Vytvárajte a publikujte sofistikované formuláre s ľahkosťou a spravujte záznamy na ľubovoľnom zariadení. Vytvoril Cognito LLC

Formuláre Cognito je jednoduchý nástroj pre vytváranie formulárov myšou, ktorý vytvára intuitívne a reagujúce formuláre online. Formuláre je možné rýchlo vytvoriť od začiatku alebo z desiatok predvolených šablón. Formuláre je možné zdieľať ako odkazy alebo bezproblémovo vložiť do ľubovoľných webových stránok. Záznamy je možné ľahko spravovať z počítača alebo mobilného zariadenia. Formuláre môžu zachytiť platbu bezproblémovou integráciou so Stripe. Žiadny mesačný poplatok a len 1% transakcií pre platobné formuláre. Vytvárajte vlastné dokumenty PDF a Word pomocou jednoduchých a výkonných šablón založených na programe Word .... Viac informácií »

Alternatívy k Cognito Forms pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Cognito Forms.
Alternatives: 
Formuláre Google, časť ... Vytvorené spoločnosťou Google

Formuláre Google, súčasť služby Disk Google, je nástroj, ktorý umožňuje zhromažďovať informácie od používateľov prostredníctvom personalizovaného prieskumu alebo testu. Informácie sa potom zhromaždia a automaticky sa pripoja k tabuľke s rovnakým názvom.

Web
LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a ... Vytvoril Carsten Schmitz /tím LimeSurvey

LimeSurvey (predtým PHPSurveyor) je open source PHP webová aplikácia na vývoj, publikovanie a zhromažďovanie odpovedí na online & offline prieskumy. Anonymný a neanonymný prieskum, otvorená a uzavretá skupina prieskumov účastníkov, dobrovoľná verejná registrácia pre prieskumy.

Mac
Windows
Linux
Web
Self-Hosted
PHP
Vytvárajte konverzné formuláre, prieskumy, kvízy, vstupné stránky a ďalšie. Vytvorené podľa formátu

Typeform je on-line softvér založený v Barcelone ako služba (SaaS), ktorá sa špecializuje na tvorbu online formulárov a on-line prieskumy. Jeho hlavný softvér vytvára dynamické formy založené na potrebách používateľov. Softvér Typeform používajú spoločnosti Apple Inc., Airbnb, Uber a Nike, Inc.

Web
Intercom
MailChimp
Trello
Autopilot
Slack
Salesforce.com
Google Drive - Sheets
...
HubSpot
S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, tam je dobrá šanca, že niekto viete ... Vytvoril SurveyMonkey.com

S tisíckami zákazníkov vo viac ako 40 krajinách, je tu dobrá šanca, že niekto, koho poznáte, už používa. Zadarmo: Len 10 otázok a 100 odpovedí.

Windows
Web
Tellform je alternatíva s otvoreným zdrojovým kódom ako typový typ postavený na zásobníku MEANJS. Krásne formy, ktoré sú ľahko hostiteľské.
Online tvorca formulárov s databázou cloud storage Vytvoril SurveyMonkey

Wufoo sa usiluje byť najjednoduchším spôsobom zhromažďovania informácií cez internet.

Web
Nástroj na spätnú väzbu, vďaka ktorému sú zákazníci zbytočne zbavení a konkurenti sa rozhýbajú. Vytvoril Responster AB

Spätná väzba od zákazníkov, angažovanosť zamestnancov, sledovanie vedenia - Responster je nástroj vytvárania prieskumov so zreteľom na podniky.

Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Engageform: Konečný nástroj na vytváranie kvízov, prieskumov & ankety ... v momente! Vytvoril 4Screens

Pomocou služby Engageform môžete vytvárať kvízy, prieskumy & amp; v niekoľkých minútach. Publikujte ich a budú vyzerať úžasne na všetkých druhoch obrazoviek.

Web
Cognito Form Builder