Clean Master je all-in-one čistejšie aplikácie na Android pre čistenie aplikácie cache, nepoužívané súbory, zvyškové ... Vytvoril Cheetah Mobile

Clean Master je čistiaca aplikácia typu „všetko v jednom“ na zariadení Android na čistenie vyrovnávacej pamäte aplikácií, nepoužívaných súborov, zvyšných súborov, histórie vyhľadávania a odinštalovania aplikácií. S touto aplikáciou môže užívateľ tiež zabiť spustenie úloh a uvoľní viac pamäte RAM, čím sa zvýši výkon telefónu a ušetrí sa životnosť batérie bez toho, aby sa udelilo povolenie superuser.

[História Eraser] História Eraser vám pomôže vymazať cache a zvyšky súborov jednoducho pomocou jediného kliknutia CLEAN. Na zariadeniach so systémom Android sa súbory vo vyrovnávacej pamäti a zvyšné súbory budú hromadne ukladať do približne stoviek mega bajtov alebo dokonca GB. Teraz čistý majster vám prinesie vynikajúcu vyrovnávaciu pamäť a zvyškový súbor na čistenie súborov a zjednoduší váš telefón. Ďalšie informácie »

[Súkromie] Súkromie aplikácie sú dôležité pre každého používateľa Android. Akonáhle budete hrať s smart-telefónom, pozná všetky osobné informácie ticho, vrátane SMS /MMS, údajov z webového prehliadača, histórie vyhľadávania Google atď. údaje z mnohých iných aplikácií, ako sú Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line atď.

[Task Killer] Úlohy bežiace na pozadí nielen obsadzujú systémovú RAM, ale tiež strácajú životnosť batérie. Task Killer môže zabiť aplikácie a uvoľniť viac pamäte RAM na urýchlenie vášho zariadenia so systémom Android. Vynikajúca skratka (1Tap Boost) je tiež k dispozícii, aby práca nemohla byť jednoduchšia. Povolenie koreňového adresára nie je potrebné, ale ak nástroj Killer úloh udelil oprávnenie root, bude fungovať lepšie.

[Správca aplikácií] Správca aplikácií sa skladá z pomocníka na odinštalovanie a zálohovanie. Čistý majster vám ponúka možnosť odinštalovať aplikácie jednoducho jedným kliknutím. Môžete tiež zálohovať súbory apk na kartu SD a znova ich nainštalovať pomocou inštalačného programu apk správcu aplikácií.

Úplný zoznam funkcií: 1. História EraserClean cacheClean zvyšné súbory2. Ochrana osobných údajov.Čistiť vybrané správy (SMS a MMS), záznamy hovorov, schránky dataClean Google search historyProtect iné aplikácie privacy3. Zabite spustenie úloh /uvoľnenie pamäte RAM / 1Tap Boost4. Správca aplikácií

Alternatívy k Clean Master pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako Clean Master.
Alternatives: 
vymaže nevyžiadané súbory na obnovenie miesta na disku a zachovanie súkromia Vytvoril Andrew Ziem

BleachBit vymaže nepotrebné súbory, aby uvoľnil cenné miesto na disku, zachoval súkromie a odstránil nevyžiadanú poštu. Zbavte sa svojho starého systému, vrátane vyrovnávacej pamäte, súborov cookie, histórie internetu, lokalizácií, protokolov, dočasných súborov a zlomených odkazov.

Mac
Windows
Linux
Blackberry
PortableApps.com
Mem Reduct je malá aplikácia, ktorá vám umožní monitorovať a čistiť pamäť počítača. Vytvoril Henry ++

Mem Reduct je malá aplikácia, ktorá umožňuje monitorovať a čistiť pamäť počítača. Výnimka zo systémovej vyrovnávacej pamäte, upravená a nečinná pamäťová stránka. Výsledkom programu je zníženie pamäte o ~ 25%. Pre správnu prácu potrebujete práva administrátora.

Windows
Cache Cleaner je ad-free open source nástroj pre čistenie cache, ktorý nevyžaduje zakorenené ... Vytvoril FrozenDevelopers

Cache Cleaner je bezplatný open-source nástroj na čistenie cache, ktorý nevyžaduje zakorenené zariadenie. Vyznačuje sa prirodzeným vzhľadom a hologramom a rýchlym ovládaním.

Android
Android Tablet
AppleJack je užívateľsky prívetivý pomocník pri riešení problémov pre Mac OS X.

AppleJack je užívateľsky prívetivý pomocník pri odstraňovaní problémov pre Mac OS X. S AppleJack môžete riešiť problémy s počítačom, aj keď nemôžete načítať GUI, alebo nemáte k dispozícii pomocné CD pri spustení.

Mac
PC System Utilities Softvér navrhnutý tak, aby váš počítač fungoval rýchlo a hladko. Vytvorené spoločnosťou Macecraft, Inc.

jv16 PowerTools je dokonalá optimalizácia systému Windows a nástroj na ladenie. Pointa je, že váš počítač beží hladko, rýchlo a výrazne zlepšuje jeho celkovú stabilitu.

Windows
Zametač pomáha čistiť nežiaduce stopy, ktoré užívateľ zanechá v systéme a obnoví miesto na disku ...

Zametač pomáha čistiť nežiaduce stopy, ktoré používateľ ponecháva v systéme, a obnoviť miesto na disku odstránením nepoužívaných dočasných súborov.

