Cobian Backup je multi-threaded program, ktorý možno použiť na naplánovanie a zálohovanie súborov a ... Vytvoril Luis Cobian

Cobian Backup je viacvláknový program, ktorý môžete použiť na naplánovanie a zálohovanie súborov a adresárov z ich pôvodného umiestnenia do iných adresárov /diskov v tom istom počítači alebo inom počítači v sieti. Zálohovanie FTP je tiež podporované v oboch smeroch (sťahovanie a nahrávanie). Multi-Language-Support. Maximálny možný počet záloh: nie je potrebné neskoršie manuálne vymazanie.

[Aby ste mohli používať Volume Shadow Copies v systéme Windows 8 a 10, budete musieť aktivovať /nainštalovať rámec .NET 3.5. Ak chcete ho aktivovať, otvorte ovládací panel, kliknite na položku Programy, kliknite na Zapnúť alebo vypnúť funkcie systému Windows a vyberte rámec .NET 3.5.] Viac informácií »

Alternatívy k Cobian Backup pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 8 programov podobných ako Cobian Backup.
Alternatives: 
Aplikácia zálohovania. Vytvoril Backblaze

Zálohovanie online za 5 mesiacov bez obmedzenia. Backblaze zálohovanie šifruje a odovzdáva všetky vaše dáta - žiadne otázky. Žiadne zberné súbory. Žiadne kopanie cez priečinky. Vaše dáta sú zálohované online do našich dátových centier, takže sa nič nemôže dotknúť.

Mac
Windows
Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na ... Vytvoril Kenneth Skovhede & amp; René Stach

Duplicati je záložný klient, ktorý bezpečne ukladá šifrované, prírastkové, komprimované zálohy na lokálne úložisko, služby cloudového úložiska a vzdialené súborové servery. Projekt Duplicati bol inšpirovaný spoločnosťou Duplicity a do roku 2008 mal podobnú funkcionalitu.

Mac
Windows
Linux
zálohovanie, zobrazovanie na disku a klonovacie riešenie pre osobné a komerčné využitie Vytvoril spoločnosť Paramount Software UK Ltd

Chráňte svoje dáta, inovujte pevný disk alebo skúste nové operačné systémy v bezpečí, že všetko je bezpečne uložené v ľahko obnovenom zálohovacom súbore. Macrium Reflect podporuje zálohovanie lokálnych, sieťových a USB diskov.

Windows
Time Machine je prelomová automatická záloha, ktorá je postavená priamo do systému Mac OS X. Vytvorené spoločnosťou Apple

Time Machine je prelomová automatická záloha, ktorá je postavená priamo do systému Mac OS X. Obsahuje aktuálnu kópiu všetkého na vašom počítači Mac - digitálnych fotografií, hudby, filmov, televíznych relácií a dokumentov.

Mac
Program GoodSync synchronizuje súbory medzi počítačom, mobilnými zariadeniami, FTP, SFTP, Amazon S3, Google Drive ... Vytvoril Siber Systems, Inc.

GoodSync je špičkový profesionálny jednoduchý a spoľahlivý softvér na zálohovanie súborov a synchronizáciu súborov.

Softvér automaticky zálohuje a synchronizuje súbory medzi ľubovoľným počítačom, mobilným zariadením alebo jednotkou; s použitím cloud alebo bez neho.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov. Vytvoril 2 Bright Sparks

SyncBack je nástroj na zálohovanie, synchronizáciu a obnovu dátových súborov.

· Free: SyncBackFree (Windows) je jednoduché riešenie zálohovania a obnovy zadarmo.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Déjà Dup je jednoduchý nástroj na zálohovanie. Vytvoril Michael Terry

Déjà Dup je jednoduchý nástroj na zálohovanie. Skryje zložitosť zálohovanie správnou cestou (šifrovaná, off-site a pravidelne) a využíva duplicitu ako backend. Podporuje lokálne alebo vzdialené zálohovanie vrátane Amazon S3.

Linux
Aplikácia zálohovania. Vytvoril Backblaze

Zálohovanie online za 5 mesiacov bez obmedzenia. Backblaze zálohovanie šifruje a odovzdáva všetky vaše dáta - žiadne otázky. Žiadne zberné súbory. Žiadne kopanie cez priečinky. Vaše dáta sú zálohované online do našich dátových centier, takže sa nič nemôže dotknúť.

Mac
Windows
Hodnotenia: 

Bez zálohovania každé 2. pondelok, bez pauzy, keď je obsadené, je Duplicati najlepšie Nie je dobré, že zmeškané zálohy vždy bežia, keď sa počítač naštartuje. Cobian Backup by mal mať možnosť: "Spustenie neprijatých záloh, iba v prípade, že systém nie je zaneprázdnený na 5 minút a pozastaví zmeškané zálohy, keď bude systém znova zaneprázdnený" Cobian Backup nie je schopný spustiť zálohy iba každý druhý pondelok. Ak potrebujete bezplatne k zálohovaniu každý druhý pondelok alebo ak chcete spustiť iba zálohu, keď systém nie je zaneprázdnený na x minúty, musíte použiť SyncBack free (1) (iba anglický) alebo Acronis True Image Home (2) veľa jazykov) alebo Duplicati (Open Source). SyncBack Free a Areca Backup (Open Source) používajú Správcu úloh systému Windows pre Plán, Windows Admin práva sú potrebné pre to. SyncBack a Areca nemôžu vyčistiť viac /staršie ako 4 zálohy, čo dokáže Cobian a Duplicati. Takže Duplicati je najlepšou bezplatnou zálohovacou službou. (1) SyncBack (2) program Acronis True Image (3) Areca zálohovanie (4) Duplicit

Vyzerá to dobre, ale poznamenal som, že zdrojový kód je na predaj - takže si nie som istý budúcnosťou?

http://www.cobiansoft.com/forsale.htm

Je to staršia verzia (stará štyri verzie), ktorá je Open Source.

Páči sa mi, používam a odporúčam Cobian Backup Amanita verziu 9.5.1.212. výhody: Má viacjazyčnú podporu, je veľmi flexibilná a je schopná obmedziť počet záloh, napr. na výber maximálne 3 zálohy. Zálohovanie neskôr nemusíte odstraňovať, pretože pevný disk je plný. Malá nevýhoda: funkcia aktualizácie funguje len s proxy serverom SOCKS alebo bez proxy. Mám problém, pretože mám internetové pripojenie iba pomocou HTTP-Proxy, ale Cobian Backup to doteraz nepodporuje. Dúfam, že ďalšia nová verzia Cobian Backup má funkciu aktualizácie, ktorá sa môže pripojiť k internetu iba pomocou HTTP-Proxy.

Compressing
Options
Selected task
Incremental / Differential
Schedule
Engine
Languages
Tools menu
Task menu
Visual options
Functionality options
Engine options
Advanced Engine opts
General properties of a task
Files props of task
Advanced task properties
Cobian Backup 11 Translator window
Cobian je najlepšie riešenie, ktoré som sa v poslednej dobe pokúsil. Má slušný používateľský rozhranie, štandardný rozsah možností, beží veľmi rýchlo a spoľahlivo. Kľúčová vec, ktorú robí, je jedinečná medzi bezplatnými nástrojmi, ktoré som videl ...
Žiadne zálohovanie každý druhý pondelok, žiadna pauza, keď je zaneprázdnený, Duplicati je najlepšie Nie je dobré, že zmeškané zálohy vždy bežia, keď sa počítač naštartuje. Cobian Backup by mal mať ...