úloh pre administrátora systému.

Danube Cloud zahŕňa virtualizáciu hardvéru a kontajnerov a unikátne funkcie siete a úložného priestoru. Integruje tiež sofistikovaný monitorovací systém a ďalšie nástroje, ako je napríklad správa DNS a IP adries. Danube Cloud obsahuje funkcie pre prostredia s viacerými nájomníkmi, napr. môže ľahko hosťovať serverové farmy pre viacerých zákazníkov. Ďalšie informácie »

Alternatívy k Danube Cloud pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Danube Cloud.
Alternatives: 
QEMU (skratka pre "Quick EMUlator") je bezplatný a open-source hostovaný hypervisor, ktorý ... Vytvoril Fabrice Bellard

QEMU (skratka pre "Quick EMUlator") je bezplatný a open-source hostovaný hypervisor, ktorý vykonáva virtualizáciu hardvéru.

Mac
Windows
Linux
BSD
KVM (pre virtuálny počítač založený na jadre) je plné riešenie virtualizácie pre Linux na hardvéri x86 ...

KVM (pre virtuálny počítač založený na jadre) je komplexné riešenie virtualizácie pre Linux na hardvéri x86, ktorý obsahuje rozšírenia virtualizácie (Intel VT alebo AMD-V).

Linux
Xen.org, domov Xen hypervisor, výkonný open source priemysel štandard pre virtualizáciu. Vytvoril Citrix

Xen.org, domov Xen hypervisora, výkonného open source štandardu pre virtualizáciu. Ide o natívny hypervisor (holý metal) poskytujúci služby, ktoré umožňujú viacerým počítačovým operačným systémom vykonávať súbežne s rovnakým hardvérom počítača.

Linux
OpenStack OpenStack je globálna spolupráca vývojárov a technológov cloud computingu ...

OpenStack OpenStack je globálna spolupráca vývojárov a technológov cloud computingu, ktorí produkujú všadeprítomnú platformu open source cloud computing pre verejné a súkromné ​​mraky.

Web
VMware vSphere Hypervisor (založený na ESXi) je bezplatný hypervisor, ktorý virtualizuje ... Vytvoril VMware

VMware vSphere Hypervisor (založený na ESXi) je bezplatný hypervízor holých kovov, ktorý virtualizuje servery, takže môžete svoje aplikácie konsolidovať na menej hardvéru.

----------------------------------------------- - TECH SPECS ----------------------------------------------

Windows
Linux
NVIDIA vGPU
AMD MxGPU
Microsoft® Hyper-V ™ Server 2008 R2 je samostatný produkt, ktorý poskytuje spoľahlivý a ... \ t Vytvorené spoločnosťou Microsoft

Server Microsoft® Hyper-V ™ Server 2008 R2 je samostatný produkt, ktorý poskytuje spoľahlivé a optimalizované riešenie virtualizácie, ktoré organizáciám umožňuje zlepšiť využitie servera a znížiť náklady.

Windows
Linux
XenServer je open source virtualizačné riešenie na kľúč, ktoré poskytuje out-of-the box ... Vytvoril Citrix

XenServer je open source virtualizačné riešenie na kľúč, ktoré poskytuje špičkovú virtualizáciu a cloud computing. XenServer obsahuje Xen Hypervisor, podnikovo pripravený XAPI toolstack a integráciu pre cloud, storage a sieťové riešenia.

Windows
Linux
RadeonPro
NVIDIA vGPU
Nvidia Grid
AMD MxGPU
Je to GUI pre open-source virtualizačný softvér QEMU.

Qemu Manager je ľahko použiteľný nástroj na správu pre open-source emulátor QEMU. Má množstvo funkcií pre vytváranie, správu a prevádzku viacerých virtuálnych strojov.

Windows
Server console
Snapshot schedule
Server Monitoring
Je to SmartOS na Steroid aka s WebGUI Umožní vám jednoducho spravovať VM a Container a všetko na ZFS. Bojíš sa začať; nájdete cez rozhranie aktualizované VM navrhnutý spoločnosťou Danube Cloud a ...