Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe, ukladanie údajov ... Vytvoril Giuseppe Penone

Hierarchická aplikácia na vytváranie poznámok, ktorá obsahuje zvýraznenie textu a syntaxe a ukladá údaje do jedného súboru XML alebo sqlite.

- Bohatý text- Zvýraznenie syntaxe- Manipulácia s obrázkami- Manipulácia s vloženými súbormi- Manipulácia s viacerými úrovňami- Jednoduché spracovanie tabuliek- Manipulácia s kódmi- Vykonávanie kódu pre kódové uzly a kódové bloky- Zarovnanie textu, obrázkov, tabuliek a kódových polí- Hypertextové odkazy súvisiace s textom a obrázkami- Kontrola pravopisu - Kopírovanie /vkladanie aplikácií v rámci aplikácie - Kopírovanie /prilepenie aplikácie cez aplikáciu - Kopírovanie zoznamu súborov zo správcu súborov a prilepenie v cherrytree vytvorí zoznam odkazov na súbory, obrázky sa rozpoznajú a vložia do text- Print & amp; uložiť ako súbor PDF /node /node a subnodes /celý strom- Export do html výberu /node /node a subnodes /celého stromu- Export do obyčajného textu výberu /uzla /uzla a subnód /the generovanie celého stromu-TOC pre uzol /uzol a subnódy /celý strom, založené na hlavičkách h1, h2 a h3- Nájdite uzol, nájdite vo vybranom uzle, nájdite vo vybranom uzle a subnódach, nájdite vo všetkých uzloch - Nahradiť v uzloch názvy, nahradiť vo vybranom uzle, nahradiť vo vybranom uzle a subnode, nahradiť vo všetkých uzloch-Iterácia najnovšieho nálezu, iterácia najnovšieho nahradenia, iterácia najnovšieho aplikovaného formátovania textu- Import z html súboru, import zo zložky html súborov - Import z textového súboru, import z priečinka súborov s obyčajným textom- Import z košíka, cherrytree, html epim, gnote, poznámka, poznámka, poznámka, poznámka, poznámka, rednotebook, tomboy, treepad lite, tuxcards, zim- Export do cherrytree súbor výberu /uzla /uzla a subnód /celého stromu- Ochrana heslom - uzly stromu drag and drop- Automatický odkaz na webovú stránku, ak zapisujete URL- Automatický odkaz na uzol, ak zapisujete názov uzla buď bez medzier a camelcase alebo obklopený [[názov uzla]] ... Viac informácií »

Alternatívy k CherryTree pre Windows, Linux, Android, Iphone a podobne. Filtrovanie podľa licencie a prezri len free alebo open source alternatívne programy. Tento zoznam obsahuje 15 programov podobných ako CherryTree.
Alternatives: 
Najjednoduchší spôsob, ako si poznámky. Vytvoril Automattic, Inc

Simplenote, ktorý spoločnosť vyrába za WordPressom, je jednoduchý spôsob, ako uchovávať poznámky, zoznamy, nápady a ďalšie. Vaše poznámky zostanú aktualizované vo všetkých zariadeniach. Žiadne tlačidlá na stlačenie. Je to len funguje.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Android Tablet
iPad
...
Kindle Fire
Desktopová osobná wiki s inline náhľadom typu-you-type a množstvom pluginov Vytvoril Jaap G Karssenberg

Zim prináša koncept wiki na vašu pracovnú plochu. Ukladajte informácie, prepojovacie stránky a upravujte ich pomocou značiek WYSISYG alebo priamo napíšte určitú syntax ľahkého označenia a zobrazte ich ako typ zobrazenia.

Mac
Windows
Linux
BSD
Bezpečné miesto pre vaše poznámky, myšlienky a životnú prácu

Love Notes. Šifrovanie lásky.

Štandardné poznámky sú bezpečným miestom pre vaše poznámky, myšlienky a prácu.

Mac
Windows
Linux
Web
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
...
iPad
Self-Hosted
TagSpaces je multiplatformová aplikácia, ktorá vám umožňuje spravovať a organizovať lokálne súbory ... Vytvoril TagSpaces UG

TagSpaces je správca osobných údajov s otvoreným zdrojovým kódom. Pomáha vám organizovať a prehľadávať súbory na každej platforme.

Označovanie súborov na viacerých platformách a vyhľadávanie súborov

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
...
Firefox
Bezpečný, spolupracujúci notebook Vytvoril Lyon Bros. Enterprises, LLC

Či už je to záložky alebo heslá, súbory alebo nákupné zoznamy ... Turtl organizuje všetko a uľahčuje vyhľadávanie neskôr. Synchronizujte svoje zariadenia. Nenechávajte nič za sebou.

