CloudFileSync je súborová synchronizácia a zdieľanie softvérového riešenia, ktoré umožňuje podnikom vybrať si, kde ... Vytvoril program CloudFileSync

CloudFileSync je softvérové ​​riešenie na synchronizáciu a zdieľanie súborov, ktoré umožňuje podnikom vybrať si, kde sú uložené ich dáta, a zároveň zabezpečiť viditeľnosť a kontrolu nad tým, kto pristupuje a zdieľa údaje o spoločnosti.

CloudFileSync: - uľahčuje podnikom, aby si vybrali miesto, kde sú uložené ich súbory: na serveri v ich priestoroch alebo na serveri poskytovateľa úložiska v cloud - uľahčuje zamestnancom bezpečný prístup a zdieľanie súborov a spoluprácu na dokumenty používajúce ľubovoľné zariadenie (stolné počítače, prenosné počítače, telefóny, tablety) - je vhodný pre firmy, ktoré spracúvajú citlivé údaje v rôznych odvetviach vrátane: zdravotníctva, práva, financií, inžinierstva, infraštruktúry, baníctva a ďalších. aby si vybrala, kde sú uložené ich údaje, pomáha im dodržiavať právne a priemyselné predpisy vrátane zákonov o zvrchovanosti údajov a ochrane osobných údajov ... Viac informácií »

CloudFileSync je jediný austrálsky vyvinutý systém File Sync and Share a je jedným z mála riešení predávaných výlučne prostredníctvom IT kanála. Partneri kanála sú motivovaní ponúknuť produkt prostredníctvom značných ziskových rozpätí. CloudFileSync je ako riešenie cloudového nasadenia globálny produkt so súčasnými predajcami v Austrálii, Európe, na Strednom východe, v Ázii av USA.

Alternatívy k CloudFileSync pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 9 programov podobných ako CloudFileSync.
Alternatives: 
Vedúce služby online ukladania a synchronizácie súborov. Dostanete 2 GB zadarmo. Aplikácie pre všetky hlavné platformy. Vytvoril Dropbox Inc.

Dajte svoje súbory do Dropbox na jednom počítači a budú okamžite k dispozícii na ktoromkoľvek z vašich ďalších počítačov, ktoré majú nainštalovaný Dropbox.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
...
Windows S
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Bezpečný domov pre všetky vaše údaje - Prístup a prístup zdieľajte svoje súbory, kalendáre, kontakty, poštu a viac ... Created by ownCloud, Inc.

Ukladajte svoje súkromné ​​obrázky, dokumenty, kalendár a kontakty na svoj vlastný server v domácnosti, prenajaté VPS alebo používajte jeden z verejných poskytovateľov vlastných kariet.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
iPad
...
Self-Hosted
Raspberry Pi
Cloudron
Získajte do svojich súborov odkiaľkoľvek, na akomkoľvek zariadení, s aplikáciou Microsoft OneDrive. Vytvorené spoločnosťou Microsoft

OneDrive (predtým známy ako SkyDrive) poskytuje uspokojivé online ukladanie a zdieľanie súborov v bezplatnej a ľahko použiteľnej službe. Má dizajn, ktorý je atraktívny aj funkčný.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Apple Watch
Android Wear
Kindle Fire
Box (predtým Box.net), so sídlom v Redwood City v Kalifornii, je manažmentom obsahu a súborov ... Vytvoril Box Inc.
Online ukladanie súborov Box.com uľahčuje bezpečné zdieľanie obsahu ako odkazu alebo zdieľaného priečinka s kýmkoľvek - vo vnútri alebo mimo vašej spoločnosti.
Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Chrome OS
Windows S
...
Android Tablet
Windows Phone
iPad
Kindle Fire
Synchronizácia súborov & amp; Zdieľajte svoju infraštruktúru Vytvoril Air Computing Inc.

AeroFS vám umožňuje synchronizovať súbory bez serverov a vytvárať vlastné úložiská cloudu z vašich vlastných zariadení.

Ako to funguje

Mac
Windows
Linux
iPhone
iPad
Služba Cloud Station synchronizuje údaje vo všetkých zariadeniach, ako sú počítače, mobilné zariadenia alebo ... Vytvorené spoločnosťou Synology Inc.

#### VYŽADUJE SYNOLÓGU NAS ####

Spoločnosť Synology ponúka cenovo výhodné, vysokokapacitné, ale absolútne súkromné ​​cloudové riešenie, ktoré vám pomôže synchronizovať súbory medzi všetkými zariadeniami.

CLOUD & amp; SÚBOR SYNC

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
iPad
Self-Hosted
Plnohodnotná domáca jednotka Cloud Drive & amp; Osobný asistent. Vytvoril zelon88

HRCloud2 - plne funkčná domáca jednotka Cloud a osobný asistent, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a spravovať používateľské kontá pre priateľov a rodinu, pristupovať k súborom odkiaľkoľvek, konvertovať obrázky, médiá, dokumenty, prezentačné súbory, 3D modely a archívy do iných formátov.

Linux
Web
Self-Hosted
FlowCloud je online cloud storage GET 120 GB ZADARMO! Vytvoril Flowinity

FlowCloud je bezplatná * Online File Storage služba, ktorá vám dáva 120 GB zadarmo, platené plány sú tiež k dispozícii, ale nie sú nútené.120 GB zadarmo PLÁN je zadarmo FOREVER!

Web
Flowinity
Prístup, úprava a anotácia dokumentov kdekoľvek a kedykoľvek, na cestách s pracoviskom Autotask Workplace.

Prístup k vašim dokumentom, upravovanie a anotovanie kdekoľvek a kedykoľvek, na cestách s pracoviskom Autotask Workplace.

Mac
Windows
Web
Android
iPhone
Blackberry
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad