Bezplatný bezpečný prístup do sveta. Bezpečné a súkromné ​​prehliadanie so službou podobnou VPN. Vytvorené virtuálnym svetovým počítačom

Prehliadač Cocoon je najviac súkromný a bezpečný spôsob prístupu na Internet na zariadení so systémom Android, Mac alebo PC. Každé pripojenie k webu je šifrované, aby vás ochránilo pred sledovaním a krádežou identity, zatiaľ čo naša vstavaná služba typu VPN obchádza regionálne obmedzenia a poskytuje prístup k americkému obsahu kdekoľvek na svete.

PRIVATE ENCRYPTED BROWSINGWhen sa prihlásite do aplikácie Cocoon, všetko, čo robíte, je súkromné ​​a bezpečné. História prehliadania, osobné informácie a heslá sú chránené pred sledovaním webu a snoopovaním a nikdy nie sú uložené vo vašom zariadení. Pokročilá technológia izolácie spoločnosti Cocoon vám umožňuje prezerať, nakupovať alebo bankovať bezstarostne. Viac informácií »

WEBOVÉ STRÁNKY UNBLOCKPoužívajte prehliadač Cocoon VPN na prístup k globálnym obsahom a webovým stránkam s obmedzeným prístupom na územie USA z celého sveta. Obmedzte bránu firewall pomocou našich on-line proxy serverov na prístup k všetkým vašim obľúbeným programom a hudbe. Buďte v kontakte s celosvetovým prístupom k vyhľadávacím nástrojom, sociálnym médiám a spravodajským lokalitám.

SECURE WiFiPri internetovom ochrane, Cocoon chráni Vaše prehliadanie poskytovaním SSL šifrovaných spojení na mobilných 3G / 4G a verejných WiFi sieťach. Zostaňte v bezpečí pred vírusmi, škodlivým softvérom a hackermi, keď máte WiFi na letiskách, hoteloch a kaviarňach.Potom sa budete musieť zapamätať, čo ste navštívili na inom počítači, alebo máte len svoje uložené údaje na vašom pracovnom počítači, nie na vašom domácom počítači.

Alternatívy k Cocoon pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 6 programov podobných ako Cocoon.
Alternatives: 
Tor je slobodný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť proti dopravnej analýze, forma ... Vytvoril The Tor Project Inc.

Tor je bezplatný prenosný softvér a otvorená sieť, ktorá vám pomáha chrániť pred formou sieťového dohľadu, ktorý ohrozuje osobnú slobodu a súkromie, dôverné obchodné aktivity a vzťahy a bezpečnosť štátu známu ako analýza premávky.

Mac
Windows
Linux
BSD
ZenMate je ľahko použiteľný prehliadač plugin, ktorý poskytuje riešenie VPN - šifrovanie všetkých prehliadač ... Vytvoril ZenGuard UG

ZenMate je ľahko použiteľný prehliadač plugin, ktorý poskytuje riešenie VPN - šifrovanie všetkých návštevnosť vášho prehliadača a smerovanie cez náš oblak ZenMate poskytovať bezpečné a súkromné ​​prehliadanie. Zabudnite na internetové obmedzenia!

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Vivaldi Browser
...
Chrome
Maxthon
Yandex.Browser
Opera
Chromium
Firefox
Bezpečnostná VPN vyvinutá vedcami CERN z tímu ProtonMail. Vytvoril ProtonVPN AG

ProtonVPN je vysoko bezpečná a šifrovaná virtuálna súkromná sieť (VPN). Prináša vám tím vedcov z CERN a MIT, ktorí vyvinuli ProtonMail - najväčšieho poskytovateľa šifrovaných e-mailov na svete s viac ako 2 miliónmi užívateľov, vrátane novinárov, aktivistov a disidentov.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
CyberGhost je rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob ochrany vášho súkromia online, anonymného surfovania a ... Vytvoril CyberGhost S.R.L.

CyberGhost VPN vám umožňuje voľne surfovať po internete, ako keby bol zamaskovaný, bez ohľadu na typ aplikácie, ktorú používate a odkiaľ sa prihlásite.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P od zvedavého ... Vytvoril Windscribe Limited

Windscribe chráni všetky vaše aktivity počítača, ako je prehliadanie, Skype, e-mail a P2P z zvedavých očí. Je to najjednoduchší a najvýkonnejší klient VPN, aký budete kedy používať.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome
Opera
...
Firefox
Hotspot Shield je softvérová aplikácia vyvinutá spoločnosťou AnchorFree, Inc. Vytvoril AnchorFree, Inc.

Štít Hotspot je reklama podporovaná technológiou VPN (Virtual Private Network), ktorá udržiava vaše internetové pripojenie v bezpečí a anonymné vo verejných sieťach.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Android Tablet
Windows Phone
iPad
...
Chrome
Kindle Fire