Linux
Windows Repair Toolbox je softvér, ktorý vám pomôže opraviť systém Windows.

Panel nástrojov na opravu systému Windows je softvér, ktorý vám pomôže opraviť systém Windows, a to urýchlením, zjednodušením a zjednotením procesu.

Windows
Mem Reduct je malá aplikácia, ktorá vám umožní monitorovať a čistiť pamäť počítača. Vytvoril Henry ++

Mem Reduct je malá aplikácia, ktorá umožňuje monitorovať a čistiť pamäť počítača. Výnimka zo systémovej vyrovnávacej pamäte, upravená a nečinná pamäťová stránka. Výsledkom programu je zníženie pamäte o ~ 25%. Pre správnu prácu potrebujete práva administrátora.

Windows
Inteligentný čistiaci nástroj pre lepšie bežiaci počítač. Vytvoril MacPaw

CleanMyPC je tucet nástrojov v jednom pre čistejšie a bezpečnejšie PC. Skenuje celý systém, aby vyčistil nevyžiadané súbory a urýchli váš počítač. Odinštalujte aplikácie správnym spôsobom, odstráňte nepríjemné aplikácie, ktoré sedia vo vašom Autorunute, ochránite súkromie online a ďalšie.

Windows
PrivaZer je bezplatný nástroj na čistenie a utajenie počítača, ktorý čistí nepotrebné stopy s ... Vytvoril Goversoft LLC

PrivaZer je bezplatný nástroj na čistenie a utajenie počítača, ktorý čistí nepotrebné stopy hlbokým a dôkladným skenovaním, stojí za to!

PrivaZer má tiež bod obnovy pre kôru, ktorú možno ľahko vytvoriť a zabezpečiť počítač alebo notebook!

Windows
Ďalšia generácia ladenia a vyčistenia počítača Vytvoril Avast Software s.r.o.

Urobte si svoj počítač žiť dlhšie a spúšťajte rýchlejšie Zlepšite rýchlosť počítača, uvoľnite miesto na disku odstránením bloatware a nevyžiadaných súborov a vyriešte malé problémy skôr, než sa stanú veľkým problémom. Pozrite si, ako to funguje.

Windows
Android
All-In-One Toolbox je úžasná aplikácia, ktorá sa balí do systému čistejšie, optimalizátor, správca aplikácií ... Vytvoril AIO Toolbox Inc.

All-In-One Toolbox je úžasná aplikácia, ktorá sa balí do systému čistejšie, optimizer, správca aplikácií, spúšťanie manager, zálohovanie a obnovenie modul, jednoduchý správca súborov a mnoho ďalších. Vynikajúce vlastnosti All-In- Jedna sada nástrojov?

Android
Android Tablet
Uvoľnite miesto v telefóne Vytvoril Google LLC

Súbory Go je nový správca úložného priestoru, ktorý vám pomáha uvoľniť miesto v telefóne, rýchlejšie vyhľadať súbory a jednoducho ich zdieľať s ostatnými.

Android
Android Tablet
Remo MORE poskytuje funkciu "One Click Maintenance" na vyčistenie nevyžiadaných súborov, opravu problémov a ... Vytvoril Remo Software

Remo MORE poskytuje funkciu "One Click Maintenance" na vyčistenie nevyžiadaných súborov, opravu problémov a urýchlenie zariadení pomocou jednoduchého kliknutia. Tento proces môžete automatizovať a udržiavať svoje zariadenia na dennej báze bez akéhokoľvek zásahu.

Mac
Windows
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
ZADARMO & amp; Prenosný Disk Cleaner, Registry Cleaner a Uninstaller. Vytvoril Fahmy Corporation

Cleaner ++ je užitočná a spoľahlivá aplikácia určená na rýchle čistenie nevyužitých položiek databázy Registry, súborov nevyžiadaných súborov, ako aj na odinštalovanie programov z počítača.

Windows
Hodnotenia: 

Zistil som, že táto aplikácia je užitočná, ale moja batéria (pozn. 4) sa s tým ponorila. Ak chcete pokúsiť o uloženie poplatku, bolo zrušené.

Potrebujem túto aplikáciu, aby som urobil jednu vec a len jednu vec: vyčistenie po sebe a ďalších aplikáciách. Bohužiaľ sa opakovane pýta, či chcem používať ďalšie služby, ktoré považujem za zbytočné. Je to, akoby na mňa banali, aby som ponuku prijal náhodou.

Tento android Clean Master aplikácie funguje dobre na mojom telefóne HTC, zdá sa, že Android Data Cleaner softvér, ktorý používam teraz, čo vám umožní vyčistiť všetky nechcené súbory zo zariadení Android v jednoduchých kliknutí! Pekné ostré, thx.

[Upravil zwsjdalian, 14. júla]

[Upravil zwsjdalian, 14. júla]

Jeden z najlepších programov svojho druhu. Dlho som ho používal a som s ním spokojný.

Clean Master for Windows
Clean Master for Windows
Clean Master for Windows
Clean Master for Windows
Clean Master for Android
Clean Master for Android
Clean Master for Android
Clean Master for Android
Clean Master for Android
Clean Master for Android
Funguje to ako kúzlo
Našiel som túto aplikáciu užitočnú, ale moja batéria (Poznámka 4) sa s tým ponorila do nosa. Ukončilo sa odstránenie, aby ste sa pokúsili uložiť poplatok.