Buďte kapitánom vašich údajov.

Cloudové riešenie All-in-OneNá veríme, že každý má právo na súkromie údajov!

Môžeme mať toto privilégium - cloudfleet blimp je zariadenie, ktoré umožňuje bezpečne komunikovať prostredníctvom e-mailu, spravuje súbory, kalendár a kontakty. Je ľahko použiteľný, udržuje vaše osobné dáta bezpečne a bezpečne a stane sa inteligentným osobným asistentom.

Samoriadený e-mailA modernej a užívateľsky príjemnej webovej poštovej služby, s uistením, že len máte prístup k svojmu e-mailu. Viac informácií »

Uložiť. Sync & amp; Zdieľajte svoje súbory priamo do cloudfleet blimp odkiaľkoľvek a udržujte synchronizáciu viacerých zariadení.

Kalendár, kontakty a & amp; Poznámky Univerzálny prístup k vlastnej prenosnej kancelárii, ktorý vám pomôže zostať efektívny a organizovaný.

Šifrované & amp; SecureWe venovali čas & amp; úsilie implementovať dôveryhodné šifrovanie do našej infraštruktúry, aby vám poskytla silnú ochranu vašich údajov.

Funkcie: 
Alternatívy k CloudFleet pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 7 programov podobných ako CloudFleet.
Alternatives: 
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Vyberte si jednoduchosť, získajte Cozy. Vytvoril Cozy Cloud

Útulný robí osobný oblak prístupnejším. Cozy, rešpektujúci súkromie používateľa, zjednodušuje každodenné úlohy: synchronizuje a zálohuje fotografie, automatizuje sťahovanie faktúr, spravuje výdavky atď.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Self-Hosted
CouchDB
Go (Programming Language)
Distribuované, šifrované a sálajúce rýchle ukladanie objektov, kde máte k svojim údajom prístup len vy. Vytvoril Storj Labs

Distribuované, šifrované a sálajúce rýchle ukladanie objektov, kde máte prístup len k svojim údajom.

Mac
Windows
Linux
YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe v Debiane, ktorá je balená so slobodným softvérom, ktorý ...

YunoHost je distribúcia založená na GNU /Linuxe Debianu, ktorá je dodávaná so slobodným softvérom, ktorý automatizuje inštaláciu osobného webového servera.

Linux
Self-Hosted
Debian
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
SlapOS je decentralizovaná technológia Cloud Computing.

SlapOS je decentralizovaná technológia Cloud Computing. Môže automatizovať nasadenie a konfiguráciu aplikácií v heterogénnom prostredí.

SlapOS podporuje aplikácie IaaS, PaaS a SaaS. SlapOS spracováva zabezpečenie aplikačných inštancií pomocou účtovných a fakturačných modulov.

Linux
X Cloud, oveľa viac než vynikajúca, bezpečná a cenovo dostupná služba cloud storage. Vytvoril Internxt Inc.

X Cloud je oveľa viac než vynikajúca, bezpečnejšia a privátnejšia služba cloud storage. X Cloud je vzrušenie, ambícia. X Cloud je súčasťou niečoho jedinečného. Decentralizované ukladanie v cloude.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
iPad
CloudFleet Logo