You voted 'hore'.
Criptext je šifrovaná e-mailová služba, ktorá zaručuje bezpečnosť, súkromie a kontrolu nad všetkými vašimi ... Vytvoril Criptext

Criptext je šifrovaná e-mailová služba, ktorá zaručuje bezpečnosť, súkromie a kontrolu nad všetkými e-mailovými komunikáciami. Nemáme prístup k vašim e-mailom ani ich neukladáme na našich serveroch. Teraz máte kontrolu.

Všetky vaše e-maily sú uzamknuté jedinečným kľúčom, ktorý je uložený na vašom prístroji, čo znamená, že iba vy a váš určený príjemca si môžete prečítať posielané e-maily.

Služba Criptext e-mail využíva knižnicu protokolov open source protokolu, ktorá chráni vaše súkromie a bezpečnosť v celom vašom Criptexte. Viac informácií »

Zdrojový kód Criptext je otvorený pre celú komunitu ochrany osobných údajov, ktorú chcete vidieť. Aktívne spolupracujeme s našou komunitou s otvoreným zdrojovým kódom, aby sme zlepšili softvér, aby sme vám poskytli najlepší e-mailový zážitok.

Criptext neuchováva žiadne e-maily na svojich serveroch. Všetky e-maily sú uložené na vašom prístroji, čo znamená, že máte kontrolu nad svojimi údajmi.

Alternatívy k Criptext pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako Criptext.
Alternatives: 
Zabezpečený e-mail so sídlom vo Švajčiarsku. Vytvoril Proton Technologies AG

Zabezpečte e-mail s absolútne žiadnymi kompromismi, ktoré vám prinášajú vedci MIT a CERN.

Web
Android
iPhone
iPad
Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov.

Mailpile je moderný, rýchly webový klient s užívateľsky prívetivým šifrovaním a funkciami ochrany osobných údajov. Vývoj aplikácie Mailpile je financovaný veľkou komunitou podporovateľov a celý kód súvisiaci s projektom je a bude uvoľnený na základe licencie OSI schválenej pre voľný softvér.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
OpenPGP
E-mailový klient Vytvoril ZOHO Corp.

Zoho Mail je webmailová služba postavená na základe potrieb moderného podnikania. Poskytuje funkcie pre podnikových používateľov, aby efektívne komunikovali, pričom sa venovali potrebám IT administrátorov na prispôsobenie a správu poštových schránok.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce ...

Riseup je organizácia, ktorá poskytuje on-line komunikačné nástroje pre ľudí a skupiny pracujúce na oslobodzujúcich sociálnych zmenách. Sme projektom vytvárania demokratických alternatív a praxe sebaurčenia tým, že kontrolujeme vlastné bezpečné komunikačné prostriedky.

Web
MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú, online komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. Vytvoril MsgSafe.io

MsgSafe.io poskytuje súkromnú, šifrovanú on-line komunikáciu s vrstvami bezpečnosti, ktorým môžete dôverovať. S rastúcim online rastom a zlepšovaním počítačovej kapacity vlády a súkromný sektor zhromažďujú a zdieľajú informácie o všetkých aspektoch života ľudí.

Web
Android
iPhone
S/MIME
OpenPGP
Bezplatná e-mailová služba bez reklám a bez pripojených reťazcov. Tiež kontakty a funkcie kalendára. Vytvoril Vivaldi Technologies

Vivaldi Mail je bezplatná e-mailová služba bez reklám a bez reťazcov vytvorených spoločnosťou Vivaldi Technologies.

Web