Mac
Windows
Linux
Android
Android Tablet
Self-Hosted
Chrome
Firefox
Joplin je open source poznámky a to-do aplikácie, ktorá zvládne veľké množstvo ...

Joplin je bezplatná aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a aplikáciami, ktorá dokáže spracovať veľké množstvo poznámok organizovaných do notebookov. Poznámky je možné prehľadávať, kopírovať, označovať a upravovať buď priamo z aplikácií, alebo z vlastného textového editora.

Mac
Windows
Linux
Android
iPhone
Chrome OS
Android Tablet
iPad
...
Chrome
Firefox
DokuWiki je kompatibilný s normami, jednoduchý na používanie Wiki, zameraný hlavne na tvorbu dokumentácie ...

DokuWiki je štandard Wiki, ktorý je kompatibilný s normami a je zameraný hlavne na tvorbu dokumentácie akéhokoľvek druhu. Zameriava sa na vývojárske tímy, pracovné skupiny a malé spoločnosti.

Self-Hosted
Cloudron
Prijímanie poznámok & OpenSource alternatíva archivácie k Evernote, Microsoft OneNote & amp; Google Keep Vytvorené twostairs

Paperwork si kladie za cieľ byť alternatívou k službám ako Evernote, Microsoft OneNote alebo Google Keep.

Web
Self-Hosted
PHP
Cloudron
Otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

OpenNote bol vytvorený ako otvorená webová alternatíva k Microsoft OneNote a Evernote.

Funkcie

Self-Hosted
wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo ... Vytvoril wikidPad

wikidPad je notebook typu Wiki na ukladanie vašich myšlienok, nápadov, zoznamov úloh, kontaktov alebo čohokoľvek iného, ​​na čo si môžete zapísať. Čo robí wikidPad odlišný od iných aplikácií poznámkového bloku je jednoduchosť, s akou môžete prepojiť vaše informácie.

Mac
Windows
Linux
BSD
Tomboy je aplikácia na vytváranie poznámok na pracovnej ploche pre systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Vytvoril Alex Graveley

Tomboy je aplikácia na vytváranie poznámok na pracovnej ploche pre systémy Linux, Unix, Windows a Mac OS X. Jednoduchá a jednoduchá obsluha, ale s potenciálom pomôcť vám pri organizovaní nápadov a informácií, s ktorými každodenne pracujete.

Mac
Windows
Linux
BSD
RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Vytvoril digitálny výpis

RedNotebook je grafický denník a denník, ktorý vám pomáha sledovať poznámky a myšlienky. Zahŕňa navigáciu v kalendári, prispôsobiteľné šablóny, funkcie exportu a slovo mrak. Vaše položky môžete tiež formátovať, označiť a vyhľadávať.

Mac
Windows
Linux
PortableApps.com
Xfce
Obyčajný textový poznámkový blok s podporou markdown a todo list manager pre Linux, Mac OS X a Windows, ktorý pracuje spolu s poznámkami aplikácie ownCloud
Neoficiálny klient Linuxu pre Evernote. Vytvoril Randy Baumgarte

NixNote, predtým Nevernote, je open source klient pre Evernote. Je napísaný v jazyku Java, takže sa bude spúšťať aj vo Windows & amp; OS-X, ale hlavným cieľom bolo pokúsiť sa získať použiteľné prostredie pre Linux.

Funkcie

Mac
Windows
Linux
Poznámka, že open-source aplikácia mala za cieľ mať jednoduché rozhranie, ale zachovať inteligentné správanie Vytvoril Federico Iosue

Poznámka, že cieľom otvorenej aplikácie je mať jednoduché rozhranie, ale zachovať inteligentné správanie.

Android
Hodnotenia: 

cherrytree môže poskytnúť zvýraznenie syntaxe programovacieho jazyka a základné úpravy tabuliek, ktoré nie sú poskytované v Zim Desktop. Ale viac sa mi páči spôsob, akým sa v zime organizujú stránky a súbory, ktoré poskytujú mapovanie medzi jednotlivými stránkami a súbormi, zatiaľ čo ich možnosti úprav sú obmedzené, v priečinku s prílohami môže obsahovať akýkoľvek iný typ súborov, takže môžete upravte iný formát v súboroch príloh.

opýtajte sa ho. nechutné.

Mám hobby robiť obrovské archívy dát a vecí, s ktorými som sa stretol, keď prechádzam internetom, čítaním a učením. Tento archív, ako o písaní tohto, je asi 5 GB, 2000 ...
opýtajte sa ho. nechutné.