CipherShed je program, ktorý možno použiť na vytváranie šifrovaných súborov alebo šifrovanie celých diskov ... Vytvoril projekt CipherShed

Vidlica prerušeného TrueCryptu. CipherShed je program, ktorý možno použiť na vytváranie šifrovaných súborov alebo šifrovanie celých jednotiek (vrátane USB flash diskov a externých pevných diskov). Nie sú potrebné zložité príkazy alebo znalosti; jednoduchý sprievodca vás krok za krokom vedie celým procesom.

Po vytvorení šifrovaného súboru alebo diskovej jednotky sa zašifrovaný zväzok pripojí cez CipherShed. Nasadený zväzok sa zobrazuje ako bežný disk, ktorý je možné čítať a zapisovať do pohotovostného režimu. Šifrovanie je prehľadné pre operačný systém a všetky programy. Po dokončení môže byť hlasitosť odpojená a uložená alebo prepravovaná inde, úplne zaistená. Šifrovacie zväzky je možné presunúť z operačného systému do OS (napr. Windows na Mac) s úplnou kompatibilitou. ... Viac informácií »

Alternatívy k CipherShed pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 3 programov podobných ako CipherShed.
Alternatives: 
VeraCrypt je bezplatný šifrovací softvér, ktorý vám prináša IDRIX a ktorý je založený na ...
TrueCrypt je bezplatný nástroj, ktorý sa používa na šifrovanie on-the-fly (OTFE).
Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Vytvoril Secomba GmbH

Boxcryptor je ľahko použiteľný šifrovací softvér optimalizovaný pre cloud. Umožňuje bezpečné používanie služieb cloudového úložiska bez obetovania komfortu.

Mac
Windows
Android
iPhone
Chrome OS
Windows S
Android Tablet
Windows Phone
...
iPad
Blackberry 10